З’ясовуємо, з якого мікрорайону найзручніше добиратися в центр Москви.  

Главная / Недвижимость / «Новокосино-2» - микрорайон с уникальной транспортной доступностью

Ми живемо у світі, де постійно доводиться переміщатися. З кожним десятиліттям швидкість транспорту збільшується, міста розростаються, людям доводиться щоранку і щовечора долати великі відстані від дому до роботи. Тому і цінність нерухомості сьогодні визначається не тільки якістю споруди, якістю матеріалів або іншими виключно будівельними показниками, але і розташуванням будинку, його транспортною доступністю.

Візьмемо Москви – місто, де проблема житла і транспорту – чи не основна. Так вже історично склалося, що наша країна вкрай централізована. Всі ресурси і всі гроші, а слідом за ними і люди стікаються в Москву або раніше в Санкт-Петербург. Зрозуміло, що місто росте, і насилу справляється з великою кількістю людей, яким потрібен дах над головою, інфраструктура для нормального життя, розваги та місця для відпочинку. З-за великої кількості людей, деякі райони стають дуже незручними для життя, з них банально складно добиратися до роботи або просто до центру міста.

Тому перед людьми постає резонне питання: де саме оселитися в Москві, щоб жити комфортно, швидко доїжджати до роботи, мати в крокової доступності всі необхідні об’єкти, починаючи від магазинів, закінчуючи поліклінікою, і при цьому не витрачатися на непідйомну оренду або ще більше лякають суми на покупку квартири.

Першим, ймовірно, приходить в голову варіант придбати нерухомість в де-небудь в спальному районі всередині МКАД. Проблема тільки в тому, що розташування всередині кільця не гарантує, що доїхати в центр буде просто. Так, у Москві відмінне метро, але їхати звідки-небудь дуже довго, близько 40 хвилин і це тільки в тому випадку, якщо будинок буде в крокової доступності. Якщо ж ні, то поїздка може розтягнуться на півтори години, буває і таке.

Але є й інший варіант – жити в правильному Підмосков’ї. Наприклад, у мікрорайоні Новокосіно-2, який знаходиться в місті Реутов прямо біля східної межі Москви. До центру звідти можна доїхати буквально за двадцять хвилин. Причому можна вибрати транспорт за душі і час буде приблизно однаковим. Можете поїхати на своїй машини, можете сісти на метро «Новокосіно» і доїхати до «Третьяковській», а можна сісти на електричку на платформі «Реутово» і доїхати до Курського вокзалу. Кожен з варіантів забере у вас не більше 20 хвилин! При цьому, метро та залізнична платформа знаходяться в крокової доступності.

Високий ступінь транспортної доступності мікрорайону підтверджують і відгуки про Новокосіно-2. Тому якщо ви хочете жити близько до центру, радимо розглянути цей варіант.

 

Новокосіно-2 — мікрорайон з унікальною транспортною доступністю

Новокосіно-2 — мікрорайон з унікальною транспортною доступністю: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code