Під час проведення невеликих ремонтних або інших робіт по будинку, то практично завжди виникає необхідність закрутити якусь гайку або шуруп, а іноді потрібно зібрати меблі. Звичайно, зробити всі ці маніпуляції можна і вручну, але в сучасному світі існує цікавий інструмент, який здатний не тільки полегшити ручну роботу, але і заощадити ваш час. Практично у всіх ситуаціях вирішити проблему з закручуванням гайок або шурупів, допоможе зручний інструмент як шуруповерт.

У даній статті ми хочемо поговорити про те, як вибрати акумуляторний шуруповерт для дому, рейтинг фірм виробників, а так само про те, який акумулятор краще для електроінструменту, доповнюючи матеріал відео інформацією.

Область застосування

Як правило, такий шуруповерт для домашніх робіт використовують з декількома цілями, а саме:

  1. Дозволяє закрутити, а також відкрутити різного роду кріплення – це можуть бути саморізи, болти, різноманітні шурупи і так далі;
  2. Можна зробити необхідні отвори в різному матеріалі, починаючи з цегли або дерева і закінчуючи металом.

В той же час є й дещо інші способи застосування шуруповерта, до таких способів можна віднести наступне:

  • Інструмент дозволяє за лічені хвилини розмішати фарбу або ж різноманітні будівельні суміші;
  • Іноді акумуляторні шуруповерти використовують рибалки взимку для того, щоб можна було бурити лунки по льоду для риболовлі.

На сьогоднішній день цей інструмент дуже часто використовують люди, які часто виконують якісь будівельні роботи або ж займаються цим професійно. Крім того, він дозволяє кріпити на стіни гіпсокартон та інші потрібні під час ремонту деталі. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на ремонт, то потрібно обов’язково знати про те, як правильно підібрати шуруповерт для дому.

Цікавим фактом є те, що інструмент зроблений таким чином, що його можна використовувати навіть у тих місцях, куди важко дістатися. Великою популярністю користуються саме акумуляторні моделі. Переважно, на відміну від мережевого шуруповерта, вони дають змогу працювати навіть там, де немає електричної мережі. Ще одним величезним плюсом є те, що з цим інструментом дуже просто звертатися і його можна використовувати в будь-який момент, завдяки вбудованому акумулятору.

Який акумулятор краще для шурупокрутів

Як вибрати шуруповерт, спираючись саме на акумулятор, адже в кожній окремій моделі ємності батареї мають різні значення? Дане питання, як правило, не викликає ніяких труднощів, особливо якщо маєте поняття про інструменті. Чим більше ємність акумулятора в інструменту, тим більша його потужність.

На сьогоднішній день розрізняють кілька типів батарей для будівельного інструменту: нікель – кадмієві (Ni-Cd), нікель – металогідридні (Ni-MH), літій – іонні (Li-ion).

Якщо вам важко визначитися, яку модель акумуляторного шуруповерта підібрати для себе, то краще беріть той інструмент, який має запасну батарею. Ви витратите на ще одну батарею зовсім трохи і згодом ці витрати обов’язково себе виправдають. Останнім часом ціни на нові акумулятори сильно зросли і дуже часто складають приблизно половину вартості самого інструменту.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються літій – іонні акумулятори. Їх використовують не тільки для жіночих сумочок, але і в багатьох інших будівельних інструментах. Батарея має невелику вагу, але при цьому дуже швидко заряджається, що є гарним перевагою. Якщо говорити про недоліки, то такі акумулятори дуже дорогі і можуть прослужити в середньому лише три роки.

Якщо говорити про нікель – кадмієвих типах акумулятора, то їх використовують вже досить давно. Величезною перевагою таких інструментів є те, що їх можна використовувати навіть у мороз, термін експлуатації досягає п’яти років. До того ж, вони досить надійні, недорогі і енергоємні.

Який шуруповерт акумуляторний вибрати для дому відео

В той же час не варто забувати і про недоліки. До них можна віднести те, що батарея заряджається досить довго, а сам акумулятор має велику вагу і габарити, із-за чого можуть швидко втомлюватися руки. Для того щоб робота шуруповертом була максимально продуктивною, зарядку і розрядку акумулятора необхідно виробляти повністю.

Нікель – металогідридні акумулятори – це середній варіант. Вони на відміну від Ni-Cd батареї удару міцні, мають меншу вагу і високу енергоємність.

З недоліків можна відзначити те, що вони довго заряджаються, аж до трьох годин. Мала кількість циклів зарядки і розрядки (400 – 500), а також високий рівень саморозряду (до 30% в місяць). Тут слід зазначити, що інструментом з Ni-MH акумулятором ви не зможете працювати взимку на вулиці, так як вони не переносять низьких температур. Також тут хочеться відзначити, що якщо купувати шуруповерт акумуляторний, то варто врахувати важливі нюанси, як подальше зберігання інструменту. Так як нікель – кадмієві (Ni-Cd) батареї, потрібно зберігати тільки в розрядженому вигляді. А (Ni-MH) типи, навпаки, якщо ви відкладаєте інструмент на довгий час, то слід його добре зарядити.

Якщо розглядати літій – іонні (Li-ion) акумулятори, переважно їм без різниці, в зарядженому або розрядженому вигляді. Але й не обійшлося без браку, такий тип батарей швидко старіють. Якщо зберігати його один рік, то акумулятор втратить до 30% своєї початкової ємності, а ще через два роки, його можна буде викинути. У зв’язку з чим, купуйте інструмент з (Li-ion) акумуляторами тільки для інтенсивної і тривалої роботи.

Перед тим як вибрати шуруповерт акумуляторний, обов’язково звертайте увагу на ємність батарей, цей важливий параметр вимірюється в ампер – годинах. Це дає можливість заздалегідь знати, скільки часу можна працювати інструментом без зупинки на підзарядку. Зазвичай для побутового інструменту прийнятна величина від 1,2 до 2,4 А/ч.

Врахуйте, що акумулятор шуруповерта, ця найдорожча частина інструменту, вартість якої сягає 50-60% від загальної ціни інструменту. Так що враховуйте всі нюанси, щоб надалі не шкодувати.

Показники крутного моменту та швидкості обертання

В першу чергу необхідно звернути свою увагу на те, чи є муфта, яка могла б блокувати інструмент тоді, коли є підвищена навантаження або ж максимальний крутний момент, який вже починає спрацьовувати при 5 – 10 Нм. Така опція ні в якому разі не заважає працювати, але додатково ще і захищає інструмент від високого навантаження. Якщо є опція такого типу, то ви зможете спокійно працювати як зі сталлю, так і з бетоном, а про менш міцних матеріалах і мови немає.

Якщо шуруповерт володіє високим значенням крутного моменту, то професіонали відносять його до категорії універсальної. Подібні інструменти нададуть вам можливість працювати як з шурупами, так і з саморізами, і в той же час свердлити досить тверді матеріали.

Тести акумуляторних шуруповертів відео

Під час вибору відповідного інструменту, важливо звертати увагу не тільки на показники крутного моменту, але і на його швидкість обертання. Новачки постійно допускають одну і ту ж помилку, коли намагаються знайти шуруповерт з максимальними показниками. Цього робити не варто, особливо якщо ви не збираєтеся свердлити дуже тверді матеріали.

Рейтинг шурупокрутів, яка фірма краще

Кожен чоловік, який зіткнувся з необхідністю вперше придбати різного роду інструменти для ремонту, ставить питання про те, як вибрати акумуляторний шупуповерт для будинку і якому виробнику віддати перевагу? І це не викликає ніякого подиву. Дуже велику роль грає саме виробник пристрою. На сьогоднішній день є достатньо хороших виробників жіночих сумочок, такі відомі компанії, як Hammer, Bosch або ж Hitachi.

Досить непогані відгуки має і інша компанія, яка активно почала розвиватися в останні роки – Dewalt. Інструменти цього виробника відрізняються не тільки високою якістю, але і досить низькою вартістю, що подобається багатьом покупцям.

Тест шурупокрутів, якої фірми краще відео

Під час купівлі будь-якої продукції, необхідно пам’ятати про те, що популярність бренду прямим чином впливає на ціну товару. Якщо ви не готові витрачати надто великі гроші на шуруповерт акумуляторний, то беріть для домашніх робіт більш дешеві, але при цьому досить якісні моделі і компанії. До таких виробникам, фахівці відносять Makita.

Як вибрати шуруповерт для будинку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code