Компанія Ginetta розсекретила нову задньопривідну модель з 310-сильним двигуном від Ford Mustang, який розганяє авто до «сотні» менш, ніж за 4 с.

Ginetta G60 стала першою среднемоторной моделлю марки за останні 20 років. До цього в лінійці бренду був присутній тільки один цивільний автомобіль, оснащений 175-сильного дволітрового «четвіркою». Всі інші машини в гамі — гоночні, підготовлені для власної моносерии і змагань на витривалість в категорії GT4.

Новинка є істотно модернізованою версією карбонового спорткара іншої британської фірми — Farbio, яку Ginetta придбала в березні поточного року. «Ми вдосконалили вуглепластиковоє шасі, зробивши його жорсткіше і легше у виробництві, змінили посадку водія за кермом, зменшили масу і створили нові кузовні панелі», – йдеться в повідомленні бренду. Крім того, була допрацьована підвіска, стійки і гальмівні механізми.

Маса задньопривідного спорткара Ginetta G60 становить 1100 кг, що приблизно на 400 кг легше «донорського» Farbio. Автомобіль оснащений 310-сильним атмосферним шестициліндровим двигуном об’ємом 3,7 літра від Ford Mustang, шестиступінчастою фордівської механічною коробкою передач і диференціалом підвищеного тертя Quaife на задній осі.

Варто відзначити, що спорткар, не має підсилювача рульового управління, антиблокирочной системи гальм, системи стабілізації і ваккумного підсилювача гальм.

За даними виробника, з нуля до ста кілометрів на годину новинка здатна прискорюватися менш ніж за чотири секунди. Максимальна швидкість — понад 265 км/ч.

Всього планується випустити лише 50 примірників Ginetta G60. Вартість кожної машини складе 68 тисяч фунтів стерлінгів (близько $105 000).

Нагадаємо, у вересні на моторшоу у Франкфурті ще одна британська компанія Lotus показала публіці свій найпотужніший цивільний автомобіль.

 

budulai
Новий британський спорткар з двигуном від Мустанга

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code