Дилери отримали першу партію Ланосів зі 101-сильним двигуном і автоматичний коробкою передач.

Дана модифікація Ланоса комплектується новим 16-ти клапанним двигуном General Motors об’ємом 1,4 л потужність в 101 л. с. і четырехдиапазонной АКПП фірми Aisin (Японія).

Фахівцями ” ЗАЗ ” проведена адаптація системи упорскування й допоміжних механізмів для забезпечення коректної роботи автомобіля і досягнення оптимальних показників зі швидкості й токсичності, яка відповідає нормам Євро 4.

У конструкції використовуються індивідуальні котушки запалювання, електронний привід дросельної заслонки, автоматичне регулювання фаз газорозподілу на впускному і випускному розподільчому валі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Оновлений ЗАЗ Lanos вийде в наступному році

Ступінь стиснення збільшена з 9,5 до 10,5 одиниць. Система дозволяє заправлятися бензином з октановим числом від 92 і вище. Витрата палива в міському циклі складає 7,9 л/100 км

«На сьогоднішній день Lanos є найдоступнішим автомобілем з автоматом у своєму сегменті на українському ринку – перший автомобіль класу «с» Із автоматичною коробкою вартістю до 100 тисяч гривень», – заявив гендиректор АвтоЗАЗ-сервіс ” Олександр Дмитрієнко.

У офіційних дилерів седан ЗАЗ Lanos з «автоматом» коштує 96 560 грн, хетчбек – 98 000 грн.

Нагадаємо, в 2012 році Запорізький автозавод почне виробництво ЗАЗ Forza c АКПП.

budulai
Lanos з «автоматом» з’явився в автосалонах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code