Німці почали випробування нової моделі – Mercedes-Benz MLC. Це буде кросовер з купеообразным профілем, який має нинішній BMW X6.
Mercedes-Benz вывел на тесты конкурента BMW X6

Поки що автомобіль відчувають в кузові Mercedes ML, так що про дизайн говорити рано. Тестові машини можна відрізнити за розширеною задньої колії. Цікаво, що прототипи обкатують разом з BMW X6, з якими їх порівнюють ще на етапі розробки.

Журналісти Autocar вважають, що новий кросовер буде виглядати агресивніше нинішньої ML: буде більше різких ліній, вигнутий дах і роздуті колісні арки.

Mercedes-Benz вывел на тесты конкурента BMW X6

Топова модифікація моделі (MLC 65 AMG), ймовірно, отримає 6,0-літровий бензиновий двигун з подвійним турбонаддувом. Не виключено, що буде і гібрид з шестициліндровим мотором, потужністю близько 400 л. с. – цього вистачить, щоб конкурувати з BMW X6 50i, під капот якого ставлять 4,4-літрову «вісімку». Вибирати трансмісію навряд чи дадуть. За прогнозами, всі версії отримають семиступінчастий «автомат».

Важити MLC буде близько двох тонн, але при цьому буде жвавим навіть не в топовому виконанні – гібрид повинен розганятися до «сотні» за 5,5 с, витрачаючи близько 7 л/100 км

Mercedes-Benz вывел на тесты конкурента BMW X6

Широкій публіці новий кросовер Mercedes повинні представити в 2015 році. До цього часу, нагадаємо, в лінійці бренду з’явиться ще один новий SUV – GLA.

Mercedes-Benz вивів на тести конкурента BMW X6

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code