Не секрет, що в Китаї виробники автомобілів не соромляться «запозичувати» зовнішність західних моделей. Shaanxi Victory припали до душі Кадилаки.

Пікап Shaanxi Victory S102 — новий клон, створюваний у Піднебесній, як дві краплі води схожий на американський Cadillac Escalade EXT. Прагнучи уникнути звинувачень у плагіаті, дизайнери китайської компанії Shaanxi Victory видозмінили форму задніх дверей, ліхтарів на «кормі» і корпусів зовнішніх дзеркал, а також позбавили передні крила бічних «зябер».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Китайці клонували самий популярний пікап в США

Китайський автомобіль істотно менше Кадилака:габаритна довжина кузова пікапа S102 становить 5 030 мм (-609 мм), ширина 1720 мм (-290 мм), висота — 1 710 мм (-182 мм), колісна база дорівнює 3 025 мм (-277 мм). Свою новинку Shaanxi Victory планує випускати з бензиновими 4-циліндровими моторами потужністю 91 к. с. і 100 л. с. і обертовим моментом 193 Нм і 215 Нм, відповідно. Двигуни працюють з п’ятиступінчастою «механікою».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Китайська поліція замаскувала Mercedes під Хонду

Запустити виробництво моделі, яка поки що існує лише на папері, компанія Shaanxi Victory планує в самий найближчий час. Коштувати вона буде явно менше «американців».

Зазначимо, що китайці вже випускають мінівен з такою ж ґратами, як у легковиків Cadillac.

budulai
Китайці зробили пікап і мінівен з особою Кадилаків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code