Плитка вже давним-давно є своєрідною уніформою для обробки ванної кімнати, однак при її нинішньому різноманітті зробити вибір досить непросто. Навіть якщо ви вже намалювали в голові картинку вашої ідеальної ванни, ви можете зіткнутися з проблемою вибору матеріалу або відтінку, особливо якщо в магазині не виявиться того, чого ви хочете. Не варто забувати і про практичну сторону питання: плитка є найважливішою в справі оформлення ванної кімнати. Щоб передбачити можливі труднощі, розглянемо варіанти:

Керамічна плитка

 

keramicheskaja-plitka-vannaya

Найбільш практичний варіант, що відповідає всім необхідним вимогам і здатний догодити навіть самому вимогливому смаку. Керамічна плитка чудово протистоїть волозі, не руйнується з часом, проста в догляді і володіє надзвичайно широкою палітрою кольорів.

Кахель

кахель для ванної

Незважаючи на те, що кахель є різновидом керамічної плитки, найчастіше він сприймається як щось відокремлене. Основна його перевага – блискуча / глянсова поверхня, яка дозволяє зробити ванну кімнату більш ефектною, а також візуально розширити простір. Втім, існують і матові варіанти кахлю.

Мозаїка

мозаіка для ванної

Мозаїка в ванній є дуже витонченим рішенням, причому ви можете зробити візерунок як на стіні, так і на підлозі. Ваша ванна кімната може стати справжнім витвором мистецтва, особливо якщо малюнок буде продуманий особисто вами.

Натуральний камінь

вибір натурального каменю в ванну кімнату

Якщо ви зважилися на оздоблення ванної кімнати натуральним каменем, то ви напевно розумієте, що це задоволення не з дешевих. Крім того, важливо правильно вибрати матеріал, оскільки його заміна може бути просто неможливою: кожен камінь унікальний.

Підлога і стіни у ванну: вибір кольору і матеріалу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code