Стеклянные перегородки в квартиреТипове одноманітність сучасних квартир змушує багатьох власників вживати низку заходів, спрямованих на поліпшення естетичних і функціональних характеристик власного житла. Для чого роблять перепланування нерухомості, об’єднання санвузлів, впровадження додаткових кліматичних пристроїв (тепла підлога, автономне опалення, кондиціювання приміщень).

Однак в силу об’єктивних причин не всі задумки власника нерухомості можуть бути втілені в життя, адже згідно законодавчого акту, категорично забороняється самостійно вносити корективи в конструкції міжкімнатних стін і перегородок, виконуючих роль несучих та фасадних елементів.

Зважаючи чого сьогодні все частіше вдаються до використання альтернативних варіантів, які не потребують перерахованих погоджень. Скляні перегородки в квартирі як раз і відносяться до інноваційних технологічних систем за рахунок застосування яких можна з легкістю вирішувати безліч конструктивних завдань.

Що являють собою міжкімнатні скляні перегородки

Скло як будівельний матеріал застосовується вже давно, але якщо раніше його використання обмежувалися лише виготовленням віконних модулів і безрамним склінням балконів, то на сьогоднішній день спектр компонентів виготовляються на базі цього матеріалу значно розширився. Скло активно використовується у виробництві меблів, побутової техніки, елементів декору, а в останні час стали популярні у виготовленні міжкімнатних перегородок в квартирі.

Скляні перегородки – це також інноваційне рішення, яке, з’явившись зовсім недавно, завоювала безліч прихильників. Адже по суті справи, вони виготовляються із загартованого матеріалу з товщиною від 8 до 12 мм і обладнуються високоякісними монтажними приладдям, за рахунок чого можуть бути встановлені практично в будь-якій зоні споруди.

До того ж основні елементи скляних перегородок можуть тонуватися, декоруватися методом кислотного травлення або оброблятися з використанням піскоструминної технології, що робить представлені конструктивні елементи відмінним інструментом для вирішення дизайнерських завдань будь-якого рівня складності.

Переваги скляної перегородки в квартирі

Завдяки конструктивним особливостям вона відрізняється наступними перевагами:

  • Надійність, довговічність. Зроблені із загартованого скла або триплекса, модульні скляні перегородки відрізняються механічною стійкістю і легко можуть протистояти всім побутовим навантажень (перепад температур, вологість), а також виступати в якості основи для навісного обладнання.
  • Безпека застосування. Обумовлена властивостями базового матеріалу, через що навіть при деформації скляні наповнювачі не здатні заподіяти істотну шкоду користувачам (розбиваються на дрібні осколки).
  • Широкий спектр застосування. Пов’язаний з властивостями скла, що дозволяє використовувати міжкімнатні перегородки зі скла, як в житлових кімнатах, так і в приміщеннях, що відрізняються агресивними умовами експлуатації (у ванній кімнаті, на кухні, на балконі).
  • Мала вага. Не мають істотних навантажень на огороджувальні конструкції споруд.
  • Естетична привабливість. Проявляється завдяки чудовим характеристикам скла, що дозволяє підкреслити стиль та індивідуальність будь-якого приміщення.
  • Функціональність. В силу того, що скло є відмінним провідником світла і тепла, застосування міжкімнатних скляних перегородок в квартирі допомагає візуально збільшити наявні приміщення і зробити їх світлішими. А також здійснити зонування об’єктів у відповідності з існуючими запитами користувачів.

Особливості монтажу та експлуатації скляних перегородок

У силу конструктивних особливостей матеріалу, виготовлення поданої конструкції бажано довіряти виключно професіоналам, тоді як можна встановити скляні перегородки самостійно, для чого рекомендується проводити всі технічні заходи у суворій послідовності.

Так, насамперед необхідно визначитися з місцями установки розділювальних елементів і підібрати найбільш відповідний варіант. Для чого відмінним підмогою буде допомога професіоналів-дизайнерів.

В подальшому, на підставі базових рекомендацій проводиться безпосередня установка обладнання:

  • Для можливості розміщення елементів меблів монтувати модулі скляних перегородок краще всього під прямим кутом;
  • Приступати до монтажних операцій слід тільки після виконання всіх оздоблювальних робіт (наклейка шпалер, штукатурення стін, вирівнювання підлоги і т. п.);
  • Щоб не допустити передчасного деформування конструкції в процесі експлуатації, розміщувати суміжні панелі слід з технологічним зазором (3-5 мм) – для компенсації лінійних розширень матеріалів;
  • Для оптимальної роботи навісного обладнання (двері, меблі) розташовувати в кімнаті елементи скляної конструкції слід строго вертикально, для чого рекомендується використовувати спеціалізований будівельний інструмент. Причому якщо вкрай важливо установка міжкімнатних дверей в порожнині перегородок, замовляти конструкцію панелей слід з урахуванням таких особливостей.

Тоді як обслуговування міжкімнатних конструкції стіни зі скла не викликає особливих складнощів і зводиться до банальної очищення панелей від забруднювачів будь-якого типу (пил, бруд, наліт) за допомогою спеціальних миючих засобів (для скла), виключаючи застосування абразивних компонентів.

Вартість робіт

Високу вартість робіт, можна віднести до мінусів. Ціни на послуги монтажу скляних перегородок залежить від виду виробу і його розмірів, але у всякому разі, набагато дорожче, ніж звичайні гіпсокартонні конструкції, більш ніж на 50%.

Скляні перегородки в квартирі розсувні фото

Тим більше багато будівельники намагаються не зв’язуватися з проектами перегородок, де потрібна укладання тендітних стекол. Та й листи з великих стекол, не в кожну квартиру занесеш, звідси і висновок дорожнечі виконання робіт по даному виду робіт.

Скляні перегородки в квартирі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code