iPhone 8. Саме так називають флагманський смартфон, який анонсувала в нинішньому році корпорація Apple. Це для яблучної компанії перший смартфон з OLED-дисплеєм.  

Відзначимо відразу, що у новинки буде чимало унікальних особливостей. Наприклад, експерти відзначають бездротову зарядку, екран без звичної рамки, 3D-камеру.

Главная / Техника и электроника / Чем порадует пользователей новый флагман от компании Apple

У застосування технології OLED є чимало переваг, якщо її порівняти з РК-екраном, який більш звичний для iPhone. Наприклад, такого дисплею не потрібна підсвічування. За рахунок цього Apple зуміла зробити менш тонкою саму дисплейную панель. І загальна маса в результаті стала менше.

У чому ще переваги OLED-дисплея? Рівень контрастності явно краще. Забезпечується реалістичність колірної палітри, виростають оглядові кути. Час відгуку у нього більш швидке. Плюс до всього у нього краще енергоефективність.

Якщо ви перейдете по посиланню, то серед безлічі самих різних ресурсів у глобальній мережі ви відмовитеся на такому, як https://iphone8.skay.ua. Тут ви можете почерпнути багато інформації про новинку, зробити на неї передзамовлення та оформити доставку в багато міст по Україні.

Ми ж у продовження теми зазначимо, що iPhone 8 має вийти орієнтовно у вересні цього року. Так планується. Однак при цьому потрібно підкреслити, що є чимало аналітиків, які вважають, що iPhone 8 вийде пізніше. Можливо, це відбудеться в жовтні, а, може бути, навіть у листопаді. Експерти це пояснюють тим, що на виробництві є деякі проблеми.

Є думка, що новинка не стане нагадувати собою моделі, які вийшли раніше. Причому і в дизайні, і в начинці. Як припускають, iPhone 8 може бути якимось особливим. І в нього повинні бути унікальні можливості. Ось чому, на думку окремих експертів, новинку потрібно вважати тим особливим девайсом, який приурочений до 10-річного ювілею перших смартфонів від Apple. Так що йому просто судилося бути девайсом преміальним і лімітованим.

Наприклад, в iPhone 8 розробник не буде застосовувати алюміній, а віддасть перевагу склу. Як неодноразово заявляли не лише інсайдери, але керівники компаній-партнерів Apple, новинка отримає корпус, схожий з iPhone 4 і iPhone 4s.

Звичайно, в порівнянні з алюмінієм скло важче. Воно також більш крихке. Однак переваг її використання теж багато. Мова йде не тільки про оновлений дизайн. І не потрібно думати, що новий смартфон буде крихким. Досить лише сказати, що пара стекол буде армованої.

Мабуть, у новинки планується безрамковий OLED-дисплей діагоналлю 5,8 дюйма), у якого елегантні вигнуті краю. Але загальні параметри iPhone 8 будуть відповідати 4,7-дюймового iPhone 7. Це можливо, якщо відмовитися від нижніх і бічних рамок. Звідси і компактність гаджета.

 

Чим порадує користувачів новий флагман від компанії Apple

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code