Шпалери є універсальним оздоблювальним матеріалом, зважаючи на що здатні одночасно вирішувати як естетичні, так і функціональні завдання. Проте тривалість їх експлуатації багато в чому залежить від дотримання вимог технологічного процесу в ході виконання монтажних операцій.

Адже погодьтеся неприємне видовище, спостерігати за тим, як шпалери на стінах поступово відклеюються, відшаровуються, або деформуються, не відслуживши гарантійного строку. Прикріше стає подвійно, коли ці процеси відбуваються ще на стадії ремонту, тобто практично відразу після наклейки. Саме тому перед тим як приступати до виконання оздоблювальних робіт, необхідно довідатися, чому відійшли шпалери від стіни, а вже на підставі отриманої інформації зробити відповідні висновки як підклеїти шпалери які відклеїлися і виключити ймовірність прояву подібних відхилень

В цілому слід зазначити, що причина відклеювання шпалер (цілком або фрагментами) криється в недотриманні елементарних правил при виконанні оздоблювальних робіт, через що дуже важливо дотримуватися базових рекомендацій і ні на крок не відступати від заданого виробничого алгоритму.

Так, мабуть, найбільш важливою умовою для бездоганного приклеювання шпалер є підготовка базових підстав. Адже крім того, що оклеиваемые поверхні стін повинні бути чистими, сухими і рівними, щоб забезпечити їх якісну адгезію, для чого зі стінових модулів треба буде демонтувати всі оздоблювальні матеріали (старі шпалери, фарбу, побілку). І також повинні бути проведені заходи по відновленню основи (при необхідності) і грунтування огороджувальних конструкцій.

Особливо уважно до цієї процедури потрібно підходити у випадку, якщо шпалери відклеюються в попередньо побілених підставах (крейдою або вапном) стін. Що може зажадати багаторазового змивання вихідного матеріалу за допомогою водного розчину з невеликим додаванням миючого речовини.

Другим за важливістю умовою для якісного наклеювання шпалер, є вибір найбільш відповідного клеїть речовини, вибирати який найкраще з урахуванням наступних рекомендацій:

  • Склеювальний склад повинен повністю відповідати типу застосовуваних матеріалів (для вінілових, флізелінових, паперових, бамбукових, миючих шпалер);
  • Повинен суворо дотримуватися гарантійний термін використання клею, що перебуває як в запакованому, так і в розкритому стані (іншими словами не слід застосовувати прострочені матеріали);
  • Технологія розведення клею повинна повністю відповідати інструкції заводу-виготовлювача (вказується на упаковці) і припускати точне дотримання пропорцій, температури, частоти перемішування.

До того ж при покупці клею краще не шукати економічних здібностях, і купувати склади перевірених виробників, бездоганно зарекомендувала себе в зазначеному відношенні.

Як підклеїти шпалери які відклеїлися відео

Ну і, звичайно ж, відповідаючи на питання, чому відійшли шпалери від стіни і на стиках, що робити, дуже важливо виконувати всі монтажні роботи у суворій відповідності з вимогами виробника. Для чого насамперед слід переконатися в забезпеченні необхідних температурних режимів (найбільш оптимальним вважається діапазон від +5 до +25°С), а також упевнитись у відповідності показників вологості, адже підготовка базових підстав може передбачати нанесення на поверхні стіни великих обсягів води.

До того ж в період проведення монтажних робіт і під час просихання матеріалів на стінах дуже важливо виключати прояви протягів, а тим паче не допускати прискорень процесу монтажу за рахунок застосування спеціалізованої кліматичної техніки. Вентилятор, обігрівач, кондиціонер – не повинні застосовуватися у вказаному напрямку, а єдиним правильним варіантом повинна залишатися природна просушування протягом 24, а іноді і 48 годин.

Шпалери відклеїлися, як підклеїти? Окрему увагу необхідно приділити і правильності нанесення клеїть речовини в залежності від матеріалу шпалер може знадобитися покриття клеєм як одного, так і обох склеюваних поверхонь. А також якості розподілу клею по поверхні стін і матеріалу (покриття не повинні мати пропусків і з однаковою педантичністю наноситися як у центральній частині аркуша, так і в зоні розташування стиків).

Також треба забезпечувати ідеальне стикування полотнищ між собою, виключаючи виникнення нахлесток, а в деяких виправданих випадках при використанні важких опоряджувальних матеріалів застосовувати додаткові прокладки з тонкого паперу, розташовувані в зоні розміщення стикувальних швів між виворітного поверхнею шпалер і поверхнею стіни.

Як підклеїти шпалери які відійшли на стиках відео

Таким чином, щоб не ламати голову, чому шпалери відклеюються від стіни, досить дотримуватися всі базові рекомендації, наведені вище, і зазначена проблема повністю втратить свою актуальність.

Чому відклеюються шпалери від стіни і на стиках?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code