Дослідження стану імунної системи людини проводяться в ряді випадків. Це важливий процес, який дозволяє своєчасно виявляти патологічні процеси, різні інфекційні вогнища, стан імунного бар’єру та інші важливі показники. Завдяки сучасним високоякісним апаратам імунологічний контроль проводиться максимально швидко і дає чітку картину того, що відбувається; виявляє і демонструє особливості розвитку патологічних процесів, що дозволяє точно оцінити стан пацієнта і призначити йому відповідне адекватне лікування.

Особливості контролю роботи імунітету

Призначення імунологічного контролю

Ретельне вивчення стану пацієнта – основне завдання лікаря. Часто це імунологи, які дають направлення на проведення розширеного імунологічного контролю. Для проведення таких аналізів людину направляють у державну чи приватну лабораторію, в якій є відповідне для такого дослідження обладнання. Приймають подібні замовлення й діагностичні центри.

Проведення досліджень про стан імунітету людини спрямоване на з’ясування:

  • Наявності або відсутності напруженості імунного бар’єру. Належить зрозуміти, наскільки міцний захист людини від негативних факторів.
  • Функцій і кількості імунних клітин в присутності антигенів.
  • Наявності або відсутності імунодефіциту людини – з’ясування його особливостей – первинний або вторинний.
  • Наявності або відсутності аутоімуних патологій, гематологічних та інфекційних, а також лімфопроліферативних хвороб.

Це досить широкий, але не повний перелік можливості імунологічного контролю. Ця методика часто використовується у випадку, коли у людини тривалий час не проходять, але часто з’являються інфекційні захворювання, а обрані методи лікування не надають належного ефекту. При виявленні алергічних реакцій також необхідно проводити дослідження, а також перед оперативним втручанням з метою вивчення реакції організму на різні препарати. Потрібні дослідження й перед призначенням імуномоделюючих препаратів.

Особливості контролю роботи імунітету

Розширене імунологічне дослідження – контроль – проводиться для вивчення компонентів захисної системи людини. В ході проведення обстеження при необхідності можуть бути призначене проведення за допомогою спеціальної апаратури загального аналізу крові з лейкоцитарною формулою, з підрахунком окремих видів лейкоцитів й специфічних індексів. Перевірці підлягають процеси фагоцитозу, визначення кількості імунних комплексів, гормональні ланки. Цей набір параметрів дозволяє лікарю оцінювати стан пацієнта.

Імунологічний контроль для точної діагностики захворювання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code