Вибір меблів – відповідальний момент, особливо якщо справа стосується ліжка. Саме ліжко забезпечує комфортний сон, під час якого людина відпочиває, набирається сил, тому від того, як він буде спати, залежить його здоров’я і настрій. Кращі меблі ромакс дозволять вам підібрати будь-який предмет меблів для вашого житла.

удобная кровать

Особливості вибору ліжка

Вибрати ліжко досить складно, важливо звертати увагу відразу на різні фактори. Перш за все, слід:

  • враховувати розмір і форму,
  • орієнтуватися на зростання людини,
  • на розміри приміщення.

Ліжко не повинна заважати вільному пересуванню. Важливо уточнити точні дані, хоча найчастіше вони стандартні – односпальне ліжко це 80-90 см, іноді 100 см.Полуторне ліжко від 100 до 150, стандартна ліжко має довжину 190 см. однак також слід орієнтуватися і на зростання. Довжина ліжка повинна бути на 10 см більше ніж ваш зріст. Окрема категорія-висота ліжка, на неї повинно бути легко лягати і вставати. Подивитися каталог ліжок можна тут, вибравши найбільш підходящий варіант

Що стосується форми, то на сьогоднішній день можна зустріти найрізноманітніші варіанти, не тільки стандартні прямокутні, але і круглі, овальні. Наступний момент, який є важливим, це конструкція ліжка. Каркас складається з спинки, опори і царги. Може бути дві опорні спинки, дві бічні царги або ж чотири царги, навісна спинка.

Переваги ліжок від компанії

Якщо ліжко буде виконана якісно, то будь-який каркас прослужить, як можна довше. Що стосується матеріалу виготовлення ліжка, то це може бути масив дерева, метал. Найбільш міцні ліжка з дерева-дуб, ясен, бук. Не менш цікаві ліжка з металу, вони стоять мають високий термін служби. Ліжко з МДФ буде коштувати набагато дешевше, можна знайти варіанти з ДВП і ДСП. Багато в чому від вибору матеріалів залежить якість виробу.

Також можна вибрати ліжко з підйомними механізмами, з ящиками, які допомагають зберігати речі. На сайті ви можете знайти найрізноманітніші ліжка у розділах каталогу, які представлені в асортименті. Вони всі якісні, порадують вас своєю різноманітністю і красою. Вони обов’язково виготовляються з безпечних матеріалів, можна вибрати ліжко без ящиків, можна вибрати ліжко з м’яким узголів’ям. Компанія представляє зручні умови покупки, доставки, завжди забезпечать професійні консультації. Всі вироби мають необхідні сертифікати якості, що підтверджує їх надійність і безпеку.

Особливості вибору ліжок за різними параметрами

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code