З кожним днем світлодіодні вироби використовують все частіше, і стали досить популярним. Такі підсвічування, особливо в поєднанні з натяжними стелями здатні створити ілюзію того, що приміщення дуже висока і в той же час досить добре відбивається. Крім того, таке освітлення непогано виглядає в комплекті з гіпсокартонними конструкціями, що наочно показано на фото.

Для того щоб під час установки не виникало ніяких труднощів, світлодіодні стрічки прикріплюють на спеціальний профіль. Дані вироби споживають мало електричної енергії і можуть служити протягом багатьох років. Такі переваги на сьогоднішній день дуже активно застосовують безпосередньо в рекламній індустрії.

Процес установки світлодіодної стрічки на стелю своїми руками повинна відбуватися у відповідності з додержанням правил. Це буде гарантувати відмінний результат і можливість експлуатувати світлодіодне освітлення протягом багатьох років. Якщо ж ви не до кінця впевнені в своїх силах і в тому, що у вас вийде установка світлодіодної стрічки, то подивіться фото і відео на нашому сайті, де ви зможете побачити весь процес робіт в подробицях.

Типи і особливості вибору LED стрічки

На сьогоднішній день є велика кількість типів світлодіодних стрічок. Їх можуть розрізняти за різними характеристиками, які прямим чином впливають на вибір.

Отже, ділять стрічки на різні типи залежно від виду світлодіодів, які в них встановлюються. На сьогоднішній день можна зустріти два типи маркування SMD 3528 і SMD 5050.

Розрізняють і за кількістю світлодіодів, які можуть знаходитися на одному метрі світлодіодної стрічки. Відповідно, до цього моменту можна віднести ще яскравість вироби і потужність і те, скільки енергії він споживає. Є два типи стрічки, де на метрі вироби може розміщуватися 30 світлодіодів або ж 60.

Якщо говорити про якості різного роду елементів виробу, то можна розділити на професійні стрічки і ті, які відносяться економ класу. Для професійних світлодіодних стрічок використовують тільки ті елементи, які пройшли ретельний відбір і відповідають всім серйозним вимогам. Подібні вироби мають відмінні характеристики і можуть експлуатуватися протягом досить довгого часу. Економні LED стрічки коштують набагато дешевше і мають не такі відмінні технічні характеристики, але це не особливо відображається на терміні їх служби.

Їх поділяють на типи в залежності від різного ступеня захисту від впливу вологи, бруду та пилу, різного роду твердих частинок і механічних пошкоджень. Подібне зазначається в маркуванні стрічки. Варто відзначити, що чим вище буде цифра в маркуванні, тим більш захищеним прийнято вважати виріб.

Типи і особливості LED стрічки основи відео

Якщо говорити про колір світіння світлодіодних стрічок, то воно може бути самим різним. Розрізняють в даній ситуації два типи виробів: одноколірні і багатоколірні. Одноколірні стрічки можуть бути білого, червоного, синього або зеленого кольору. Багатоколірні вироби дозволяють отримати будь-які бажані відтінки і для цього прийнято використовувати спеціальні контролери. На сьогоднішній день управляти кольоровими стрічками і безпосередньо контролерами можна за допомогою спеціального пульта, який працює на дистанційному управлінні.

Способи як заховати цей джерело освітлення

Сьогодні для того щоб заховати світлодіодні стрічки прийнято використовувати два способи установки.

Підсвічування натяжної стелі світлодіодною стрічкою зсередини фото

  1. Роблять нішу з гіпсокартону;
  2. Ховають виріб в карниз з пінополістиролу.

Якщо говорити про перший варіант, то встановити світлодіодну стрічку, сховавши його під підсвічування, то фахівці спочатку роблять короб з гіпсокартону на стелі. Він розташовується рівномірно по периметру того або іншого приміщення і дозволяє приховати зсередини різні прилади для освітлення, при цьому вони можуть мати різний розмір і інколи бути досить великими.

Якщо розглядати пінополістирольний карниз, то він має одне неймовірно перевагу перед гіпсокартоном. Конструкцію з цього матеріалу виготовляти набагато простіше, та і схема монтажу також відрізняється своєю простотою. В той же час є кілька значних недоліків, які потрібно обов’язково враховувати. До них можна віднести те, що пінополістирольний карниз не володіє достатньою міцністю і погано реагує на високі температури. У зв’язку з цим, використовувати такі карнизи можна тільки для стрічок зі світлодіодами і не для якогось іншого типу освітлення приміщення.

Установка світлодіодної стрічки в плінтус на стелю

Якщо ви хочете провести монтаж в тій або іншій кімнаті світлодіодне освітлення і при цьому зробити ще гіпсокартонні конструкції, то варто вибрати той матеріал, який має велику товщину і ширину. Пояснити це досить просто — світлодіоди дуже яскраві, а такі характеристики гіпсокартону дозволять захистити очі людини від шкідливого впливу. Якщо ж гіпсокартон буде занадто тонкий, то світлодіоди будуть просвічуватися крізь нього занадто сильно.

Підсвітка стелі світлодіодною стрічкою під плінтусом фото

Підсвітка стелі LED стрічки під плінтусом своїми руками не відніме у вас занадто багато часу і якщо виконати все правильно, то ви отримаєте відмінний результат. Отже, в першу чергу потрібно на стелі встановити спеціальний плінтус. Не забувайте про те, що потрібно залишити ще й зазор, куди потім буде поміщатися різного роду виріб зі світлодіодами. Цікавим фактом є те, що LED стрічка має основу, яка дозволяє її приклеїти практично до будь основі. Для того щоб це зробити, досить видалити цей захисний шар. Завдяки наявності такої особливості можна за лічені хвилини прикріпити стрічку.

Перед тим як зробити установку світлодіодної стрічки на стелю, уважно огляньте плінтус на наявність пилу або бруду. Якщо вони присутні, то їх потрібно в обов’язковому порядку усунути. В іншому випадку стрічка може дуже погано клеїтися або ж через деякий час і зовсім відклеїтися від стелі. Якщо ж у вашому індивідуальному випадку довжина виробу перевищує ту, яка вам потрібна, то можна відрізати її якусь частину. Варто відзначити, що зробити це можна тільки в тих місцях, які призначаються для розрізів, інакше ви пошкодите ділянки виробу, і світлодіоди на них не будуть працювати.

Підсвічування натяжної стелі LED стрічкою зсередини фото

У тій ситуації, якщо вам потрібно з’єднати кілька окремих частин світлодіодної стрічки, то слід використовувати спеціальний електричний коннектор. Коли стрічка буде встановлена в стельовий плінтус, то потрібно прикріпити її в обов’язковому порядку до блоку живлення. Для цього використовуйте проводки, які знаходяться на кінцях вироби, встановлені в заводських умовах. В той же час не забувайте про дотримання полярності, що дуже важливо для повноцінної роботи світлодіодів.

Потім за допомогою клемників блок живлення за схемою підключіть до мережі 220в. Контролер, а також блок живлення необхідно приховати за плінтусом, щоб їх не було видно. Враховуйте той факт, що не можна встановлювати дані пристосування в тих місцях, де немає доступу повітря. Відсутність кисню може дуже негативно позначитися на роботі, як блоку живлення, так і самого контролера.

Установка світлодіодної стрічки в гіпсокартонний карниз

Якщо ви вирішили використовувати гіпсокартон, спочатку потрібно зробити сам короб, який виготовляється за таким же принципом, як і звичайний гіпсокартонний стелю. Варто відзначити, що зашивати потрібно тільки частина стелі, щоб можна було без проблем встановити світлодіодну стрічку своїми руками.

Підсвітка стелі світлодіодною стрічкою під плінтусом фото

Приблизно на 15 сантиметрів нижче рівня стелі потрібно провести монтаж металопрофілю. Потім на рівні 10 сантиметрів від рівня стелі прикріплюється такий же профіль і на нього через кожні півметра потрібно встановити шматочки спеціального профілю CD. Їх довжина не повинна перевищувати 15 сантиметрів. Для того щоб можна було з’єднати ці шматочки між собою, потрібно нарізати ще одні частини, ширина яких повинна відповідати ширині карниза і додатково ще 10 сантиметрів для того, щоб можна було зробити бортики.

По боках профілю CD роблять надрізи і з’єднують його з іншим типом профілю за допомогою спеціального кріплення. Потім бортики необхідно акуратно загорнути і по кутах закріпити за допомогою саморізів. Таким чином, можна отримати зручну поличку з гіпсокартону, зсередини в яку поміщається виріб з світлодіодами. В останню чергу потрібно визначити ті місця, де ви хочете провести проводку. Коли все буде готово, треба зашити гіпсокартоном конструкцію. Сховайте LED стрічку на спеціальну поличку по всьому периметру кімнати, зашейте до кінця конструкцію гіпсокартоном і підключіть виріб.

Виправляємо помилки монтажу LED підсвічування відео

Підсвітка стелі світлодіодною стрічкою своїми руками не викликає ніяких складнощів навіть у новачків у цій справі. Якщо ж ви не впевнені в тому, що врахували всі нюанси установки, то подивитеся на нашому сайті підготовлені фото та відео матеріали, які максимально детально розкажуть про процес монтажу даного виробів.

Як встановити світлодіодну стрічку самостійно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code