Как правильно утеплить балкон изнутриДля вирішення завдання як утеплювати балкон, особливих навичок не потрібно, однак необхідно визначитися з вибором обшивального матеріалу для його утеплення.

Щоб усвідомлено підійти до вибору, треба оволодіти ситуацією на ринку пропозицій подібних товарів. Ще одним плюсом є попереднє вивчення фронту передбачуваних робіт.

Кращому збереженню тепла, яке надходить з теплих кімнат і при цьому максимальному збереженню простору балкона зсередини, сприяють якісні, сучасні утеплювачі. Це пенофол, пінопласт, піноплекс, мінеральна вата. Правильне утеплення балкона передбачає покрокове рішення (причому ретельне і скрупульозне) наступних завдань:

Етапи проведення робіт з утеплення балкона інструкція

  • Усі наявні щілини закриваються герметиком або монтажною піною, інакше немає сенсу утеплити балкон своїми руками;
  • проводиться повна гідроізоляція, можна використовувати поліетиленову плівку чи пергамін. Цей процес не лише захищає його від вологи, але і зрушує точку промерзання в напрямку від балконного простору;
  • кріпиться матеріал, обраний для теплоізоляції теж ретельно, щоб уникнути проміжків, які будуть пропускати холодне повітря всередину балкона;
  • наступний шар, який називається пароізоляцією або внутрішньою гідроізоляцією, допомагає створити бар’єр теплому повітрю з кімнат і завдяки металізованої стороні пінофол, змушує його повернутися назад;
  • етап, на якому формується решітка для обшивки балкона;
  • заключним етапом проводитися обшивка оздоблювальними матеріалами.

Вибір матеріалів або чим краще утеплювати балкон

Виробники теплоізоляційних матеріалів пропонують різні варіанти утеплювачів. Найпоширенішими є такі матеріали:

Утеплення балкона Пінофолом. Спінений поліетилен з домішками алюмінієвої фольги. Чудовий утеплювач, має гідра і звукоізоляцією, створює економію місця під утеплення. У місцях стиків склеюється алюмінієвим скотчем. Процес утеплення цим матеріалом дуже простий. Вирізаний шматок пінофол щільно притискають до поверхні дерев’яним каркасом і проклеюється в місцях з’єднання алюмінієвим скотчем.

Как правильно утеплить балкон изнутри

Утеплюємо балкон своїми руками Пінопластом. Дуже популярний матеріал. Недорогий. Випускається в листах різної товщини. Укладається шматками з ретельної закладенням щілин монтажною піною.

Как правильно утеплить балкон изнутри

Піноплекс. Володіє відмінними теплоізоляційними властивостями і низькою паропроникністю. Зручний в роботі. Пожежобезпечний. Недолік – висока ціна. Товщина випускаються листів від 2 до 5 сантиметрів.

Как правильно утеплить балкон изнутри

Утеплення будинку Мінеральної ватою. Пористий матеріал, отриманий з мінерального волокна, шляхом різних технологічних дій. Володіє низькою теплопровідністю і хорошою вологостійкістю. При роботі з нею колеться, що і є її недоліком. Випускається не тільки в листах, але і в рулонах.

Как правильно утеплить балкон изнутри

Завдяки своїй текстурі може засовываться в найнедоступніші місця і маленькі щілини. Основною його перевагою є його негорючість. Якщо ви плануєте на балконі провести електропроводку і побоюєтеся пожежі, то мінеральна вата підійде вам речі.

З визначенням потрібного утеплювача, залишається тільки розрахувати кількість матеріалу, який знадобиться для якісного утеплення балкона.

Утеплення балкона і лоджії поради: відео

Але все ж, задаючи питання, як правильно утеплити балкон зсередини своїми руками, буде вірним рішення, настил електричного теплого статі.

Як правильно утеплити балкон зсередини своїми руками: інструкція з фото і відео

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code