Напевно, кожен знає, що таке степлер і для чого його використовують, але, незважаючи на це, не всі знають про те, що їх існує величезна безліч видів, кожен з яких має ряд переваг, недоліків та інших якісних характеристик.

Степлери, часто використовують в будівельній сфері, і без нього не проводиться ні один глобальний будівельний процес. Варто відзначити, що скоби, що використовуються для будівельного степлера, також можуть бути самими різноманітними і часто саме їх типи і розміри впливає на використання самих степлерів.

Головним завданням для будівельного степлера типу є надійне прикріплення ковроліну, стіновий обшивки, вагонки, матеріалів конструкційного типу. Якщо мова йде про електромонтажних пристроїв, то вони використовуються для прокладки електропроводки.

Типи скоб для будівельного степлера за матеріалом виготовлення

Потрібно зазначити, що від розглянутого параметра нерідко залежить і спектр використання скоб. Без них неможливе застосування степлера, а значить, вони є однією з важливих його складових.

Потрібно також зазначити, що даний інструмент став незамінним і в декоративній сфері, тому як більшість кріплень різного типу, проводиться виключно даним пристроєм, який за своєю конструкцією досить просте, як в принципі і його використання.

Не треба бути майстром, щоб використовувати даний прилад в своїх цілях, навіть якщо споживач тримає степлер у своїх руках перший раз в житті. Отже, першими на докладний розгляд споживача представлені скоби, виготовлені з міцного матеріалу – сталь.

Сталеві скоби

Головною особливістю скоб з такого матеріалу є їх висока конструкційна міцність, тому вони заслужили таку популярність серед споживачів. Кращий вибір – це придбання розглянутих елементів з оцинкованим напиленням, бо в деяких випадках, необхідно щоб деталь була захищена від корозії для довговічної експлуатації.

Потрібно розуміти, що навіть якщо споживач використовує набір канцелярського типу, скріпка проіржавіла може зіпсувати будь-який папір або документ, не кажучи вже про скобах будівельного степлера. Якщо скоба буде пошкоджена корозією, то зовнішній вигляд, як і її якісні характеристики стануть в рази гірше.

Існує кілька типів сталевих скоб різних розмірів – посилені і прості, що ті, що інші застосовуються в різних будівельних галузях, причому, чим складніше спосіб кріплення, тим міцніше повинні бути скоби, в даному випадку, ідеальним варіантом стануть посилені.

Якщо ж умови роботи зі степлером не включають в себе високу вологість, фахівці не рекомендують використовувати сталеві скоби, тому як в даному випадку їх вартість не можна назвати виправданою.

Алюмінієві скоби

Вважаються недорогими і в той же час, якісними елементами степлера. Таке співвідношення зробило даний товар популярним, і навіть дуже популярним серед споживачів.

Крім усього іншого, скоби з алюмінію відмінно протистоять корозії, але при цьому, не варто забувати, що сфера використання таких типів скоб досить обмежена, з чим і пов’язана їхня низька вартість у порівнянні з аналоговими деталями.

Потрібно розуміти, що алюміній не можна віднести до міцним металам, що, відповідно, робить і елементи з нього – неміцними, а це головний мінус таких скоб. Якщо мова йде про конструкційному кріпленні, використання розглянутих скоб небажано, зазвичай їх застосовують для проводки, тари з картону, обшивки без додаткового навантаження і т. д.

Мідні скоби

Якщо вести порівняння зі скобами для будівельного степлера з алюмінію, то можна відзначити, що вони міцніше і міцніше їх, віднести їх до крихким елементів, не можна. Вологість не перешкода для їх використання, так що використання їх в декоративних цілях, досить популярна сфера їх застосування (ніякої іржі не буде, навіть через велику кількість часу).

Навряд чи вийде використовувати скоби з міді масово, бо їх вартість на порядок вище алюмінієвих елементів скоб.

Розжарені скоби

Такі типи скоб для будівельного степлера виділені як окремий підрозділ скоб з різних матеріалів. Справа в тому, що вони виготовляються з такого матеріалу як сталь, причому, загартованою. В даному випадку можна сказати, що їх застосування буде доречним у разі роботи з твердими підставами.

Потрібно знати один нюанс таких деталей, вони не витримують навантаження у разі, якщо вона поперечна.

Типові форми і розміри скоб для будівельного степлера

Отже, якщо з питанням матеріалів для скоб ми розібралися, необхідно перейти до розгляду наступних характеристик степлерів і скоб у них. Для початку необхідно розібратися з формами скоб, і тільки після цього проаналізувати наявні розміри.

Для кожної сфери застосування і призначення — своя форма скоб. Розрізняють кілька видів:

  • Найпоширенішою серед наявних є п-образна форма скоб. Її популярність забезпечена її універсальністю, тому в більшості випадків застосовується саме така форма елемента степлера, може бути виготовлена з різних матеріалів, а також бути різної геометрії. За допомогою такої форми скоб можна виконувати найрізноманітніші роботи по кріпленню, а також електричної проводки.
  • U-подібна форма. Нечасто використовується у нас у країні, більш поширена така форма в Сполучених штатах Америки, адже саме там є величезна кількість бажаючих прикрашати свої оселі на свята, без таких скоб такий процес стає неможливим. Ніжки у такої форми скоб загострені. Такі скоби не вважаються дешевими і це ще одна причина, по якій тут, у нас, вони не поширені серед споживачів.
  • Т-подібна. Такий тип скоб вкрай рідко зустрічається на будівельному ринку, але даний варіант має місце бути. Вони не надто міцні і не надто надійні, так що попит на такий товар маленький.

Розміри скоб для будівельного степлера

Оскільки найбільш поширеними, як говорилося раніше, є п-подібні скоби, розглянемо розміри саме на їх прикладі:

  • Довжина ніжок в такий скобі може бути різною, залежно від того, наскільки товстий матеріал (його ширина), який необхідно закріпити. До розглянутого розміром додається також і глибина, на яку входить сама ніжка в основу, щоб як слід утримуватися там і скріплювати необхідні деталі.
  • Довжину скоби необхідно враховувати в тому випадку, якщо потрібно приховати кріплення, але на жаль, мало які степлери можуть, як годиться, закріпити коротку скобу і при цьому відмінно її замаскувати, вбивши глибоко в саму основу. Потрібно розуміти, чим менше, коротше перемичка, тим менш міцним буде сам кріплення.
  • Ширина безпосередньо залежить від міцності матеріалу, якщо ж це не товста тканина, приміром, оббивки, скоба повинна бути ширше, а от, приміром, для фанерного листа, це значення не важливо.

Тепер, знаючи все про скоби для будівельного степлера: типи розміри, можна визначатися з тим, який саме розмір, форма і тип скоб необхідна саме вам.

Скоби для будівельного степлера: типи, розміри

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code