Поява сендвіч-панелей дозволило досить швидко забезпечити зведення будівель і споруд різного призначення. Матеріал має унікальну багатошарову структуру, але відрізняється легкістю і зручністю монтажу, високою міцністю і довговічністю. Однак такі якісні характеристики притаманні тільки висококласному матеріалу, який в Україні представляє компанія «ЕвроТермоБуд». Тут можна сендвіч панелі купити з урахуванням своїх власних вимог. Щоб вибрати потрібний, досить звернути увагу на кілька важливих моментів.

sendvich-paneli

Особливості та технологія виробництва

Сендвіч-панелі — матеріал відносно новий, який поставляється на ринок трохи більше 10 років. Для виробництва використовується унікальна технологія, яка передбачає використання відразу декількох шарів продукції. Складається вона з шару утеплювача, який зверху закритий ПВХ або металом. Якість такого товару буде залежати від використовуваного сировини, воно ж вплине і на рівень безпеки. Пресувати між собою всі ці шари можна буде декількома способами:

  • Збірка з окремих елементів — використовується рідко, передбачає з’єднання матеріалу безпосередньо на будівельному майданчику.
  • Вспенивание — метод, які припускає заповнення простору між листами стали пінополіуретаном. Він буде вспениваться під певним тиском.
  • Конвеєрне виробництво — самий доскональний і досконалий спосіб, який дозволяє створювати сендвіч-панелі високого рівня і класу.

Матеріал для облицювання та внутрішнього шару

Часто для облицювання продукції використовуються сталеві листи, а також пластик і гіпсокартон, ОСБ-панелі і інший матеріал, який зможе витримувати не тільки високий ступінь навантаження, але і буде несприйнятливий до негативного впливу вологи, вітру, ультрафіолету, механічних навантажень. Довговічними і високоміцними будуть панелі з верхнім шаром з алюмоцинка, який покривається ще і захисним складом для надійності і довговічності.

В якості внутрішнього наповнення можуть бути використані:

  • Мінеральна вата — матеріал, який забезпечує ідеальний мікроклімат в будь-якому приміщенні.
  • Пінополіуретан або полістирол — легка продукція, яка не підтримує процес горіння, а тому часто саме такі панелі використовуються для швидкомонтованих будівель, де будуть зберігатися небезпечні речовини, рідини, пр.

Вибирати конкретний варіант слід з урахуванням особливостей майбутнього будівництва, призначення будівлі і міркувань безпеки.

Сендвіч-панелі: купити вигідно від виробника

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code