Утеплитель «Изовер»: технические характеристикиЖодне сучасне будівництво не обходиться без тепло і звукоізоляції. Все нові і нові матеріали з’являються в цьому сегменті будівельного ринку. Однак «Ізовер» давно і грунтовно займає своє місце серед утеплювачів. Простота у використанні і відмінні показники теплоізоляції зумовили широку популярність цього матеріалу, як у капітальних підрядників, так і в приватному будівництві.

На сьогоднішній день, «Ізовер» — утеплювач, експлуатаційні параметри якого дають можливість вважати його одним з найбільш затребуваних матеріалів. Одним з переваг цього утеплювача є його універсальність. «Ізовер» проводиться з скловолокон і може поставлятися у вигляді як рулонного, так і листового матеріалу, що і дозволяє використовувати його практично на всіх ділянках будівництва.

Якщо ви прийняли рішення провести модернізацію свого будинку, технічні характеристики утеплювач Ізовер, якого будуть приведені нижче, безумовно, заслуговує на увагу як варіант з непоганим співвідношенням ціна/якість.

Характеристики утеплювач «Ізовер»

Розглянемо, що являє собою цей теплоізолятор. Перш за все, якість будь-якого теплоізоляційного матеріалу залежить від точності дотримання технології виготовлення на кожному етапі виробництва. «Ізовер» проводиться в кілька етапів, кожен з яких ретельно контролюється.

За умови дотримання всіх технологічних норм під час виготовлення утеплювач Ізовер має такі основні якості:

Теплопровідність

Для «Ізовера» коефіцієнт теплопровідності становить 0,041 вт на метр на Кельвін. Крім того, що ця величина більш ніж прийнятна, примітно те, що вона практично не зростає за весь термін служби утеплювача. Це пов’язано з тим, що міцні скловолокна мало піддаються руйнуванню і надійно утримують повітря.

Звукоізоляція

Використання «Ізовера» як звукоізоляційного матеріалу дозволяє ефективно захистити приміщення від сторонніх шумів і звуків. Як і всі скловолоконні ізолятори утеплювач ізовер чудово утримує всередині повітря, який і руйнує звукові хвилі, а враховуючи спеціально розроблені модифікації, звукоізоляція приміщень, оброблених утеплювачем, відповідає всім існуючим стандартам.

Горючість

Теплоізолюючі матеріали, що мають щільність 30 кг нам3 і називаються Isover, не вважаються горючими. Так їх позначає спеціальний ГОСТ 30244-94, який присвоює їм абревіатуру НГ. Таким чином, використання утеплювача Ізовера з точки зору пожежної безпеки абсолютно безпечно як для промислового будівництва, так і для приватного домоволодіння.

Що стосується листових утеплювачів «Ізовер», технічними характеристиками, вищевказаний ГОСТ визначає їх як слабо горючі. Таке визначення свідчить про те, що використовувати такий утеплювач можна в промисловому і цивільному будівництві, для утеплення і звукоізоляції більшості будівель і споруд, за винятком об’єктів підвищеної пожежонебезпеки.

Паропроникність

Здатність зберігати параметри тепло і звукоізоляції в умовах підвищеної вологості характеризується паропроникністю утеплювача. Для «Ізовера» цей коефіцієнт становить 0,5-0,55 це означає, що при збільшенні його вологості на 1%, параметри теплоізоляції можуть знизитися на 10-12%. Однак цей істотний недолік властивий усім подібним матеріалами і, при дотриманні всіх технологічних заходів, його можна уникнути. При правильному пристрої вентиляції і гідроізоляції утеплювач «Ізовер» цілком впорається зі своїми обов’язками.

Термін служби

Правильне укладання теплоізолятора захід трудомістке і дороге, тому термін служби утеплювача має дуже важливе значення. Завдяки високій механічній міцності скловолокна, «Ізовер» здатний досить довго зберігати без змін конфігурацію. Це дозволяє утеплювача утримувати повітря, а отже і тепло. При правильній системі вентиляції і гідроізоляції термін служби «Ізовера» буде становити 40 років і більше.

Екологічність і безпечність

З точки зору екологічної безпеки, «Ізовер» має всі можливі сертифікати безпеки. Матеріали, виготовлені за такою технологією, відбувалися неодноразові перевірки і результат завжди залишався незмінним: ніякої небезпеки утеплювач «Ізовер», властивості якого наведено вище, для людини не представляє.

Вага

За своїми ваговими характеристиками «Ізовер» вигідно відрізняється від своїх найближчих конкурентів. Малий питома вага при високій теплоізоляції дозволяє успішно застосовувати його для утеплення і звукоізоляції не несучих конструкцій, а так само істотно спрощує укладання.

Форма випуску та розміри

Для забезпечення всіх потреб будівельного ринку утеплювач може випускатися як:

1. Рулонний тип;

2. Плити утеплення;

3. За індивідуальними розмірами.

Товщина утеплювач «Ізовер» в одному шарі становить 50-100мм.

Стандартна ширина рулону складає 1200мм, а довжина може коливатися від 7 до 14м.

Плити мають розмір 1000х1000мм, за винятком окремо обумовлених випадків.

Інші різні параметри

  • Середня щільність 13кг/м3;
  • Щільність прилягання до утеплюваної поверхні сильно залежить від конфігурації об’єкта.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному можна зазначити, що використовувати утеплювач Ізовер, основні технічні характеристики якого ми розглянули вище, є економічно доцільним. Крім того, укладання цього утеплювача, як правило, не вимагає особливих навичок, що теж дозволяє заощадити і утеплити свій будинок самому.

Утеплювач «Ізовер»: технічні характеристики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code