Безрамное остекление балконов и лоджий: технологияВсе частіше на балконі або лоджій можна побачити скляну конструкцію без рам і вертикальних стійок. Дана скляна конструкція називається безрамна. По суті – це інноваційна технологія, винайдена фінськими конструкторами. Ідея винаходу полягала в тому, щоб повноцінно використовувати простору балкона і лоджій для комфортного відпочинку, пропускаючи максимальну кількість сонячного світла, а також бути відмінним захистом від вітру, снігу і дощу. Панорамне скління може надати естетичний вигляд фасадів і інтер’єрів будь-яких будівель, особливо кафе, ресторанах, а також терас і балкона.

Безрамне скління – це система розсувних або розсувних скляних перегородок на безшумних опорних коліщатках з підшипниками. Товщина скла дуже міцна, в порядку 8-10 мм. Для безрамного скління балконів і лоджій можна використовувати як матові, так і тоновані стекла. У багатьох, напевно, виникає питання, якщо безрамне скління, то на чому ж тоді тримається скла. Весь каркас рами такої системи, сконструйований з двох вертикальних алюмінієвих профілів з чотирма стулками. Одна кріпиться у верхній частині приміщення інша до нижньої, що надає прозорість усієї конструкції зі скла.

Більш наочно описує процес оранки й раздвигания безрамної конструкції зі скла, ви зможете ознайомитися в фото і відео матеріалах, підготовлених на цій сторінці.

Безрамне скління балконів і лоджій, інтерв’ю спеціаліста відео

До такої системи, покупців може залучати дві переваги, це легкість у вазі всієї конструкції, не створить навантаження на підставі балкона, друге не менш привабливе гідність, це в будь-який момент без особливих зусиль його можна зробити повністю відкритим.

Давайте більш детально розглянемо плюси і мінуси даного варіанти скління.

Переваги системи безрамного скління балконів і лоджій

Одна з переваг такого скління балкона – це максимальне світлопроникність в приміщення, за рахунок повної герметичною і прозорої конструкції без використання вертикальних профілів. Що хоч і ненабагато, але підвищує температуру балконного і суміжного простору.

Безрамное остекление балконов и лоджий: технология

Сюди можна віднести загартованість скла (міцні, ніж звичайні скла) і безпеку, І навіть якщо хтось, хоче влізти в вашу квартиру або будинок через лоджію або балконне скління, при закритих вікнах практичний буде неможливим.

Безрамное остекление балконов и лоджий: технология

Безрамне скління балконів і лоджій фото

Система практична, навіть при самих сильних поривах вітру, а також перешкоджає від потрапляння вуличного шуму і пилу, за рахунок герметичності своїх ущільнювачів. Додатково, виключає надмірну вібрацію і свист.

Довговічність в експлуатації. Конструкція і фурнітури виготовлені з якісних матеріалів. Опорний профіль зроблений з алюмінію покритий якісною порошковою фарбою, ущільнювачі з морозостійкого нейлону і силікону, а самі кріплення з нержавіючої сталі.

Зручність при догляді і не вимагають особливих витрат в експлуатації. Мити скла з внутрішньої сторони, так і зовнішньої дуже зручно і безпечно, так як запросто можна розсовувати їх в одну із сторін. Обрамлення скла прошлифованы, що виключає порізку рук при прибирання та чищення скла від забруднень. Раз на рік слід проводити змащення і технічний огляд фурнітури, кріплень і роликів.

Безрамне засклення балконів, лоджій і терас відео

Панорамне скління не тільки служить відмінною огорожею від пилу і вітру балкона або лоджії, але і додасть бездоганний і оригінальний зовнішній вигляд на довгі роки будь фасадів, терас і зимового саду. А так, може послужити скляною перегородкою в квартирі-студії, за рахунок прозорості своєї конструкції, але з умовою дбайливого поводження механізмам і до шибок.

Недоліки безрамного скління балконів і лоджій

Вся конструкція зі скла, являє собою лише легке й красиве огорожу, в зв’язку з чим, тепло збереження носити сезонний характер. З настанням холодів, особливо взимку одні тільки скло на балконі не можуть служити теплоізоляційним матеріалом, набагато поступаючись склопакетам.

Безрамное остекление балконов и лоджий: технология

Безрамне скління, встановлені на фасадної частини вздовж жвавої дороги, вимагають дуже частий догляд і чищення скла від постійно осідаючого пилу (час від часу потрібно приділяти час на догляд).

Якщо влітку в спеку і в сезон комарів та мух, ви звикли відкривати всі вікна балкона, то в безрамної системі скління доведеться утриматися, так як конструкцією не передбачена установка москітної сітки.

До недоліків можна також що якщо ви живете на нижніх поверхах, то додатково може знадобитися установка жалюзі або штор. Це торкнеться, насамперед, любителів робити походи будинку в трусах, щоб не потрапити під загальний панорамне огляд. Додаткова установка жалюзі або штор на безрамне систему балкона, лоджій, зимового саду або терас призводить до непередбачених витрат коштів і часу.

Безрамне засклення балконів або лоджій відео

На закінчення хотіли б сказати. Така безрамна система скління на балконі і лоджій виглядає стильно і красиво, але можливо, підійде не всім, звести всі плюси і мінуси, а також враховуйте кліматичні умови вашого регіону проживання.

Безрамне скління балконів і лоджій: технологія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code