Часто трапляється так, що наші гаджети отримують механічні пошкодження. Гарантійний талон, виданий при покупці гаджета, не передбачає ремонту в разі пошкодження.  

Главная / Техника и электроника / Нужен ремонт техники Apple? Pedant поможет!

Тому, володарю дорогого смартфона або планшета слід вирішувати питання самостійно.

Заміна скла iPad є яскравим прикладом того, що зазвичай трапляється з гаджетом в разі пошкодження. Як правило, якщо він падає на тверду поверхню, але першим, що виходить з ладу є фронтальне скло.

Найбільш часто зустрічаються поломки IPhone і iPad

1. Екран перестає включатися або реагувати на дотики. Варіантів поломок може бути кілька: зламався сенсор, відключилася підсвічування або, що найчастіше буває, розбилося скло.

2. Камера перестає фокусуватися і масштабувати зображення.

3. Втрачається управління у кнопок: Home, збільшення і зменшення гучності, включення і відключення звуку.

4. Не працює Wi-Fi, буває і таке.

5. Проблеми, що зустрічаються під час розмови зі співрозмовником по телефону: він погано чує, або не чує зовсім. Потрібен ремонт динаміка, мікрофона або шлейфа.

6. Потрапляє волога після розмови по телефону під час дощу, в результаті чого телефон починає часто «зависати», показувати помилки і перестає нормально працювати.

7. Проблема з відтворенням звуку, яка вирішується шляхом заміни динаміка.

Звичайно, в останніх моделях IPhone вдалося вирішити кілька проблем на виробничому рівні, однак, від механічних ушкоджень ніхто не застрахований.

Що робити, якщо сталася поломка техніки Apple?

Власне, відповідь один – звернутися в сервісний центр. Причому, варто звертатися в перевірений сервісний центр, за плечима якого не один рік успішної роботи і накопичений багаж позитивних відгуків. Одним з таких прикладів є Pedant. І ось деякі переваги цього сервісу:

  • велика кількість представництв у Росії. Всього близько 90 міст;
  • виїзний ремонт, доступний для Москви і області;
  • висока швидкість ремонту. Вже через кілька днів ваш смартфон буде в порядку!

В Pedant.ru ви можете полагодити будь-який пристрій від Apple: Iphone, iPad або Macbook. Якщо ремонт гаджета планується стандартний, то майстер сам зможе приїхати до вас і полагодити його за 20 хвилин, взявши з собою повний набір інструментів для вирішення проблеми.

Як бачите, дуже зручно користуватися цим сервісом. Тепер, ви знаєте що потрібно робити у разі появи несправностей у роботі свого гаджета.

 

Потрібен ремонт техніки Apple

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code