У досвідчених руках фарбопульт здатний до невпізнання змінити не тільки колір стін, але і колір меблів.  

Він дозволяє працювати з предметами будь-яких габаритів. Але все ж таки існує кілька аспектів, яких слід дотримуватися. Саме такі рекомендації дозволять керувати цим апаратом більш чітко і акуратно використовувати його. Але при використанні фарбопульта не варто дуже поспішати, так як при надмірно швидкій швидкості розпилення, фарба лягає нерівномірним шаром. Часто з-за швидкого розпилення можуть виникнути патьоки різної насиченості, що також є шлюбом.

Для того щоб фарба лягла ідеально, потрібно обзавестися таким підручним матеріалом:

  • апарат для розпилення барвника;
  • малярський скотч;
  • об’єкт для фарбування;
  • газета;
  • ножик невеликих розмірів;
  • чиста ганчірка.

Отже, є певна послідовність нанесення фарби.

Главная / Строительство и ремонт / Как использовать краскопульт?У першу чергу потрібно захистити місця, на які фарба не повинна потрапити, так як охоплення нанесення фарби з фарбопульта можна не розрахувати. Для цього ці місця заклеюються малярським скотчем. Для безпеки власного здоров’я слід наносити фарбу в добре провітрюваному приміщенні, так як всі фарбувальні речовини мають хімічний склад. Також важливо придбати маску-респіратор, захисні рукавички. На балоні з фарборозпилювачем завжди написані запобіжні заходи, з якими також треба уважно ознайомитися.

Як тільки всі підготовчі заходи будуть виконані, можна сміливо приступати до фарбування. Важливим в ідеальному фарбуванні є дотримання однакової відстані розпилення фарби. Це дозволить фарби лягти максимально акуратно на поверхні. При піднесенні балони з фарбою сильно близько до поверхні пофарбованого предмета неодмінно утворюються потекти, які будуть виглядати акуратно.

Якщо наносити фарбу в кілька етапів, то це додасть більш якісний результат. Між кожним етапом треба робити невеличкі перерви для того, щоб фарба встигла трохи підсохнути. Витримка часу між етапами також дозволить верхнього шару лягти більш рівно. Але варто пам’ятати, що перерва не повинна перевищити двадцять хвилин. Якщо в приміщенні включений опалювальний прилад, то проміжок між фарбуванням повинен становити не більше десяти хвилин.

Існує кілька видів краскопультів.

Але найпопулярнішими вважаються пневматичний і електричний. Придбати пневматичний фарборозпилювач можна в магазині http://sk-anticor.ru/store/pnevmaticheskie-raspyliteli/. Пневматичні пульверизатори для фарбування працюють за допомогою системи, яка утворює стиснене повітря. Завдяки цьому відбувається тиск, і фарба розпорошується. Робота пневматичним фарбопультом вимагає певних навичок і досвіду. Тому таким пристроєм користуються в основному професійні майстри.

Електричний краскопульт. Цей вид більш підходить для новачка, так як в ньому замість пневматики використовується принцип насоса. Якщо людина вперше береться за забарвлення об’єкта, то найкраще взяти саме цей вид розпилювача. Розмір електричного фарбопульта більш компактний і підійде також для декорування предметів домашнього інтер’єру. Також його часто використовують у фарбуванні досить дрібних предметів. В управлінні даний прилад дуже простий і включається натисненням всього однієї кнопки. Електричний розпилювач можна вважати одним з незамінних у господарстві побутових приладів. А для економії можна використовувати звичайну фарбу в роботі.

 

Як використовувати фарбопульт?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code