Організація ремонту в квартирі передбачає, як відомо, ґрунтовну підготовку всіх її поверхні до обробки, що включає в себе видалення старих кріпильних елементів з наступним вирівнюванням місця їх розташування. До числа таких елементів в першу чергу слід віднести вже використані раніше і більше непотрібні дюбеля.

Перед тим як витягти дюбель з стіни, рекомендуємо вам уважно ознайомитися з порядком організації робіт подібного виду. Також відзначимо, що грамотний демонтаж старих кріплень можливий лише за наявності наступних деталей та інструментів:

  • різьбові кріпильні елементи (саморізи);
  • штопор звичайний і добре відточений ніж;
  • плоскогубці (кусачки), стамеска, молоток і шило;
  • спеціальний пробійник і обценьки.

Как вытащить дюбель из стеныОбценьки

Крім цього, в окремих випадках по ходу проведення робіт вам можуть знадобитися електричний паяльник і болгарка.

Порядок демонтажу

Для того щоб дістати з стіни дюбель, вам необхідно буде діяти у відповідності з наступною інструкцією:

  1. Как вытащить дюбель из стеныВикористовуйте саморіз Для видалення звичайного пластикового підстави під кріплення в найпростішому випадку використовується саморіз відповідного діаметру, вворачиваемый в дюбель приблизно на дві третини своєї довжини. За рахунок цього вдається надійно закріпити його в демонтується деталі, після чого можна буде зачепити голівку за допомогою плоскогубців і витягнути разом з дюбелем. В окремих випадках замість саморіза може використовуватися звичайний столовий штопор.
  2. У тому випадку, якщо з допомогою кусачок (плоскогубців) витягнути дюбель з стіни не вдається – спробуйте зачепити його капелюшок обценьками. За рахунок збільшення важеля тиску ви зможете легко видалити навіть намертво прикипевшее старе кріплення. При цьому головне, щоб робоча частина саморіза жорстко фіксувалася в видаленому елемент кріплення.
  3. Как вытащить дюбель из стеныДерев’яний дюбель Самостійно виготовлений дерев’яний дюбель демонтується, як правило, по частинах. Він розколюється вздовж волокон деревини за допомогою стамески з тонким жалом і молотка. Розколотий на кілька частин елемент кріплення видаляється потім із стіни кінчиком добре заточеного ножа або за допомогою шила.
  4. Для демонтажу кріплення з рештою в ньому уламком шурупа вам буде потрібно добре прогрітий паяльник. З його допомогою можна буде розплавити пластиковий корпус дюбеля, після чого уламок кріплення легко видаляється з допомогою тих же кусачок або пасатижів з гострими губками.
  5. Металеві кріплення, які забивають у бетонні стіни з використанням будівельного пістолета, слід попередньо розхитати досить сильними ударами молотка. Після такої підготовки вони порівняно легко видаляються за допомогою того ж обценьків.

У разі якщо металевий дюбель розхитати не вдається – спробуйте висвердлити поблизу від нього кілька отворів (або зробіть їх за допомогою металевого пробійника). Подібна операція дозволить вам трохи «розворушити» дюбель і помітно полегшить його демонтаж. У разі невдалої спроби просто зріжте виступаючу частину за допомогою болгарки і заровняйте це місце будь-яким зручним для вас способом.

Как вытащить дюбель из стеныІноді можна просто зашпаклювати

У тому випадку, якщо видалення дюбеля з стіни зажадає від вас затрат зусиль, невідповідних з поставленим завданням – можна взагалі не виймати його. Просто зріжте гострим ножем частина кріплення, що виступає над поверхнею стіни, а потім замажте отвір гіпсом і добре вирівняйте стіни.

Як витягнути дюбель зі стіни

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code