Пена монтажной «Макрофлекс 750 мл» технические характеристикиВ будівельному і ремонтному справі не обійтися без використання різних додатків, завдяки яким здійснити роботу можна швидко і просто. Сучасні технології дозволяють отримати більш досконалі інструменти та засоби для будівництва, які не тільки підвищують його якість, але і дозволяють підвищити швидкість проведення всіх дій.

Необхідним матеріалом для проведення як внутрішнього, так і зовнішнього ремонту є монтажна піна, яка прийшла на зміну різних заповнюють розчинів і сумішей. З упевненістю можна стверджувати, що таке засобом є найбільш затребуваним герметиком, завдяки своїм якостям. Особливу довіру заслуговує піна монтажна «Макрофлекс», яка зарекомендувала себе як виключно якісний та доступний за вартістю продукт.

Примітно, що технічні характеристики дозволять використовувати її практично в будь-яких умовах і являє собою вже готову поліуретанову піну, застигаючю при контакті з відкритим повітрям. Миттєва швидкість застигання дозволить істотно прискорити всю ремонтну та будівельну діяльність.

Призначення і область застосування монтажної піни Макрофлекс 750 мл

Балон з піною вже готовий до вживання, відповідно, використовувати його можна відразу ж після покупки. Головна суть її дії – розширення і заповнюють собою весь простір після нанесення. Причому використовувати її можна для будь-яких поверхонь, оскільки «Макрофлекс Про» відрізняється прекрасною зчіпкою з усіма матеріалами, навіть якщо вони вологі. Зрозуміло, вихід піни буде залежати від загальних показників навколишнього середовища – температури, вологості, а також загального обсягу отриманого простору.

Найбільш поширені дії, для яких використовується монтажне засіб:

 • Заповнення пустот під час будівництва, герметизація будь-яких щілин в процесі ремонту;
 • Підвищення рівня шумоізоляції;
 • Герметизація стиків між трубами і заповнення близько трубного простору;
 • Установка з подальшою ізоляцією дверних прорізів, рам і підвіконь, панелей для стін;
 • Установка покрівельних матеріалів, яка включає не тільки їх стик, але і ізоляцію.

Найбільш вдалими поверхнями для прилипання піни «Макрофлекс» є бетон, камінь, метал і дерево. Однак відмінно вона проявляє свої властивості і з пластиком, а також зі склом. Найголовніше, щоб на поверхні не було льоду, оскільки навіть вологість не буде перешкодою герметику в демонстрації його найкращих якостей.

Пена монтажной «Макрофлекс 750 мл» технические характеристики

У деяких випадках піна монтажна «Макрофлекс 750 мл» технічні характеристики буде незамінна в побуті, особливо якщо планується проведення ремонтних робіт як великих, так і дрібного масштабу. Наприклад, при популярної сьогодні заміні старих дерев’яних рам на пластикові вікна не обійтися без використання саме такого герметичного матеріалу. Відмінним варіантом буде використання «Макрофлекса» при закладенні щілин в стінах, якщо такі виявляться під старим покриттям.

Нерідко монтажну піну використовують як утеплювач, завдяки її непроникності. Приміром, їй утеплюють дверні прорізи при вході в будинок або квартиру. Завдяки своєму розширення, піна відмінно заповнює весь наданий для неї простір, за умови наявності відповідних параметрів навколишнього середовища (температура, вологість тощо).

Переваги і недоліки

Переваги монтажної піни, в принципі, всі знаходяться на поверхні. Важко уявити собі сучасне будівництво або ремонтні роботи без цього матеріалу. Перш всього, дана речовина просто і зручно в застосуванні, при цьому відрізняється прекрасною адгезією з багатьма будівельними матеріалами, що робить її універсальною. Також без сумніву залишається заповнююча здатність матеріалу.

Пена монтажной «Макрофлекс 750 мл» технические характеристикиОскільки тиск після розширення «Макрофлекса» залишається мінімальним, розподіл піни відбувається дуже акуратно. При цьому втрати зводяться до нуля. Після затвердіння піна перетворюється в твердий будівельний матеріал з мікропористою структурою, механічна міцність якого висока. Крім цього, герметик не проводить звук і допомагає зберегти тепло.

Крім того, що монтажна піна стійка до вологості і не піддається старінню, не викликає сумніву її безпеку для людини. Матеріал абсолютно нетоксичний, як в рідкому, так і в застиглому вигляді. У складі відсутні пропелленти, які можуть завдати шкоди людському здоров’ю. Запах у цього матеріалу відсутня повністю після затвердіння.

Проте в будь-якому будівельному матеріалі можуть бути свої недоліки. Піна монтажна макрофлекс 750 мл представлені технічні характеристики якої, не є винятком. Наприклад, раціонально використовувати її тільки для досить значних швів (до 40 см), оскільки дрібні дефекти виглядають більш ювелірною роботою. Крім того, «Макрофлекс» не морозостійкий, може зруйнуватися під дією сонячних променів. Не бажано при цьому, щоб застигла піна перебувала у воді, оскільки рідина, потрапляючи в пори, може зруйнувати структуру.

Якщо ви плануєте застосовувати піну в агресивному середовищі, то цей момент також є небажаним. Пов’язано це з вразливістю структури піни під дією різних руйнівних речовин, таких як град, сніг, вихлопу газу, надто різкий перепад температури або тиску. При цьому неприпустимо застосовувати для кріплення, скажімо, віконного блоку тільки піну, оскільки під впливом зовнішнього середовища вона може змінювати свої властивості.

Технічні характеристики монтажної піни «Макрофлекс 750 мл»

Головною особливістю саме «Макрофлекс» є її властивості. Обумовлюються вони характеристиками, про які говорить виробник на упаковці. По суті, матеріал – це поліуретан, спочатку представлений в’язкої сумішшю, яка стає піною на виході, тверднучи потім, завдяки впливу вологості.

Пена монтажной «Макрофлекс 750 мл» технические характеристикиПри застиганні речовині притаманний певний запах, який потім вивітрюється. Готовий застиглий твердий продукт не має абсолютно ніяким ароматом. Якщо температура повітря становить в середньому + 20 градусів, а вологість не вище 30%, то поліуретан повністю виконає свою функцію протягом п’ятнадцяти хвилин, після ефект прилипання відсутня. Тим не менш, важливим моментом є витримка необхідного часу затвердіння. Вона повністю залежить від вологості, припустимо, якщо вона прагне до 100%, то затвердіння буде здійснюватися протягом години. Максимальне повне затвердіння відбувається через 24 години.

Крім того, для монтажної піни характерні наступні технічні параметри:

 • Тиск при розширенні: 1,5 МПа і менше.
 • Розмір може змінювати свою стабільність, але не більше 5%.
 • Термостійкість Макрофлекса в середньому варіюється в межах від – 55 до 90 градусів.
 • Температура займання матеріалу повинна досягати 400 градусів.
 • Рекомендованим строком зберігання у рідкому вигляді прийнято вважати 15 місяців.
 • Щільність матеріалу складає від 25 до 35 кг/кубічний метр.

В якості технічних характеристик виробники заявляють також здатність відмінно липнути до будь-яких поверхонь. Тим не менш, ця властивість стосується лише незаморожених поверхонь. Первинна обробка при цьому може проводитися вже через годину після нанесення «Макрофлекса» на поверхню.

З приводу вологості також можна зробити одне зауваження, яке стосується безпосередньо технічних характеристик монтажної піни. Зразкове поглинання вологи піною в готовому вигляді становить 10%, відповідно, якщо залишати цю піну на поверхні з більшою вологістю, існує ризик руйнування її структури.

Інструкція із застосування монтажної піни Макрофлекс 750 мл

Інструкція включає в себе кілька етапів. Перший – підготовка оброблюваної поверхні до кращого зчеплення з герметиком. Для цього необхідно повне очищення її від бруду, а також від будь-яких сторонніх речовин, здатних погіршити адгезію. Вологість поверхні допустима, головне, щоб не було льоду. А всі частини поверхні, які примикають до місця майбутнього розпилення, слід накрити плівкою.

Пена монтажной «Макрофлекс 750 мл» технические характеристики

Необхідним моментом є також підготовча робота для балона. Щоб поліуретан проявив себе з максимальною якістю, необхідно витримати його протягом дванадцяти годин при кімнатній температурі. Безпосередньо перед розпиленням струсніть балон до двадцяти разів. Після зняття ковпачка, слід навернути на ємність пістолет-розпилювач.

Під час роботи балон завжди необхідно тримати вертикально догори дном. При цьому за допомогою пістолета можливе регулювання дозування. При нанесенні піни монтажної Макрофлекс 750 мл слід обов’язково враховувати той факт, що вона буде в подальшому розширюватися, відповідно, необхідно залишати певний простір навколо.

Якщо вимагається нанесення кількох шарів один на одного, бажано збризкувати водою. Сам же балон слід струшувати під час роботи періодично. Приблизні розміри смужок піни, які виходять з пістолета, складають 4 сантиметри завширшки, а також до 10 см в глибину. Показники можуть змінюватись, в залежності від вологості і температури повітря, в якому відбувається розпорошення.

Видалення затверділої піни, якщо навколо виявилися її надлишки, можна проводити тільки механічним способом. Ніякі розчинники або спеціальні рідини застосовувати не слід. Якщо вологість повітря має дуже низький показник, то наносити піну для загальної товщини шару доведеться як мінімум в три-чотири шари.

Техніка Безпеки по роботі з піною Макрофлекс

Зрозуміло, застосування монтажного герметика, як і будь-якого іншого будівельного матеріалу, вимагає певної обережності і дотримання заходів безпеки.

Насамперед, не слід витягати з пістолета невикористану до кінця балон, змінювати слід тільки порожній балон на новий. Не можна допускати попадання піни під час розпилення в очі, оскільки це може викликати сильне подразнення. Якщо це все-таки сталося, необхідно промити очі водою. Попадання на шкіру також неприпустимо – змивати слід тут же.

Обов’язкова умова при роботі – організація хорошої вентиляції. Не можна користуватися монтажною піною «Макрофлекс» в закритому приміщенні, при розпиленні є небезпека у шкідливих речовин. Дихати цим матеріалом не рекомендується в принципі.

Оскільки вміст балона знаходиться під тиском, розпорошення його на розжарені предмети неприпустимо, це може призвести до вибуху. Не дозволено також проводити розпилювання поблизу розпеченого вогню, не палити поруч з процесом герметизації.

Як і будь-який хімічний елемент, балон повинен знаходитися в місці, віддаленому від дітей. Не можна поєднувати процес розпилення балона і використання при цьому електричного інструменту, оскільки раптова іскра може призвести до вибуху.

Фіксація ізоляційних панелей відео

Таким чином, піна монтажна макрофлекс 750 мл технічні характеристики є універсальним герметичним засобом, здатним здійснювати адгезію з будь-якими поверхнями. Це робить «Макрофлекс» з технічних характиристикам незамінним складом для проведення ремонтних та будівельних робіт.

Піна монтажна «Макрофлекс 750 мл» технічні характеристики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code