Як показує численна практика, дуже часто під час ремонту з’являється необхідність щось пофарбувати, або ж покрити лаком ті чи інші предмети. Дуже зручним інструментом в цьому випадку може стати сучасний електричний прилад, який називають фарбопультом електричним. Найбільш популярним на сьогоднішній день є модель пневматичного типу. Агрегат з компресором коштує дуже дорого і далеко не кожна людина зможе дозволити купувати собі таке задоволення для дому. Альтернативою цілком можна назвати електричний краскопульт.

Як правило, цей інструмент використовують для того, щоб максимально швидко і акуратно нанести лак або фарбу на певну поверхню. Іноді фарбопульт можуть називати фарборозпилювачем або пульверизатором. Інструмент переносний і виконує свої функції завдяки тому, що розпорошує спеціальний склад по потрібній поверхні. Поверхню, яку ви будете фарбувати, в результаті буде ідеально рівною, а шар фарби вийде гладким і максимально рівномірним.

Електричний Краскопульт, який купити для дому допоможуть поради наших фахівців, щоб ви могли швидко і якісно виконувати роботу з фарбування різноманітних поверхонь.

Пристрій і принцип роботи електричного фарбопульта

Абсолютно всі фарборозпилювачі електричного типу працюють шляхом зміни електроенергії на пневматичний. Для того щоб інструмент міг повноцінно працювати, необхідно обов’язково використовувати джерела живлення. Варто відзначити, що пристрій інструменту має таку конструкцію, яка дозволяє подавати фарбу під величезним тиском з бачка.

Завдяки тому, що в наявності є високий тиск — фарба розпорошується дуже тонким і рівномірним шаром. У деяких моделях електричних краскопультів бочонок знаходиться у верхній частині, в інших же — в нижній. Якщо бочок знаходиться вгорі, то фарба подається з допомогою підсосу, якщо знизу, то фарба зливається.

Коли людина натискає на курок, то через інструмент проходить досить багато стисненого повітря. Якщо натиснути трохи сильніше, то починає підніматися голка розпилювача, що призводить до утворення струменя розпиленого фарби. Слід зазначити, що чим більше буде тиск в фарборозпилювачем, тим більше маленькими крапельками буде розпорошуватися фарба по поверхні предмета. Перед тим як купити електричний краскопульт для будинку варто пам’ятати один важливий нюанс. Для кожного окремого типу речовини, в залежності від його рівня в’язкості, прийнято використовувати певні конструкції.

Пристрій і принцип роботи фарборозпилювачів відео

У більш сучасних моделях можна самостійно регулювати робочий тиск інструменту, в залежності від того, який тип фарби ви використовуєте і в яких умовах ви працюєте. Для регулювання прийнято використовувати регулювальний гвинт, який відповідає безпосередньо за подачу потоку повітря.

Електричний Краскопульт: основні переваги

Фарборозпилювач, який краще придбати для домашнього користування — це особливо актуальне питання, коли потрібно пофарбувати велику площу, а у вас немає ніякого досвіду в даній області. Якщо ви не можете самостійно вибрати фарбопульт для дому, то скористайтеся нашими порадами, які допоможуть вам підібрати найкращий варіант у вашому індивідуальному випадку.

Такий фарборозпилювач багато цінують за його мобільність, адже для повноцінного використання не потрібно носити з собою великих і важких компресорів. Єдина умова — це наявність розетки поруч з робочим місцем. Якщо пофарбована поверхня розташована не всередині будинку, а на вулиці, то цілком реально скористатися подовжувачем, який дозволить також швидко виконувати роботу.

Варто відзначити, що електричний краскопульт дуже зручно використовувати. Моделі такого типу мають неймовірно просту конструкцію, яку можна зібрати, а також розібрати за лічені хвилини. Таким чином, можна самостійно контролювати те, скільки фарби використовується і робить роботу більш простою.

Ще одним величезним перевагою вважається невеликий розмір інструменту. Бачок для фарби також не дуже великий, але при цьому він має досить багато фарби. В середньому можна вмістити приблизно літр фарби. Можна сміливо сказати, що фарбопульт не буде займати багато місця. Крім того, його можна розібрати і зберігати в розібраному вигляді. Середня вага інструменту становить приблизно 2 кг, а тому рука не втомлюється якщо довго працювати.

На питання: електричний краскопульт, який краще для домашніх робіт, потрібно обов’язково враховувати деякі важливі нюанси. Не варто забувати про те, щоб інструмент був дійсно економічним і не витрачав занадто багато фарби без потреби. Наприклад, якщо потрібно пофарбувати невелику поверхню, то немає ніякого сенсу купувати інструмент великого розміру, для якого потрібно використовувати багато фарби. Крім того, краскопульт може наносити фарбу максимально тонким шаром, що дозволяє в кілька разів скоротити кількість споживаної фарби.

Важливим моментом є те, що деякі сучасні виробники додатково встановлюють на всі прилади спеціальну систему регулювання. З її допомогою можна регулювати інтенсивність забарвлення поверхні, що дозволяє заощадити фарбу.

Якщо порівнювати з пневматичним фарбопультом, електричний коштує в кілька разів дешевше. На сучасному ринку такої продукції можна знайти прилади, вартість яких не буде перевищувати 1500 рублів.

На що потрібно звертати увагу, купуючи електричний краскопульт

Коли ви збираєтеся купувати фарбопульт для дому, то потрібно уважно оцінити всі його частини і перевірити їх на предмет герметизації. Від цього в подальшому буде багато в чому залежати робота інструменту. Перш ніж зробити покупку перевірте якість, а потім і цілісність деталей.

Электрический краскопульт, какой лучше купить для дома: рекомендации маляров

У різних моделях краскопультів, ємність для заливання фарби може знаходитися знизу інструменту або ж зверху. В даній ситуації потрібно враховувати те, яку саме поверхня ви збираєтеся фарбувати. Якщо тільки стіни, то не буде грати ніякої ролі розташування бочка. Якщо ж потрібно пофарбувати підлогу або, наприклад, стеля, то на розташування бочка важливо звернути увагу. Фахівці, звичайно в будь-якому випадку рекомендують вибирати електричні фарбопульти, де бочок розташований зверху.

Не забудьте уточнити і те, з якого саме матеріалу виготовлений бочок. На сьогоднішній день можна знайти два варіанти: металеві бачки і нейлонові. Другі набагато краще, адже в них простіше побачити рівень фарби, яка залишилася, так і мити його в кілька разів простіше, ніж

Вибираючи електричний краскопульт для домашнього користування, дуже важливо звертати увагу на якість матеріалу з якого зроблений інструмент. Дуже важливо, щоб конструкція була максимально міцною і надійною. В ідеальному варіанті, форсунка, а також голка будуть виготовлені з міцного металу. Слід відзначити, що купити деталі на електричні моделі краскопультів в кілька разів складніше, ніж на пневматичний тип, тому потрібно ще на етапі покупки пам’ятати цей важливий нюанс. Для того щоб під час роботи не виникало ніяких проблем, всі з’єднання інструменту повинні бути герметичними.

Ще до початку покупки необхідно максимально чітко визначити діапазон тієї роботи, яку вам потрібно виконати. Крім того, велику роль грає якість виконуваної роботи і швидкість. Під час вибору також важливо враховувати і те, до якого саме типу відноситься фарбувальний матеріал, адже в деякій мірі вибір залежить саме від цього.

Що краще вибрати для фарбування — кисть або фарбопульти? відео

Електричний Краскопульт якої фірми краще купити для дому, потрібно дізнаватися до початку покупки, адже тільки коли ви будете знати всі нюанси, то зможете придбати дійсно хороший і якісний фарборозпилювач для домашнього користування, який дозволить швидко виконати роботу і нанести ідеальний шар фарби на поверхню того чи іншого предмета.

Електричний краскопульт, який краще купити для дому: рекомендації малярів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code