деревянний робочий стіл

Дерев’яні самобутні столи вже давно заполонили всім голову, вони ідеально підходять для створення затишного і дуже фотогенічного робочого місця: натуральна дерев’яна поверхня така хороша сама по собі, що практично не просить додаткового декору. Для ідеального робочого кутка потрібен лише комп’ютер, настільна лампа і пара необхідних канцелярських приладів.

Головне, такий зовнішній вигляд дуже легко піддається не тільки відтворенню, але і доповненню, якщо хочеться зробити атмосферу ще більш творчою. Наприклад, за допомогою «нанизування» на базу різних аксесуарів: свічок, вазочок і інших предметів що радують око.

Спіймати удачу

Справжня удача, якщо вдасться роздобути стіл з амбарної дошки. Можна вважати, що це трофей в домі: такій деревині більше ста років, і це не легка здобич. Напевно, над виробом працювали в якій-небудь столярній майстерні. Такі столи завдяки спеціальній обробці мають приємний кавово-шоколадний відтінок.

Цілісне і цінне

Столи, виготовлені з слябів (спилів дерева), ніби додають простору мудрості —мудрості вікових дерев. Щоб створити такий предмет інтер’єру, в жертву мистецтву приносять різні породи дерева: масив чинара, білого ясеню, карагач, гірський каштан, акацію, байкальскую модрину. Під олійним тонуванням в спилах видно всю історію деревини.

Натуральніше нікуди

Чим світліше і ближче до білого відтінку столу, тим більше стилістика робочого місця стає скандинавської: речі огортають нас скандинавським шармом, який обіцяє, що як би не було прохолодно і по-зимовому свіжо на вулиці, вдома нас все одно чекає світло, тепло і затишок.

Світлове потепління

Можна зустріти екземпляри кольору топленого молока — такий стіл більше підійде дівчатам. Відтінки згущеного молока і крем-брюле роблять стіл дуже апетитним, тому він стає родзинкою простору. І ваш роман із цим столом буде по любові.

Всіх перехитрити

Не варто забувати про те, що в дизайні ніхто не відміняв ефект несподіванки. Бажаного комфорту можна досягти за допомогою декорування стін все тими ж дошками. Ефект – навіть ще більш теплий.

Дерев’яний стіл для робочого місця: стильні варіанти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code