переваги та недоліки вбудованної кухонної технікиУ наш бурхливий вік життя розвивається так стрімко, що іноді за ним дійсно складно встигати. Тому особливо цінними якостями будь-яких речей є комфорт і зручність їх використання. Якщо говорити про оздоблення нашого будинку, то подібні нюанси особливо важливі в плані побутової техніки для кухні, адже часом у нас є зовсім небагато часу, для того, щоб приготувати собі їжу, адже хочеться, щоб вона була ще й смачною і корисною… Про прибирання не варто і говорити, часи, коли господині ретельно мили і терли всі предмети на кухні, стрімко віддаляються в минуле. Все більш популярною стає вбудована побутова техніка для кухні – ми вирішили розібратися, чи вона гарна, і розглянути її плюси і мінуси.

Плюси

1. Естетика і лаконічність

Вбудована побутова техніка володіє високою естетичною привабливістю, крім того, вона ідеально доповнить будь-яку кухню. Неважливо, прихильником якого стилю ви є – у строгому мінімалізмі вона не порушить загальної аскетичності, а в химерному бароко не буде контрастувати з розкішним зовнішнім оздобленням, дозволивши йому відігравати провідну роль. Так що у вас з’явиться можливість у буквальному сенсі створити кухню вашої мрії, де жодна деталь не буде вибиватися із загального ладу. Вбудований варіант може бути абсолютно непомітним, при цьому, в плані розміщення різних приладів ви зможете «розвернутися» досить широко.

2. Ергономічність

Вбудована техніка суттєво економить простір. Почнемо з того, що ви можете вибирати, які предмети вам потрібні, а які ні: наприклад, замовити варильну панель, але відмовитися від громіздкої духової шафи. Крім того, деталі побутової техніки можуть розміщуватися будь-яким, навіть самим нестандартним способом, за вашим бажанням. Це особливо важливо для малогабаритних квартир і квартир-студій – в останньому варіанті частина техніки може бути навіть винесена в зону їдальні або вітальні. Крім того, вбудована побутова техніка дозволяє «заховати» її в таких предметах, як барна стійка або кухонний острів.

3. Легкість у прибиранні

Після установки вбудованої побутової техніки, час що ви будете витрачати на прибирання кухні, дійсно скоротиться. Судіть самі – відкритими залишаються лише деякі поверхні, тому вам не доведеться капітально відчищати плиту, заляпану в запалі кулінарної фантазії або регулярно мити холодильник. Додатково відпадає проблема швів і щілин між технікою, в які так само могли проникати жир і бруд. Тепер їх просто немає – відповідно, немає і проблеми.

4. Широкий вибір варіантів

В плані вибору вбудовуваної побутової техніки немає нічого неможливого. Тут все залежить тільки від вашої фантазії і розмірів вашої кухні. Вбудованими можуть бути не тільки масивні предмети, на зразок посудомийної машини або холодильника, але і зовсім невеликі – наприклад, тостер, кавоварка або кухонний комбайн. Крім того, оскільки розташування вбудованої техніки завжди підбирається індивідуально, ви завжди зможете розмістити її саме там, де вам потрібно. Наприклад, холодильник вмонтувати прямо в барну стійку, за якою ви любите сидіти – і тепер за смачненьким не треба далеко ходити.

Мінуси

1. Ціна

Вбудована побутова техніка обійдеться вам значно дорожче, ніж звичайний варіант. Зрозуміло, все залежить від вибору дизайну та кількості предметів, однак, у деяких випадках ця різниця може досягати більше половини суми. Для подібних випадків непоганим виходом буде зробити вбудованої лише частину побутової техніки.

2. Складність ремонту

Якщо який-небудь елемент техніки вийде з ладу, знайти йому заміну буде досить важко, крім того, це досить дорогий процес. Тому слід заздалегідь підбирати якомога більш якісну техніку і намагатися поводитися з нею дуже дбайливо — в такому випадку проводити ремонт вам не буде потрібно. Зрозуміло, є ще варіант просто не використовувати елемент, що вийшов з ладу, — але в такому разі втрачається весь принцип ергономічності вбудовуваної побутової техніки.

3. Індивідуальність замовлення

Здавалося б, з якого дива індивідуальність потрібно відносити до мінусів? Адже в наш час індивідуальність у всьому вважається безсумнівним плюсом. Можна сказати, що у випадку з вбудованою побутовою технікою — це палиця з двома кінцями. Так, з одного боку ви дійсно можете створити унікальну, неповторну кухню, співзвучну саме вашому смаку. З іншого боку, хто знає, що прийде вам в голову через тиждень? Наприклад, ви захочете переставити в холодильник куточок, а від кавомашини зовсім відмовитися і почати вести здоровий спосіб життя. На жаль, доведеться здійснювати все це в первинному варіанті, оскільки що-небудь прибрати або пересунути вже буде неможливо. Дизайн-проект кухні створюється один раз, і згодом залишається незмінним.

Тому, віддаючись мріям про вашу ідеальну кухню з сучасною вбудованою технікою, слід ретельно зважити всі за і проти, щоб результат дійсно полегшував вам життя і радував довгі роки.

Плюси і мінуси вбудованої побутової техніки для кухні

Плюси і мінуси вбудованої побутової техніки для кухні: 1 комментарий

  • 03.01.2017 в 15:25
    Постоянная ссылка

    Цікаво наскільки практична така техніка? Скоро будемо купляти техніку в нову квартиру розглядаємо усі варіанти!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code