Какие биты для шуруповерта лучше: обозначения и разновидностиСьогодні в будь-якому господарстві стане незамінним шуруповерт електричного типу. З його допомогою можна в кілька разів швидше збирати меблі, робити ремонт або ж щось змайструвати. Величезну роль в роботі інструменту грає біта. На перший погляд ця деталь інструменту може здатися зовсім незначною, але насправді саме від неї залежить те, наскільки зручно буде закручувати саморізи або ж різного роду гвинти.

Якщо ви неправильно підберете біту для вашого шуруповерта, то це призведе до того, що вона буде весь час зіскакувати з головки або провертатися безпосередньо під час роботи. В результаті наконечник біти буде зломлений або ж пошкоджений передчасно. Щоб цього не сталося, необхідно знати біти для шуруповерта, які краще підходять.

Огляд біт для шуруповерта позначення та види

На сьогоднішній день фахівці розрізняють кілька різних форм біт для інструментів, а саме:

  1. об’єднані;
  2. спеціальні;
  3. основні.

У більшості випадків у будівництві використовують хрестоподібні біти основного типу. Вони мають кілька стандартів: PH і PZ. Позначення PH — це скорочений варіант від Phillips. Розміри можуть бути від 0 до 4, але частіше всього використовують біти №2. Варто відзначити, що біта має відмінну форму, адже тоді площа контакту збільшується в кілька разів і це дозволяє рівномірно розподілити навантаження. Якщо використовувати біти для дамських сумочок цього типу, то в кілька разів менше ризик того, що буде зірвана головка інструменту або ж зіпсований шліц.

Какие биты для шуруповерта лучше: обозначения и разновидности

PZ — це скорочення від Pozidrive. Такі біти також мають робочу частину у вигляді хреста. Основною відмінністю є те, що крім наявності основних чотирьох ребер великого розміру, є ще чотири додаткових ребра. Вони розташовуються по діагоналі і мають трохи менший розмір. Таким чином площа контакту збільшена ще більше. У більшості випадків біти для шуруповерта цього типу використовують для того, щоб викрутити шурупи, які стали іржавими або, приміром, заклинили в якомусь певному матеріалі. Професіонали використовують їх в обов’язковому порядку, якщо обсяг роботи дуже великий. Розміри таких насадок також знаходяться в межах від 0 до 4, але у більшості випадків використовують №2 і №3.

Біти для шуруповерта, які краще? Якщо необхідно ремонтувати побутову техніку, автомобілі, то не можна обійтися без використання спеціальних Т-біт. Вони дозволяють закрутити або ж, навпаки, відкрутити гвинти, які мають зірчасті поверхні.

Плоскі біти використовують для того, щоб можна було працювати з кріпленнями, які використовуються для м’яких матеріалів. Такі типи біт для шуруповерта є ефективними при наявності великого навантаження. Якщо говорити про маркування даного типу, то SL, від Slot, розміри ж бувають від 0 до 7.

Якщо ж необхідно мати справу з різного роду болтами або гайками, то не можна обійтися без біти, яка виготовлена у вигляді гайкового ключа. У даній ситуації варто відзначити той факт, що встановлювати такі насадки можна тільки на дуже потужні шуруповерти. Розміри біти можуть бути різними (6-13 мм) і краще всього вибирати її потрібно у відповідності з тим, з якими саме болтами доведеться надалі працювати.

У свою чергу спеціальні біти використовують для того, щоб ремонтувати техніку або ж промислове обладнання, спеціальні кріплення. Це означає, що їх застосовують у спеціальних, досить вузьких областях. Популярними вважаються тригранні біти для шуруповерта та ті, які мають два невеликих виступу у вигляді рогів. До спеціальних бітів можна віднести ті, які фахівці використовують для зручної роботи з гіпсокартоном. В даній ситуації встановлюється такий обмежувач, який не дозволяє надто далеко вкрутити саморіз, що може призвести до псування поверхні.

Какие биты для шуруповерта лучше: обозначения и разновидности

Біти для шуруповерта: які краще? Також варто розглянути ще й спеціалізовані біти, які мають пружинні фіксатори. В такому випадку можна закручувати гвинти під кутом в 30 градусів, що дуже часто використовують під час роботи в якихось певних важкодоступних місцях. Варто сказати і про комбінованих бітах, які відрізняються від інших тим, що мають дві робочі поверхні. Вони можуть бути різного типу і навіть розміру, в більшості випадків об’єднані біти декілька довше звичайних.

Важливі моменти, на які потрібно звертати увагу при виборі біт для шуруповерта

Для того щоб робота з шуруповертом не завдавала незручностей, результат був відмінним, а сам інструмент можна було використовувати досить довго — необхідно правильно вибрати біти для роботи. Якщо ви плануєте працювати з багатьма типами матеріалів, то краще всього придбати спеціальний набір, до складу якого входять основні типи біт.

Какие биты для шуруповерта лучше: обозначения и разновидности

В першу чергу дізнайтеся, з чого зроблені саме біти і чи мають вони спеціальне захисне покриття безпосередньо на елементі, який буде працювати. Крім того, величезну роль грає безпосередньо місце, де ви збираєтеся придбати інструмент та насадки до нього. Якщо і купувати біти для дамських сумочок, то краще вибирати дійсно якісні і ті, які зможуть прослужити достатньо довго. У зв’язку з цим, бажано віддати перевагу спеціалізованим і перевірених магазинах. У таких магазинах на продукцію є потрібні сертифікати і у вас є можливість додатково отримати гарантію якості товару.

Іншим дуже важливим питанням, яке потрібно вивчити до моменту здійснення покупки є те, з якого саме матеріалу виготовлені біти для шуруповерта та їх робоча частина. На сьогоднішній день тільки три сплаву можна назвати найбільш надійними та якісними, які зможуть прослужити достатньо довго. Це сплав хрому і молібдену, хрому і ванадію, вольфраму і молібдену. Ні в якому разі не вибирайте біти, які виготовляються із сталі. Вони досить швидко стираються, і немає ніякої гарантії того, що у вас вийде з першого разу якісно закінчити виконувану роботу.

Фахівці говорять про те, що також велику роль відіграє і наявність покриття на биті, яке б захищало її поверхню. Якщо дані деталі зверху покриття титаном, то в якості біт для шуруповерта можна навіть не сумніватися. По стійкості титан можна порівняти тільки з алмазом або нікелем. Слід зазначити, що таким же стійким буде покриття зі сплаву вольфраму і нікелю. В даній ситуації, вольфрам буде робити деталь максимально міцною, а нікель в свою чергу буде захищати биту від появи корозії.

Огляд насадок для дамських сумочок відео

Біти для шуруповерта які краще — однозначно зробити вибір досить складний, особливо для тієї людини, яка раніше ніколи не стикався з будівельними роботами. У такій ситуації краще прислухатися до порад фахівця і звернути увагу на три важливі моменти, які були описані трохи вище.

Які біти для шуруповерта краще: позначення та різновиди

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code