Офісні приміщення – найбільш затребуваний товар на ринку оренди комерційної нерухомості.  

Главная / Недвижимость / БЦ «Ильич»: отличное место для плодотворной работы

У Петербурзі подібні об’єкти представлені широко, і особливою популярністю у орендарів користуються офіси, розташовані в бізнес-центрах. У місті знаходиться близько тисячі бізнес-центрів різної категорії, від престижних і дорогих А-класу до бюджетних категорії D, розташованих на територіях колишніх промислових підприємств або у віддалених локаціях.

Відмінним місцем для ведення бізнесу є бізнес-центр «Ілліч», розташований в Приморському районі північної столиці. Він відноситься до класу В, який має оптимальне співвідношення якості надаваних послуг і розміру орендної ставки.

Бізнес-центр знаходиться на перетині Белоостровской вулиці і Вазаского провулка. Ця локація має зручне транспортне сполучення: під’їзд до комплексу можливий з жвавій Виборзькій набережній, Великого Сампсониевского проспекту, що зв’язує північ міста з центром, а також Кантемирівській вулиці, що веде на Петроградську бік. У пішої доступності є дві станції метро: «Лісова», розташована на 1 лінії, і «Чорна річка», яка знаходиться на 2, «синій» гілці. Також недалеко знаходяться зупинки наземного транспорту, наступного у центр міста.

Все для вашого бізнесу

БЦ «Ілліч» — це п’ятиповерхова сучасна будівля, оснащений за сучасними стандартами. У ньому є вантажні та пасажирські ліфти, встановлені пожежна сигналізація, системи відеоспостереження та електронного контролю доступу, є централізовані кондиціонування та вентиляція.

На вибір орендарів представлений широкий вибір офісів, від невеликих 38-метрових до просторих площею близько 123 квадратних метрів. Всі приміщення мають сучасну якісну обробку, а вікна збільшеного розміру пропускають максимум денного світла.

Внутрішнє планування будівлі має кабінетну систему. Вона зручна для відвідувачів та орендарів: перші можуть швидко і без проблем знайти потрібний офіс, другим доступна оренда декількох розташованих поруч офісів у разі необхідності.

До послуг орендарів представлені:

  • Кафе, де можуть харчуватися співробітники і відвідувачі офісів;
  • Власна клінінгова компанія;
  • Цілодобова охорона приміщень;
  • Просторий паркінг на 190 стоянкових місць;
  • Конференц-зал, оснащений обладнанням для проведення презентацій;
  • Доступ до мережі інтернет і цифровій телефонії

На першому поверсі встановлені банкомати і вендингові апарати, де можна придбати каву, напої і легкі закуски.

Управління об’єктом здійснює власна керуюча компанія, яка оперативно вирішує будь-які поточні технічні та побутові проблеми. Відвідувачів центру зустрічає служба ресепшн. Її фахівці готові допомогти з відправкою і отриманням кореспонденції.

Орендна ставка варіюється від 1000 до 1300 рублів за квадратний метр в місяць. При цьому у вартість входить повна оплата комунальних послуг (електрика, водопостачання, опалення), а також прибирання та охорона офісів.

 

БЦ «Ілліч»: відмінне місце для плідної роботи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code