хардфорк Ethereum

Запуск Constantinople в тестовій мережі Ethereum зазнав невдачі. Офіційних коментарів немає, але в кріптосообществе вже говорять про саботаж Майнер. Деякі припускають, що хардфорк буде введений в роботу вже тільки в 2019 році. 14 жовтня на блоці 4230000 повинна була відбутися активація хардфорка Constantinople в тестовій мережі Ethereum-Ropsten. Однак все пішло не так, як розраховували розробники. Спочатку 13 жовтня майнінг в мережі Ropsten призупинився на блоці 4229999.

Причиною цього могло бути небажання майнер активувати Constantinople або ж якісь проблеми з оновленням кодової бази. Зрештою, після двох годин очікування, в мережі Ropsten був здобутий перший блок з активованим Constantinople. Хоча після цього багато зітхнули з полегшенням, в мережі зовсім не здійснювалося транзакцій. Бачачи цю ситуацію, розробники Ethereum почали закликати Майнер підтримати стабільність Ropsten.

Крім того, розробник Ethereum-клієнта Parity Афрі Шодон (Afri Schoedon) повідомив у Twitter, що в Ropsten виникла помилка консенсусу, що призвело до потрійного форку між Geth, Parity і ще одним клієнтом. consensus issue on ropsten— 𝙰𝚏𝚛𝚒 𝚂𝚌𝚑𝚘𝚎𝚍𝚘𝚗 (@5chdn) 13 жовтня 2018 р. Він також заявив, що «ніякого Constantinople в 2018 році не буде». Інші розробники поки не підтвердили цю інформацію. no constantinople in 2018, we have to investigate— 𝙰𝚏𝚛𝚒 𝚂𝚌𝚑𝚘𝚎𝚍𝚘𝚗 (@5chdn) 13 жовтня 2018 р. Пізніше в публічному каналі для розробників Ethereum Gitter один з учасників окреслив коротке зведення основних подій: Запуск Constantinople повинен був відбутися в неділю, проте він стався швидше, ніж очікувалося.

Причина цього поки невідома. Активація хардфорка застопорилася, оскільки Майнер в тестовій мережі не оновлювали своє ПЗ. Завдяки зусиллям основних розробників і членів спільноти вдалося вплинути на майнер і запустити Constantinople. Після активації хардфорка з’явилася проблема консенсусу між Ethereum-клієнтом Geth і Parity, в результаті якої вони опинилися в різних форках. Хто став третім, на даний момент невідомо.

В даний час розробники працюють над визначенням проблеми, яка викликала поділ. Раніше, на зустрічі 12 листопада, розробники Ethereum заявили, що хардфорк Constantinople може бути запущений в основній мережі Ethereum в листопаді 2018 року. Вони також відзначили, що все готово до активації хардфорка в тестовій мережі Ropsten.

Більше новин про криптовалюти на сайті http://bitcoin-crypto-portal.com/.

Саботаж майнерів завадив активації хардфорка в мережі Ethereum

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code