Чехи продовжують наганяти інтригу навколо нового покоління Skoda Octavia. Вони опублікували відео-тизер, на якому можна розрізнити профіль моделі.

Правда, поки що можна лише побачити розмитий силует моделі, бічне дзеркало заднього виду і масштабний макет автомобіля. Раніше з’являлися тільки шпигунські відео з новою Октавией, на яких відображені тестові прототипи моделі, приховані камуфляжем.

Профиль новой и старой Skoda Octavia: найди 10 отличий

При погляді збоку стає помітно, що площа скління стала більше за рахунок скорочення товщини віконних рам. З дверей зникли молдинги, а замість них з’явилася пряма втиснутий лінія по самому низу кузова. Ззаду зміни взагалі ледь помітні.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Пройшла прем’єра Skoda Rapid, налагодять збірку в Україні

Фотографії прототипу нової Skoda Octavia, все ще з плівкою на решітці і фарах:

Профиль новой и старой Skoda Octavia: найди 10 отличий

Профиль новой и старой Skoda Octavia: найди 10 отличий

Профиль новой и старой Skoda Octavia: найди 10 отличий

Як вже повідомлялося, в основу Skoda Octavia наступного покоління ляже фольксвагенівська модульна платформа MQB, яка використовувалася при створенні нових Audi A3, Volkswagen Golf і Seat Leon. Спочатку моторна гамма новинки буде складатися з бензинових двигунів 1.2, 1.4 і 1.6, а також пари дизелів об’ємом 1,8 і 2,0 літра.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Новий Kia Cerato вийшов на ринок за межами Кореї

У список додаткового обладнання Октавії увійдуть системи запобігання аварій, а також стеження за якою рядності руху, втомою водія і дорожніми знаками.

Офіційна прем’єра нової Октавії відбудеться в листопаді нинішнього року. В Європі її продажі почнуться на початку 2013 року, в Україні – на кілька місяців пізніше.

З цінами ситуація не ясна. Глава російського представництва Skoda відзначив, що Октавія «показує відмінні результати, зараз займає в класі 15%. Ми цінуємо цю позицію і міняти її не хочемо, не хочемо змінювати її ціну». З іншого боку, в Росії вже оголосили про підвищення цін на весь модельний ряд Skoda – на 5% з січня 2013 року. Будемо сподіватися, що в Україні спробують утримати ціни хоча б на нинішньому рівні.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Тест-драйв нового Peugeot 408 російської збірки

budulai
Профіль нової і старої Skoda Octavia: знайди 10 відмінностей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code