Комп’ютер, що складається з одного моноблока, в якому всі комплектуючі зібрані воєдино, є зручним пристроєм. Комп’ютер, що складається з одного моноблока, в якому всі комплектуючі зібрані воєдино, є зручним пристроєм.  

Главная / Техника и электроника / Apple iMac 27 (mid 2017) — лучший моноблок на рынке с экраном Retina 5K

Різні персональні комп’ютери розрізняються по потужності, об’ємом оперативки, якості зображення і т. д.

Моноблок Apple iMac 27 дюймів випущений в 2017 році. Це кращий моноблок на ринку з екраном Retina 5K. Екран Retina 5K, яким оснащений цей ПК, характеризується відмінною якістю зображення.

По дизайну новий моноблок Apple точно такий же, як і попередня версія 2014 року. Однак за зовнішнім виглядом він не застарів, а виглядає також стильно та актуально. Даний комп’ютер при тому ж витонченість і розмірах, що і раніше, став набагато потужніший. Корпус сріблястого кольору, чорна рамка, що обрамляє екран, виглядають досить гармонійно.

На задній частині екрана розташоване чотири чотири USB-порти, роз’єми для підключення навушників і інше.

Екран

Дозвіл екрану Retina 5K — 120х2880. Дисплей захищений скляною пластиною, яка слугує покриттям фільтром. Завдяки цьому забезпечується чітка картинка без відбиттів, які можуть заважати роботі.

Показник яскравості — 3,8 — 500 кд/м. Такі значення дають можливість користувачеві читати з екрану дрібний шрифт при яскравому світлі. Знизивши яскравість, можна читати в темряві без додаткового освітлення. Будь-який рівень яскравості не супроводжується мерцаниями.

Кути огляду при даному технологічному рівні є найкращими. При перегляді екрану збоку кольору практично не змінюються. З максимальною природністю відображаються всі відтінки колірної гами.

Отже, перегляд відео або картинок на екрані Retina 5K приносить користувачеві справжнє задоволення завдяки:

  • оптимальної яскравості;
  • антибликовому фільтру;
  • вирішення 5K;
  • високій якості зображення.

Продуктивність

Новий моноблок Apple – достатньо потужний. У ньому 8 гб оперативки, продуктивний процесор, сучасна відеокарта. Все це дозволяє даному ПК вирішувати велике коло складних завдань. Такий моноблок підходить для швидкої роботи графічних дизайнерів, програмістів, видеомонтажеров та інших професіоналів. Цей комп’ютер зуміє без проблем працювати паралельно з декількома додатками. На ньому встановлена практична і зручна операційна система MacOS, що дозволяє моноблок синхронізувати з будь-яким пристроєм від Apple. Тому завжди можна продовжити роботу на планшеті, розпочату на комп’ютері.

 

Apple iMac 27″ (mid 2017) — кращий моноблок на ринку з екраном Retina 5K

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code