Вітальня – це головна кімната будь-якої квартири, так як вважається центром будинку. Важливу роль у квартирі кожної господині також займає і кухня. Типові квартири, особливо в хрущовці, в яких живе значна частина населення, не мають великої просторої вітальні і кухні. З цієї причини, в сьогоднішній час, надзвичайно модно і популярно поєднувати ці дві кімнати, перетворюючи їх в красиву єдиний простір.

Дизайн інтер’єр вітальні суміщеної з кухнею повинна бути ретельно продуманою, функціональної і ексклюзивною. І тоді вся сім’я без проблем зможе зібратися за великим сімейним столом у просторому приміщенні.

Цілі кухні-вітальні

Основним завданням створення відкритої кухні є збільшення вільного простору. Коли у вас площа квартири становить 25 кв. м, то про розмірах не особливо хочеться і думати. Що можна зробити, щоб сім’я могла пообідати разом? Позбавтеся від перегородки між кімнатами.

Дизайн сучасної кухні вітальні фото

В цей же час можна прибрати двері в кухню з вашого коридору і закласти прохід. Зазвичай там виходить ніша, куди можна поставити холодильник. Відсутність проходів плюс знесення перегородки значно збільшить його площу. А також з’являється додаткова площа вітальні, де зазвичай створюють зону їдальні. А всім відомо, що в хрущовці не передбачено місця для їдальні.

Кухня-вітальня: плюси і мінуси

Продумати дизайн кухні суміщеної з вітальнею зовсім не просте рішення. Плюси тут очевидні:

  1. візуальне розширення простору плюс збільшення джерел світла;
  2. простий процес організації урочистостей: господиня не покидає ці 18 кв. м і продовжує розмову, а перевірити готовність страви не складе проблеми;
  3. любителі колективних вечірок особливо оцінять цей дизайн, оскільки в квартирі з невеликою кухнею складно розмістити більше шести осіб, а зона вітальні, об’єднана з кухнею, впорається з цим легко.

Перевагою такого дизайну буде також відсутність потреби купувати телевізор для кухні. Досить буде купити широку діагональну ТБ-панель у вітальню зону. Якщо у вас велика кухня, приблизно 20 кв. м, то можна подумати про покупку каміна.

Об’єднавши вітальню з кухнею, можна монтувати загальний камін, де можна буде попити кави і подивитися старі фото. Але головною зручністю, яку отримаємо від цього – це можливість, і обідати, і вечеряти за повноцінним столом.

Недоліки кухні-вітальні:

  1. Аромати від готування їжі. Це пов’язано з тим, що витяжна шафа справляється тільки частково, а якщо мова піде про продукти з різними специфічними ароматами, то це буде особливо актуально;
  2. Звуки, які будуть видавати при роботі мікрохвильова піч, посудомийна машина або духовка. Вони відразу стають суспільним надбанням, а це не завжди приємно і доречно;
  3. Підвищуються вимоги до прибирання. Якщо на вашій кухні пара чашок і тарілка, які кинуті біля раковини, не надають серйозного негативного впливу на загальний інтер’єр, то на об’єднаній кухні з вітальнею навіть одна використана забута вами серветка може істотно зіпсувати загальне враження. Чесні господині зізнаються в тому, що їм іноді доводилося шкодувати про такому дизайні з-за цього невеликого нюансу.

Але це більше відноситься до тим господарям, які звикли приймати часто гостей і радувати їх бездоганним порядком у своєму будинку. Якщо ви не та людина, якій можна зіпсувати настрій від виду декількох немитих тарілок, то інтер’єр вітальні суміщеної з кухнею не змусить в майбутньому шкодувати про таке рішення.

Особливість як поєднати дві кімнати в квартирі, мається на увазі не повне їх розчинення між собою, а як доповнення першого другим. Кухня повинна відділятися від вашої вітальні хоча б візуально (на фото). Щоб цього досягти, використовуються особливі прийоми, так зване зонування. Існує кілька.

Кухня з вітальнею способи зонування

Щоб створити правильний і цікавий дизайн інтер’єр, необхідно грамотно продумано розділити простір на кілька зон. Для розділення кімнат на дві зони відмінно підійдуть застосування таких матеріалів склоблоки або скляні перегородки. Одним з найпопулярніших способів зонування є просте покриття підлоги різними килимами або матеріалами.

Можна також застосувати кольорове зонування. Для цього, потрібно буде пофарбувати підлоги кухні в один колір, а у вітальні в інший. Проте, використовуючи різні матеріали ефект зонування постає в найбільш якісному вигляді. Кухня буде гармонійно виглядати виконана плиткою, а що стосується вітальні, то тут можна використовувати ковролін, паркет, ламінат. Це вже на ваш смак.

Відмінним способом зонування стала фарбування підлоги та стін кухні і кімнати різноманітними матеріалами або ж квітами.

Звичайна барна стійка також створює відмінний ефект зонування. Дивлячись на інтер’єр вітальні, ви можете зробити абсолютно нову конструкцію барної стійки, або ж просто залишити частину тієї стіни, яка раніше розділяла вашу кухню і вітальню. Якщо обробити таку конструкцію можна все тим же облицювальним каменем, красивою плиткою, облицювальною цеглою, дерев’яними панелями.

Дизайн поєднаної кухні-вітальні фото

Багато відомих дизайнери використовують у своїй роботі для ефекту зонування великий обідній стіл. Він обов’язково розташовується на кордоні між вашою кухнею і вітальнею. Таким способом можна чудово упорядкувати і розділити ваше простір. Цей спосіб часто використовують разом зі світловим зонуванням. При такому варіанті в більшості випадків над обіднім столом вішають ряд цікавих світильників. У підсумку отримуємо відразу два поділу

  1. Нижні – стіл і стільці.
  2. Верхнє – це світильники, що грають роль «світловий штори».

Колір світильника також може зіграти певну роль у атмосфері кухні-вітальні. Професіонали рекомендують вибирати теплі відтінки, наприклад, червоні, помаранчеві, жовті, і бордо. Ви отримаєте комфорт і затишок, а також такі кольори додадуть вашим стравам апетитності.

Дуже непоганий і навіть цікавий спосіб зонування – використання фрагмента стіни. Мається на увазі, що при знесенні стіни-перегородки, можна просто залишити її невелику частину. Це і призведе до ефекту зонування. Виходить ніби одна загальна кімната, але при цьому гармонійно і спритно розділена.

Як правильно об’єднати кухню з вітальні відео

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що плануючи дизайн кухні суміщеної з вітальнею, ви знайдете: по-перше, сміливе, а по-друге, оригінальне рішення. Таке рішення відмінно підходить для збільшення простору, також це дуже зручно, особливо коли у вас велика сім’я. Використовуйте ці поради на практиці, і у вас вийде створити унікальний дизайн. Вам просто потрібно підлаштувати поради під особливості саме вашої квартири, а далі насолоджуватися затишним місцем у просторому приміщенні.

Дизайн вітальні суміщеної з кухнею фото ідеї

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code