Строительный пылесос, какой выбрать для уборки мусора и режущего инструментаВикористання такого електроінструменту як, перфоратор, шліфувальна машинка і т. д. неминуче призводить до утворення великої кількості дрібнодисперсного будівельного сміття. Поступове його накопичення не тільки ускладнює виконання поставлених завдань, але і негативно позначається на здоров’я робітників.

Застосування агрегату дозволяє очистити робоче місце від забруднення і забезпечує створення безпечних умов роботи. Будівельна пил не тільки завдає істотної шкоди здоров’ю, але і провокує передчасний вихід з ладу електроінструменту, тому використання будівельного пилососа цілком доцільно.

Для відповіді на питання будівельний пилосос, який вибрати, необхідно враховувати з якими саме забруднювачами доведеться мати справу. Хоча більшість моделей універсальні, все ж існують певні відмінності, як за потужністю, так і за якістю очищення.

Призначення будівельного пилососа

Основним призначенням агрегату є забезпечення безпечних умов праці. Застосування агрегату дозволяє уникнути осідання дрібнодисперсного і абразивного пилу в легенях, запобігаючи тим самим виникнення силікозу та інших захворювань легень і верхніх дихальних шляхів.

Крім цього, використання будівельного пилососа дозволяє утримувати місце роботи у відносній чистоті, що позитивно позначається на кінцевому результаті. Наприклад, наявність дрібного сміття, що потрапляє в розчини сухих сумішей, ускладнює процес шпаклівки, а використання пилососа дозволяє уникнути подібних неприємностей.

Оскільки будівельне сміття за своєю природою досить різноманітний, будівельні пилососи поділяються на кілька типів, кожен з яких орієнтований на визначений вид забруднювача.

Види будівельних пилососів

В залежності від виконуваних робіт, природа утворюється при цьому сміття може бути різна, тому були розроблені різні модифікації пилососа, оптимальних для конкретного виду забруднень. Тому, якщо вам знадобився будівельний пилосос, то вибір залежить, в першу чергу, від обсягу і структури убираемого сміття.

Строительный пылесос, какой выбрать для уборки мусора и режущего инструмента

Найбільш часто використовуються такі види промислових пилососів:

 1. Будівельні пилососи для сухого очищення відрізняються від побутових пилососів, характеристиками за потужністю і тривалістю безперервної роботи. Застосовують такі агрегати для збору дрібнодисперсного пилу і дрібнофракційних будівельного сміття;
 2. Пилосос для вологого і сухого очищення може використовуватися не тільки для збору сухих частинок і пилу, але і для збору пролитої на підлогу рідини;
 3. Миючі пилососи нерідко використовується для збору сухого пилу, проте основне призначення таких агрегатів складається у вологому прибиранні місця роботи, а також громадських приміщень;
 4. Пилосос для прибирання пожежонебезпечних відходів є однією з найбільш дорогих моделей. Використовується таке обладнання на специфічних виробництвах, що мають справу з вибухонебезпечними та легкозаймистими матеріалами;
 5. Термостійкі пилососи використовуються для прибирання розігрітих в процесі вироблення відходів. У їх конструкції використовуються спеціальні термостійкі матеріали, що істотно підвищує вартість такого обладнання.

Строительный пылесос, какой выбрать для уборки мусора и режущего инструмента

Кожен з перерахованих вище агрегатів має свої специфічні конструктивні особливості, що забезпечують оптимальну якість виконання конкретно поставлених завдань.

Пристрій і принцип роботи будівельного пилососа

Незважаючи на те, є пилосос побутовим або будівельним, принцип його роботи на сьогоднішній день залишається спільним для всіх різновидів агрегатів. За допомогою вентилятора в камері пилозбірника створюється значне розрідження, за рахунок чого в неї через шланг всмоктуються пил і мелкофракционный сміття. Найбільш вагомі частки сміття залишаються на дні контейнера, а циркулює в камері пил вловлюється спеціальними фільтрами. Після цього, очищене від пилу повітря через спеціальне вікно видувається назовні.

Хоча принцип роботи у всіх побутових і будівельних пилососів однаковий, існують особливі критерії вибору агрегатів, оптимальних для даного виду прибирання.

За якими критеріями вибрати будівельний пилосос

Будівельні пилососи є досить дорогою технікою, тому вкрай важливо з усього різноманіття підібрати оптимальний варіант. При виборі необхідно враховувати наступні фактори, які надалі позначаться на якості прибирання, так і на термін служби пристрою:

Строительный пылесос, какой выбрать для уборки мусора и режущего инструмента

 • В яких умовах планується використання будівельного пилососа і вимоги до якості прибирання;
 • Необхідна потужність агрегату і його всмоктувальна здатність;
 • Рівень розрядження, створюваного в камері пилозбірника;
 • Габаритні розміри контейнера для сміття і пилу;
 • Матеріал корпусу агрегату;
 • Наявність додаткових функцій.

Всі ці фактори неминуче відіб’ються на вартості виробу, тому правильне визначення необхідних параметрів дозволить заощадити значні кошти.

В даний час на ринку електрообладнання будівельні пилососи представлені в досить широкому асортименті, але деякі моделі користуються особливою популярністю.

Для чого потрібен будівельний пилосос, і як його раціонально використовувати, на ці, та багато інших запитань можна знайти відповіді у нашій статті. Використання промислового пилососа забезпечить порядок і комфорт на робочому місці, а також позитивно позначиться на здоров’ї персоналу.

Будівельний пилосос, який вибрати для прибирання сміття і інструменту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code