Різновидів комп’ютерів на ринку так багато, що всіх їх не злічити.

Главная / Техника и электроника / В чем отличие моноблока от других типов компьютеров

І всі вони не схожі один на одного. Вони відрізняються внутрішнім вмістом. У них може бути абсолютно різний зовнішній вигляд. Серед усіх варіантів комп’ютерів, найбільш затребуваними вважаються ноутбуки, планшети. І, звичайно ж, моноблоки. У всіх цих типів комп’ютерів є і загальний параметр. Це мобільність.

Виходячи з цього, можна зрозуміти, чому стаціонарний персональний комп’ютер багато почали замінювати-яким мобільним варіантом. Це особливо важливо, коли ми говоримо, про використання мультимедіа або розвагах.

Що ж відноситься до моноблоків? Пристрій, де в єдиному блоці і монітор і системний блок комп’ютера. Такий тип комп’ютера – це ідеальний варіант використання вдома.

Переваги моноблока порівняно зі стаціонарним персональним комп’ютером видно неозброєним поглядом. І справа не тільки в презентабельному зовнішньому вигляді. Дуже важливі безшумність і компактність. До всього відзначимо й те, що кількість проводів зведено до мінімуму. Всі варіанти гарні по-своєму. І вам вибирати моноблок lenovo, наприклад, або моноблок HP.

Заради об’єктивності зазначимо та недоліки. У цього пристрою більш висока ціна. А ще необхідно враховувати великі утруднення, коли проводиш апгрейд системи. Отже, з написаного випливає, що потрібно підбирати конфігурацію пристрою так, щоб при цьому враховувати свої потреби на роки вперед. Все тому, що на відміну від традиційного ПК, у вас не буде можливості самостійно займатися розширенням можливостей моноблока.

Вибирати процесор для моноблока потрібно точно так, як вибирають його, наприклад, для настільних комп’ютерів. В даний час особливо популярні процесори сімейства Intel. Втім, зустрічаються моноблоки, у яких процесори AMD.

При виборі моноблока важливо враховувати, який у нього дисплей. Якщо точніше, то які в нього характеристики. У недорогих версій зазвичай монітор має діагональ не більше 20-ти дюймів. А дозвіл – на рівні HD Ready. Подібні версії гарні для використання офісних додатків. На них важко дивитися кіно. Для цих дій рекомендуємо інший моноблок. Екран для перегляду фільмів у високій якості необхідний більшого розміру з роздільною здатністю Full HD.

Якщо ви раніше вже купували комп’ютер або ноутбук, то повинні знати, яким має бути розмір жорсткого диска. Як правило, для звичайних потреб досить обсягу 320-500 Гігабайт. Якщо у вас є наміри в основному зберігати або дивитися на ньому кіно, то підійде моноблок з об’ємом жорсткого диска в 1 Терабайт і більше.

 

У чому відмінність моноблока від інших типів комп’ютерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code