Жоден ремонт, як і будівельні роботи, просто не обійдуться без герметичних складів і клею. Сьогодні це поширені будівельні матеріали, які використовують повсюдно: кріплення деталей, конструкцій, обклеювання стін і стель, герметизація швів, склеювання поламаних предметів, дефектів і т. д.

Клей можуть бути різними, як і герметики, так що перед тим, як зупинитися на якому-небудь, потрібно з’ясувати всі переважні і якісні характеристики кожного з них. Почати хотілося б з розгляду найбільш поширеного на даний момент – клей «Титан» та його інструкція по застосуванню.

Отже, що собою являє клей «Titan»? Фахівці у сфері будівництва вважають, що це один з найбільш ефективних і якісних продуктів аналогічного призначення, придатний для використання, як професійними будівельниками, так і самими простими користувачами.

Застосовувати клей «Титан» можна повсюдно, для самих різних матеріалів і поверхонь, так що його без перебільшення можна назвати воістину універсальним засобом. Кріплення таким клеєм вважається довговічним і якісним, так що свою популярність він заробив не просто так.

Різновиди клею «Titan»

Існує кілька видів розглянутого клейового складу, кожен з яких має ряд своїх особливостей, недоліків та переваг. Для того щоб розібратися в цьому, необхідно проаналізувати кожний з наявних видів детальніше. Почнемо з каучукових.

Каучуковий клей

Їх теж існує кілька видів, які зараз ми і розглянемо:

 • Цвяхи рідкого типу, що мають назву «Титан 601», вважається універсальним засобом. Чудово склеює між собою всі матеріали ізоляційного типу і матеріали для оздоблення. Перевагою застосування клею є можливість склеювання карнизів, розеток різного типу, панелей і т. д. Термостійкість клею висока, може застосовуватися і для робіт зовнішнього типу. Ціна – доступна.
 • Титан Professional. Використовують найчастіше для плінтуса, профілю, картону, плит стружкової типу і т. д. Вважається стійким до перепадів температур, а також тиску атмосферного повітря. Еластичність теж на високому рівні.
 • Металеві рідкі цвяхи Professional. Відмінно підходить для склеювання різного роду стекол, дзеркал і т. д. Використовується виключно всередині приміщень і споруд. Властивості аналогічні універсальним рідким цвяхам.
 • Professional Classik. Їм можна склеїти скло, алюмінієві поверхні. Головною особливістю такого виду клею є те, що він володіє високим рівнем стійкості до складів хімічного типу.

Поліуретановий клей «Титан»

До них відноситься клей Styro 753. Призначений для склеювання матеріалів будівельного типу, бітуму і навіть мінеральної вати. Дуже часто його використовують під час роботи зі стінами плитами теплоізоляційного типу, а також покрівлею.

Головні особливості розглянутого поліуретанового клею – термоізоляційний матеріал з антибактеріальними властивостями. Поширюється по торговим точкам в спеціальних балонах, літраж яких може бути 500-750 мл Вартість такого клею вважається доступним, але при цьому, на порядок вище попереднього виду.

Акриловий клей «Титан»

Ліпний Декор – один з різновидів акрилового клею. Такий вигляд має широке поширення серед споживачів, завдяки своїм якісним характеристикам. Може використовуватися для пробкових матеріалів зі скла. Нерідко таким засобом користуються фахівці в галузі декору, бо застосування клею «Титан» гарантує акуратний і якісний спосіб кріплення деталей.

Клей Експрес призначений для склеювання кераміки, каменю, дерева і т. д. Застигає дуже швидко, в чому і полягає його головна перевага. Колір такого клею – білий, фасується картриджами по 300 мл Вартість нижче середнього.

Hydro Fix – відмінно таким клеєм склеювати керамічні, гіпсові і дерев’яні деталі. Такий клей є стійким до різких і глобальних атмосферних змін. Після розгляду акрилового клею перейдемо до теми — клей «Титан» інструкція до застосування.

Полімерні

Полімерний клей Titan, область застосування якого досить велика, застосовується повсюдно, його можна використовувати для матеріалів, таких як мінеральна вата, амальгам, склотканина і інші нечасто зустрічаються матеріали.

Професійні будівельники користуються таким клеєм під час монтажних робіт, а також у процесі укладання плитки з кераміки і молдингів. До переважним характеристик розглянутого виду клею можна віднести високий рівень герметизаційних здібностей.

Вплив ультрафіолетових променів, навіть тривалої дії, ніяк не впливають на якісні характеристики клею. Вартість його не вище аналогової продукції, а значить – доступна.

На які поверхні застосовується клей «Титан»?

Оскільки спектр використання розглянутого клею є досить широким, він став популярним відразу після виходу на ринок будівельних матеріалів. Як говорилося раніше. Він використовується для роботи з найрізноманітнішими матеріалами:

 • Дерево;
 • Пластик;
 • Бетон;
 • ПВХ;
 • Шкірзамінник;
 • Глазур;
 • Пінопласт і т. д.

Розглянутий склад «Титан» застосовується для міцної фіксації різних матеріалів для обробки гіпсу і бетону).

Інструкція по застосуванню клею Titan

1. Перед тим, як приступати до використання розглянутого клею, необхідно в обов’язковому порядку очистити поверхню, деталь, яка буде склеюватися.

2. Також бажано позбутися нерівностей і дефектів на поверхні деталі, плінтуса або іншого кріпильного матеріалу.

3. Клей повинен наноситися невеликим шаром і рівномірно по всій поверхні деталі, елемента, який необхідно склеїти.

4. Оскільки склад засихає дуже швидко, при попаданні його на якусь іншу поверхню, повинні бути витерті відразу, тому як після висихання видалити їх буде вкрай складно.

Клей «Титан» інструкція по застосуванню досить проста, як можна було зрозуміти з вищенаведеної інформації, крім усього іншого, така інструкція написана на кожній упаковці розглянутої клейової суміші.

Клей «Титан»: різновиди та області застосування

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code