Компанія Mazda опублікувала фотографії нового концепту, який є передвісником «шістки» наступного покоління.

Прем’єра концепт-кара Mazda Takeri відбудеться в середині листопада на моторшоу в Лос-Анджелесі.

За прогнозами, товарна версія нової Mazda6 з’явиться протягом найближчих півтора років.

Зовнішність концепт-кара виконана відповідно до нової дизайн-концепції японського бренду, названої японським словом Kodo – «дух руху».

Першим автомобілем, побудованим в цій стилістиці і отримали набір технологій SkyActiv, є кросовер CX-5, представлений у Франкфурті.

Takeri стане другою машиною японської компанії, для якої будуть використовуватися всі розробки лінійки SkyActiv, включаючи нову платформу, структуру кузова, трансмісії і двигуни.

Прототип наступного Mazda6 оснащуватиметься 2,2-літровим турбодизелем, що розвиває 175 л. с. і 420 Нм крутного моменту. Мотор зможе працювати в парі з автоматичною коробкою передач, яка, за словами представників японського бренду, дозволяє досягти тієї ж паливної економічності, що і у машин із звичайною «механікою». Рівень викидів CO2 Mazda Takeri буде дорівнює всього 104 г/км.

Крім того, новинка отримає системи старт-стоп і регенерації енергії при гальмуванні. Аналог «формульної» системи KERS буде накопичувати енергію в спеціальних конденсаторах, яка потім стане витрачатися на харчування бортової електроніки.

 

budulai
Як буде виглядати Mazda6 нового покоління

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code