Дюбель-гвоздя 6х40, технические характеристикиУ кожному наборі інструментів повинні бути дюбель-цвяхи, це незамінна складова у багатьох ремонтних і будівельних роботах. Завдяки даного виду цвяха процес монтажу стає оперативним, а отже, економиться і сили і час під час проведення кріплення.

Потрібно також зазначити, що демонтаж, як і монтаж дюбель-цвяхи здійснюється досить просто, а кріплення таким елементом дуже міцний і довговічний. Для того щоб швидко демонтувати цей елемент, потрібно спершу обережно з самого дюбеля викрутити вставленими в нього цвях, і тільки після проведення цієї процедури, можна отримати «ограновування» цвяха звичайною викруткою (бажано хрещатої).

Серед споживачів під час кріпильних робіт поширене використання дюбель-цвяхи 6х40 мм. Конструкція розглянутого елемента кріплення досить проста, що і робить його зручним в експлуатації. Цінова категорія даного кріпильної деталі досить низька, так що придбати такий товар ні для кого не складе труднощів. В будь-якій точці продажу металовиробів і кріплень можна знайти необмежену кількість таких цвяхів.

Де використовується Дюбель-цвях 6х40

Розглянуті деталі для кріплення використовуються повсюдно, та вважаються універсальними цвяхами. Спектр їх застосування досить широкий, їх можна використовувати для прикріплення різного роду елементів конструкції до таких матеріалів як: камінь, цегла різних видів, залізобетон та ін

Фахівці не рекомендують використовувати дюбель-цвяхи для матеріалів пустотілого типу і пористих поверхонь. Дюбель-цвях 6х40, технічні характеристики якого будуть розглянуті нижче, забиваються молотком, але перед цим не варто забувати про попередню підготовку спеціального отвору, куди буде вставлений розглянутий кріпильний елемент.

Дюбель-гвоздя 6х40, технические характеристики

Високий попит на розглянутий елемент обумовлений трьома критеріями і в той же час перевагами такого цвяха, а саме: донезмоги проста конструкція, низька собівартість і практичність. Популярними дюбель-цвяхи 6х40 є під час монтажу конструкцій опорного типу, тому як, в даному процесі без них просто не обійтися.

Технічні характеристики кріпильного елемента

Більшість робіт будівельного, а також оздоблювального типу не обходяться без застосування даної деталі. Потрібно також зазначити, що завжди дюбель-цвях поставляється виключно комплектом, так що окремо «оправу» для цвяха, шукати і купувати не доведеться.

Дюбель-гвоздя 6х40, технические характеристики

Доводимо до вашого відома, що шурупами ні в якому разі не можна заміняти цвяхи, ця заміна буде недоречною, неправильної і недоцільною. Дюбель-цвях 6х40 мм, характеристики якого і є його перевагами в порівнянні з аналогічними видами кріплення, може бути виготовлений з різних матеріалів (нейлон, поліпропілен, поліетилен).

Складається розглянутий кріплення з декількох деталей, безпосередньо дюбеля (звідки й назва даного типу цвяха) двухраспорного, на поверхні якого відсутні тангенціальні фіксуючі елементи у вигляді елеронів, або, приміром, вусів. Верх деталі (в подальшому – головка) може бути декількох форм – циліндр, у вигляді гриба і скритна.

Другим елементом дюбель-цвях 6х40 мм є, безпосередньо, цвях у вигляді шурупа. Зазвичай його виготовляють з вуглецевої сталі, але це не єдиний шар, яким покрити шуруп. Крім усього іншого, на поверхню розглянутого кріпильного елемента завдано цинковий шар, який служить як для захисту, так і виконує декоративну функцію.

На стержні кріпильного елемента розташовані гладка частина, а також наконечник. Відразу ж варто відзначити, що від форми вхідного отвору, в кінцевому підсумку буде залежати і форма головки розглянутого елемента.

На зрізі цієї деталі розташований, так званий, шліц, який служить необхідним елементом для можливості заміни самого цвяха в разі такої потреби.

Не варто забувати і про розрахованої максимальному навантаженні, яку можна додавати до дюбель-цвяху 6х40 мм (для різного матеріалу, даний показник буде різним):

  • Якщо кріпильні роботи по бетону, тоді максимальне значення навантаження не повинно перевищувати 15 кг, у тому числі на сам зріз – до 12 кг
  • При роботі з цеглою, розглянутий показник повинен бути не вище 12 кг, у даному випадку максимальне навантаження на зріз не змінюється.

Вага

Маса розглянутого кріпильного елемента залежить безпосередньо від виду цього виробу. Отже, якщо це дюбель монтажного типу, то його маса буде в межах 7 грам.

Дюбель-цвях 6х40, основні технічні характеристики якого детально були розглянуті раніше, виготовлений з поліпропілену, важить 3.4 грама. Якщо це бортик циліндричний, його вага не перевищить 3.3 грама. Грибоподібний дюбель має масу 3.3 грама, як і циліндричний. Дюбель-цвях польського виробництва має масу майже 4 грами.

В принципі, маса розглянутого кріпильного елемента залежить від декількох факторів, а саме країна виробник, призначення та спосіб виготовлення, матеріал, з якого він буде зроблений.

Розмір

Дюбеля, як і будь-які інші елементи кріплення, мають різні розміри, тому як можуть застосовуватися на різних матеріалах та в різних умовах. Давайте розберемося з розмірами розглянутого елемента кріплення:

Дюбель-гвоздя 6х40, технические характеристики

  • Довжина дюбель-цвяхи 6х40 мм становить 40 мм (це друга цифра в назві розглянутої деталі);
  • Довжина самого цвяха, який вкручується в дюбель – 45 мм;
  • Діаметр дюбеля дорівнює значенню в 6 мм (перша цифра в назві) і аналогічний параметр цвяха – 4 мм;
  • Товщина в різних кінцях деталі різна, мінімальна складає 10, максимальна 50;
  • Анкеровочная глибина — 30.

Матеріал і покриття

Найчастіше, деталь виготовляється з пластмаси різного типу (поліамід, поліпропілен і т. д. В практиці зустрічаються і дюбелі, виготовлені з металу (рідкісні випадки, але вони мають місце бути). Цвях у розглянутому елементі є сплавом металів, але крім усього іншого, покритий цинком.

Варто відзначити, що є дюбель-цвях 6х40 з різьбленням, а є і без неї, так що при виборі потрібних вам кріпильних елементів, варто звернути увагу і на цей нюанс.

Дюбель-цвяхи 6х40, технічні характеристики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code