Шуруповерт электрический сетевой: какой лучшеЕлектричний шуруповерт — це один із найпопулярніших інструментів, про який напевно чув кожен чоловік. Інструмент такого типу в обов’язковому порядку повинен бути у розпорядженні будь-якого господаря, адже використовувати його можна для виконання різних робіт по дому. За допомогою мережевого шуруповерта можна за лічені секунди закрутити різноманітні гвинти або шурупи, саморізи.

Іноді виникає необхідність в тому, щоб зібрати нові меблі. Використовувати для цього різного роду викрутки дуже незручно, та й часу така збірка забере чимало. У такій ситуації електричний шуруповерт стане просто незамінним інструментом. Багато сучасні мережеві моделі можна назвати досить дешевими, при цьому вони мають хороші технічні характеристики і використовувати їх можна впродовж багатьох років (якщо, звичайно, їх правильно експлуатувати і доглядати за ними належним чином).

Незважаючи на те, що вибір виробів даного типу дуже великий, визначити який оптимально підійде для вас, іноді буває непросто, особливо якщо ви зовсім не розбираєтеся в цьому інструменті. Під час покупки потрібно враховувати багато нюансів, починаючи від того, наскільки ви плануєте часто використовувати інструмент і з якою саме метою.

Електричний Шуруповерт мережевий, який краще вибрати для будинку— це досить актуальне питання і якщо ви не можете самостійно зробити вибір, то з вирішенням даної проблеми вам допоможуть поради експертів.

Шуруповерт мережевий або акумуляторний: основні відмінності

Якщо стоїть питання про те, які відмінності між акумуляторним і мережевим типом електроінструменту, то найголовнішим вважається, звичайно, спосіб живлення інструменту. Сьогодні, більшість агрегатів даного типу належить до числа акумуляторних шуруповертів. В той же час є ще люди, які використовують мережні моделі яких працює від електричної мережі. У той же час акумуляторні вироби користуються більшою популярністю, адже дозволяють працювати де завгодно без яких-небудь обмежень. А це означає, що перед початком роботи не потрібно шукати розетки в приміщенні або ж використовувати кілька подовжувачів для виконання тієї чи іншої маніпуляції.

В той же час харчування шуруповерта може відрізнятися і з-за того, що в інструменті встановлені різні типи акумулятора. На сьогоднішній день є три різних види акумуляторів, а саме:

  1. літій-іонний (Li-Ion);
  2. нікель-метал-гідридний (Ni-MH);
  3. нікель-кадмиевый (Ni-Cd).

Фахівці говорять про те, що літій-іонний тип акумулятора можна назвати найбільш екологічно чистим. У той же час інструменти з таким акумулятором дуже погано переносять досить низькі температури.

Мережевий шуруповерт який краще вибрати відео

Нікель-метал-гідридний вид здатний витримати не більше 500 зарядок, а нікель-кадмиевый в свою чергу — трохи більше, ніж 1000. Таким чином, другий варіант досить популярний серед користувачів як у професіоналів, так і тих, хто бере інструмент для домашнього використання. При цьому дуже важливо пам’ятати один негативний момент: кадмій дуже шкідливий для організму людини, а тому тривале використання шуруповерта з таким акумулятором може стати причиною появи проблем зі здоров’ям.

На сьогоднішній день у продажу можна знайти інструменти, які цілком здатні підтримувати декілька різних типів акумуляторів і повноцінно на них працювати.

Мережевий шуруповерт професійний і побутовий який вибрати

Більшість людей впевнені в тому, що якщо і купувати якусь техніку, то потрібно зупиняти свій вибір виключно на професійній. Звичайно, таке рішення цілком можна назвати логічним, але не завжди така техніка буде достатньо добре працювати в домашніх умовах. Професійний електричний інструмент має досить багато позитивних моментів, до яких можна віднести наступне:

  1. такі інструменти більш надійні, а термін їх експлуатації більше;
  2. вони мають у кілька разів кращі технічні характеристики;
  3. у комплекті з інструментом продається набагато більш потужний спеціальний «зарядник», за допомогою якого можна швидко заряджати акумулятор електроінструменту.

Шуруповерт электрический сетевой: какой лучше

Шуруповерт мережевий який краще купити. У той же час, не обійшлося і без недоліків:

  • Вартість інструменту. Навіть якщо враховувати дуже велику конкуренцію, то ціна на професійні інструменти все одно буде набагато вище, ніж у звичайної побутової моделі.
  • Вага професійного апарату також, як правило, більше, ніж у побутового, що часто робить роботу з інструментом досить важкою і незручною.
  • Більшість технічних характеристик професійного шуруповерта можуть виявитися непотрібними або ж зайвими під час використання інструмента в домашніх умовах.
  • Як правило, якщо ви плануєте використовувати інструмент виключно в домашніх умовах, то побутового приладу буде більш ніж достатньо, адже професійний інструмент — це не що інше, як тільки непотрібна переплата грошей, яка в подальшому може себе не виправдати.

Технічні характеристики електричного шуруповерта

До основних технічних показників будь-якого електроінструменту прийнято відносити потужність інструмента, крутний момент, реверс, швидкість обертання, регулювання кількості обертів, ергономічность, а також тип, розмір патрона.

Шуруповерт электрический сетевой: какой лучше

Чим вище в мережного шуруповерта буде потужність, тим більш високим рівнем продуктивності він може похвалитися. У той же час потрібно пам’ятати, що досить потужні апарати мають велику вагу і працювати з ними не завжди зручно.

Крім того, варто сказати і про крутному моменті або про силу, яка впливає на інструмент і змушує його обертатися. В залежності від цього показника потрібно вибирати розмір болтів і шурупів, з якими зможе працювати інструмент. В той же час це впливає і на якість матеріалів, які можна обробити за допомогою електричного шуруповерта.

Кожна з характеристик відіграє велику роль і її необхідно обов’язково враховувати при виборі інструмента для домашнього використання. Не забувайте про те, що потрібно обстежити ще біти і насадки, які будуть використовуватися при роботі з мережевим шуруповертом. Фахівці рекомендують купувати вже готовий набір, що дозволить зробити роботу більш простою і потрібна насадка буде завжди у вас під рукою. Вибирайте більш дорогі і якісні вироби, адже це дозволить у декілька разів довше користуватися насадками. Як показує практика, більш дешевих аналогів вистачає лише на кілька застосувань і потім потрібно купувати нові.

Кілька порад як вибрати електричний шуруповерт по виробнику

На сьогоднішній день вибір електроінструментів в будь-якому будівельному магазині настільки великий, що дуже легко заплутатися. Але в теж час є певні виробники, які вже заслужили довіру і їх продукцію цілком можна назвати однією з кращих. Найпопулярнішими виробниками електроінструментів в сучасному світі прийнято вважати: Makita, Bosch і Hitachi. Інструменти цих компанії відрізняються своєю надійністю, служать досить довго, хоча при цьому вартість їх трохи зависока.

Для домашнього використання підійдуть і більш дешеві виробники мережевих шурупокрутів. Наприклад, непогано себе зарекомендували такий німецький виробник, як DeWalt і компанія з Америки — Black & Decker.

Як правильно вибрати шуруповерт для домашніх робіт відео

Який краще вибрати електричний шуруповерт мережевий для дому можна сказати тільки після розгляду всіх технічних характеристик інструментів. Крім того, бажано порівняти декілька моделей. Якщо ви зовсім не розбираєтеся в даному питанні, то проконсультуйтеся з продавцем, який розповість про всіх позитивних і негативних моментах тієї чи іншої моделі шуруповерта.

Електричний Шуруповерт мережевий: який краще

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code