Сучасні перегородки — відмінний спосіб зонувати приміщення, розмір або планування якого з якихось причин вас не влаштовує.

І якщо закон забороняє змінювати конструкцію фасадних і несучих стін, то внутрішній простір кімнати повністю віддано у володіння господарів. Ви можете встановлювати і змінювати перегородки за своїм бажанням, при цьому зовсім необов’язково зводити складні монументальні конструкції. Сучасні матеріали і технології дозволяють без особливих зусиль і витрат перетворити кімнату або будь-яке інше приміщення, зробити запропоновану площа більш функціональною, виділити і позначити необхідні зони.

Класифікація перегородок за типом зведення

Стаціонарні перегородки

Це особливі конструкції, які кріпляться до стін, підлоги і стелі. При необхідності, стаціонарні перегородки можуть бути встановлені навіть двері. Класичний приклад такого простінка — перегородка з цегли або гіпсокартону. Більш сучасні статичні стінові конструкції виготовляють з дерева, скла, панелей ДСП і інших матеріалів. Каркасом в цьому випадку виступають міцні сталеві або алюмінієві профілі. При видимій крихкості такі перегородки володіють відмінною стійкістю, жорсткістю і звукоізоляцією. А на відміну від звичних стін вони розкривають величезні можливості для дизайну та декорування приміщень.

Мобільні перегородки

Найбільш простий варіант поділу простору. Тим не менш такі конструкції виглядають дуже сучасно, дозволяють раціонально використовувати корисну площу і в той же час привносити елементи декору в інтер’єр. Рухливі стійкі профілі мобільних перегородок заповнюються різними матеріалами — гипсовинилом, тканиною, декоративним склом і т. д. Такі окремі модулі не поєднуються з стелею, ні з підлогою, тому в будь-який момент можуть бути встановлені на нове місце.

Розглянемо основні матеріали, які можна використовувати для зведення таких простінків.

  • Металопластикові перегородки відмінно справляються із завданням поділу будь-якого простору на комфортні для роботи або життя зони. Різні форми каркасів, використання різних видів скла та застосування сучасних технік декорування дозволяють створювати цікаві металопластикові конструкції.
  • Сталеві перегородки найчастіше зводять в складських і промислових приміщеннях. Їх основне призначення — недопущення в разі пожежі проникнення вогню та диму в сусідні приміщення. Захисні сталеві перегородки дозволяють швидко і без шкоди локалізувати загоряння. Для заповнення сталевих профілів в таких перегородках використовують особливу вогнетривке скло.
  • Алюмінієві перегородки використовують для правильної організації простору торгових площ та офісів. Вони розрізняються як за вартістю, так і за зовнішніми характеристиками. Загальне у всіх таких перегородках — алюмінієвий каркас, який може бути заповнений склом або іншим матеріалом.
  • Гіпсокартонні (з гіпсокартону) перегородки вважаються найпростішими розділовими конструкціями, звести які під силу навіть непрофесіоналові. Зовні такі перегородки мало чим відрізняються від звичайних стін, при цьому володіють відмінною звукоізоляцією і вогнестійкістю, їх монтаж займає небагато часу і не припускає проведення брудних і мокрих робіт. Рівна поверхня гіпсокартону служить ідеальною основою для будь-якого обробного матеріалу, будь то звичайні шпалери або декоративна штукатурка.
  • Дерев’яні перегородки можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, але найчастіше їх використовують в дерев’яних будинках і будівлях.
  • Цегляні перегородки були і залишаються найбільш економічними, надійними і часто використовуваними в будівництві конструкціями. Їх міцність дозволяє витримувати великі навантаження, але для надання більшої жорсткості цегляні перегородки можуть бути армовані зсередини.
  • Скляні перегородки виготовляють з цілісного загартованого скла, особливим чином прикріпленого до стелі і підлозі. Такі витончені конструкції за рахунок відсутності металевих профілів виглядають дуже стильно і елегантно. Основна сфера застосування скляних перегородок — виставкові зали, торговельні та бізнес-центри, інтер’єри приватних будинків. При видимій крихкості перегородки зі скла абсолютно безпечні і надійні.

Дізнатися актуальні ціни на перегородки в Алмати можна за посиланням.

Сфери застосування сучасних перегородок

Спочатку передбачалося, що перегородки — це конструкції виключно для офісів і промислових приміщень. Але відмінні якісні характеристики і простота установки таких простінків значно розширили сферу їх застосування. Сьогодні можна придбати торгові, офісні, міжкімнатні, сантехнічні, протипожежні перегородки. Такі конструкції також часто використовують у медичних установах, навчальних закладах та місцях громадського харчування. У кожному конкретному випадку перегородки не тільки допоможуть грамотно зонувати простір, але і надати йому особливий стиль.

Інформаційна служба plot.kz

Перегородки: класифікація та сфери застосування

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code