При архітектурної плануванні та будівництві будівель основний аспект лежить в гарантуванні безпеки життя майбутніх мешканців.  

Главная / Строительство и ремонт / Современные методы борьбы с наледью

Вуличні ступені і вхідний ганок взимку є найбільш небезпечними конструкціями для здоров’я людини. Вони часто покриваються льодом при раптових перепадах температури і покриваються снігом. Щоб цього не сталося потрібно застосовувати протиожеледні реагенти і одним з таких є технічна сіль, замовити яку можна на сайті http://www.esolk.ru/produktsiya/tekhnicheskaya-sol/.

Добросовісні забудовники почали враховувати такі моменти і вживати заходів ефективної боротьби з погодними катаклізмами. Один з них — примусовий обігрів небезпечних ділянок будівель.

Актуальне забезпечення системи снеготаянья ступенів

Існують три основні групи, здатні оптимально боротися з льодом:

  • хімічні реагенти, розпушуючі лід;
  • механічні інструменти та обладнання, здатні усунути лід і сніг з драбини (лопати, лом або криголам);
  • термічні системи обігріву обледенілих конструкцій.

Слід уважно вивчити останню групу. Користуються успіхом наступні методи обігріву будівельних конструкцій:

  • нагрівальний кабель (найпопулярніший спосіб);
  • водяний обігрів (контур з труб опалення);
  • обігрів інфрачервоними лампами або системою тепла підлога (термічні мати).

Перераховані вище методи раніше успішно застосовувалися для обігріву внутрішніх будівельних конструкцій. Враховуючи специфіку жорстких умов експлуатації при низькій температурі з різкими її перепадами, при влаштуванні систем антизледеніння і сніготанення передбачають наступні фактори в зимовий період: середнє температурне значення, кількість опадів, габарити обігріваються конструкцій і матеріали поверхневих покриттів.

Варіанти обігріву зледенілих конструкцій

Самий надійний і популярний метод боротьби з льодом – застосування нагрівального кабелю. Простота в монтажі та експлуатації (можливість обігріву конструкцій будь-якої складності), застосування під будь-який матеріал покриття, доступність комплектуючих — ці достоїнства зробили гріючий кабель одним з лідерів у своїй сфері.

Розрізняють два види нагрівальних кабелів: саморегулюючий тип із змінними параметрами потужності і резистивні. Вибираючи другий варіант, слід брати до уваги стійкість до механічних впливів, стійкість до ультрафіолету і низьким температурним показникам. В основному кабель укладають на чорнову стяжку під керамічну або мармурову плитку. У комплектацію входить електронна захисна апаратура: терморегулятор для контролю включення/відключення нагрівальної системи, датчик температури і вологості. Таким чином, обігрів сходинок відбувається автоматично на весь зимовий період.

Нагрівання зледенілих конструкцій рідким теплоносієм схожий на комплекс тепла підлога з водяним контуром. Його слід проводити на ранній стадії будівництва будівлі, так як дана структура сніготанення підключається до центральної системи опалення. Рідкі теплоносії ефективні в експлуатації на великих площах. В якості носія краще застосовувати непідвладні замерзання етиленгліколь або пропіленові розчини.

Карбонова плівка термоелектричних матів є головним нагрівальним елементом. Вона розміщена на екранованому з відбиваючими властивостями підставі. Перший шар служить безпечним огорожею від ураження електричним струмом, другий потрібен для цілеспрямованого теплового потоку. Інфрачервоні пристрої не придатні для складних конструкцій, так як при розкладці не передбачені технологічними властивостями вигини під прямим кутом.

Обігріваючи вуличні сходові марші, підвищується рівень безпеки в експлуатації і довговічність дорогих оздоблювальних матеріалів. Ручна праця з чищення прибиранні льоду і снігу при цьому зводиться до мінімуму.

 

Сучасні методи боротьби з льодом на подвір’ї

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code