Чем мыть натяжные глянцевые потолки без разводов?Все частіше і частіше, відвідуючи друзів або знайомих, можна побачити в їхніх квартирах натяжні стелі. Ще кілька років тому цей вид обробки вважався практично недосяжним для простого смертного. Крім високої вартості, сама технологія була недостатньо відпрацьована, та й фахівців, здатних якісно змонтувати натяжні стелі було дуже небагато.

В даний час ситуація кардинально змінилася. Поява нових матеріалів і удосконалення технології монтажу, значно здешевило їх вартість. Використання спеціальних інструментів значно спростило сам процес монтажу, внаслідок чого збільшилася і кількість фахівців, здатних якісно їх монтувати.

Якщо ви з усього різноманіття матеріалів ви вибрали саме глянсовий натяжна стеля, необхідно врахувати, що рано чи пізно для того, щоб повернути йому первісну вишуканість і яскравість фарб доведеться його помити, отут і постане проблема: Чим мити глянсові натяжні стелі. Давайте спробуємо відповісти на поставлене питання, яким чином при мінімальних витратах часу і зусиль можна привести в порядок ваш стеля.

Кілька причин забруднення

Хоча полотна проходять ретельну відповідну обробку антистатиками та іншими хімікатами, що дозволяють досить довго зберігати блиск і яскравість фарб, з часом натяжна стеля все ж кілька блякне.

Основною причиною втрати привабливості є нехай і повільне, але постійне осідання на ньому пилу. Крім цього, існує маса способів забруднити стеля «примусово».

Чем мыть натяжные глянцевые потолки без разводов?

Незалежно від природи забруднення, для того щоб глянець знову радував вас своїм блиском його необхідно помити. Однак, для того, щоб процес миття не мав небажаних наслідків необхідно дотримуватися кілька простих правил.

Як і чим помити глянсові натяжні стелі без розлучень: Основні правила

Для того щоб успішно мити натяжні стелі доведеться дотримувати деякі правила, які допоможуть вам повернути своєму стелі блиск і чарівність.

 1. Переконайтеся, що на ваших руках відсутні кільця, годинники, або будь-які інші предмети з гострими кромками, здатними залишити подряпини на тонкому глянцевому поверхні;
 2. З підручних засобів, вам знадобиться м’яка губка і не менш м’яка серветка, для усунення надлишків вологи;
 3. Якщо ви вирішили застосувати новий миючий засіб, спочатку спробуйте застосувати його на залишках полотна, які напевно залишилися після монтажу натяжної стелі, а якщо таких немає, у якомусь не те, що кидається в очі місці;
 4. Ніколи не виконуйте чистячих рухів поперек шва, на полотні є шов, помити його слід виключно в поздовжньому напрямку;
 5. Щоб мити глянсовий натяжна стеля, краще використовувати піну;
 6. Ніколи не слід використовувати абразивні миючі порошки і грубі щітки, швидше за все, вони пошкодять тонкий шар вашої стелі.

Чим помити натяжні стелі глянцеві?

Для повної визначеності розділимо це питання на дві частини:

 1. Інструменти і матеріали;
 2. Миючі засоби і предмети побутової хімії.

Відповідь на першу частину питання досить простий: все залежить від ступеня забруднення. Якщо з якихось причин на поверхні стелі накопичилося чимало пилу, перед миттям потрібно видалити надлишки за допомогою пилососа. Робити це потрібно за допомогою м’якої насадки не прикладаючи зусиль, а краще і зовсім не торкаючись до поверхні. Після цього залишається безпосередньо помити глянсовий натяжна стеля. Для цього знадобиться м’яка губка, не менш м’яка ганчірка, а так само ваші умілі руки і незламне бажання зробити ваш дім чистим і затишним.

Чем мыть натяжные глянцевые потолки без разводов?

Що стосується другої частини питання, тут справа йде дещо складніше. В даний час існує така кількість миючих засобів, що розібратися в них дійсно дуже непросто.

Перш ніж перейти безпосередньо до розгляду, полегшимо собі завдання, і відразу виключимо зі списку коштів, всі порошкові миючі засоби, а так само будь-які їх похідні. Для безпечного миття натяжної глянсового стелі допустимо застосовувати виключно рідкі і гелевидні миючі засоби. Крім цього зверніть увагу, що користь від миття натяжної стелі буде досить невелика, якщо ви деформируете полотно, або подряпаєте плівку, тому всі роботи потрібно проводити, перш за все, дуже акуратно!

У разі незначного забруднення звичайної побутової пилом, достатньо буде акуратно протерти поверхню полотна м’якою губкою, змоченою в теплій воді. Залишки вологи можна видалити зі стелі м’якою сухою серветкою або ганчіркою.

Якщо ж пил на вашій стелі влаштувалася досить давно, або в склад забруднення входить дещо суттєвіше пилу, доведеться застосувати більш серйозні кошти. З’ясуємо, чим помити глянсові натяжні стелі не залишивши розлучення.

Чем мыть натяжные глянцевые потолки без разводов?Для миття полотен застосовуйте засоби, що не містять активні компоненти у великій концентрації. Приготувати такий засіб можна і самостійно, для цього потрібні:

 1. Пральний порошок;
 2. Стружка господарського мила;
 3. Будь з наявних в наявності «віконне» миючий засіб.

Розчинивши інгредієнти в теплій воді, можете приступати. Щоб повернути сліпуче сяйво вашій стелі, спробуйте розмішати в теплій воді трохи нашатирного спирту.

Чим заборонено мити глянсові натяжні стелі

Крім сумнівних варіантів, з розряду не можна, але якщо дуже хочеться, то можна, існують і кошти, яких категорично не слід застосовувати:

 1. Не застосовуйте для ліквідації запорошеного шару віник: навіть найбільш м’який віник неодмінно залишить мікропошкодження на тонкому глянсовому шарі;
 2. Намагайтеся проводити чистку натяжної стелі вручну, користуйтеся шваброю та іншими пристосуваннями лише в разі крайньої необхідності;
 3. Не застосовуйте для миття соду, гірчицю ацетон та інші розчинники, ці речовини досить агресивні і, швидше за все, зашкодять глянець на поверхні полотна;
 4. Як говорилося вище, не використовуйте ніяких засобів, що містять абразивні кристали, вони неминуче залишать подряпини на полотні.

Тепер ви знаєте, чим мити натяжні стелі глянцеві без розлучень. Безумовно, приведення стелі в порядок заняття досить клопітка і трудомістка, проте послуги «чистильників» також обходяться недешево, втім, вибір, як завжди, за вами.

Як мити глянсові натяжні стелі без розводів?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code