Докладно про ремонт iPad: що може викликати поломку, чому ремонт недешевий і куди краще звертатися в такому випадку. Є можливість відремонтувати самостійно і чому цього краще не робити.  

Главная / Техника и электроника / Ремонт iPad: почему так дорого и чего не стоит делать ни в коем случае

Техніка Apple – унікальне явище в світі масового виробництва. На фон загального здешевлення за рахунок спрощення філософія цього виробника залишається незмінною: передовий дизайн, продумана до дрібниць архітектура, найвища якість. Перфекціонізм, доведення до ідеалу у дрібницях – саме такий підхід робить Apple незмінним лідером і улюбленцем вірної армії прихильників.

Нестерпна легкість, або будьте акуратними з iPad

Але будь-яка техніка, до того ж часто використовується, має властивість ламатися. Тут зручність, легкість і швидкість грають злий жарт з технікою Apple – нею користуються скрізь: на ходу, в транспорті, під час їжі і, даруйте, навіть в туалеті. А отже, зростає ризик упустити, залити напоями, розчавити, нарешті.

Оскільки заводські дефекти виключені з ймовірністю 99,9%, то причин, що можуть викликати потребу в ремонті iPad, три основних:

  • механічне пошкодження (падіння, тиск, удари, подряпини);
  • попадання вологи (заливання напоями, дощ, падіння у воду);
  • самостійне втручання в пристрій.

Від перших двох, на жаль, ніхто не може обезопасен повністю, а от щодо третьої причини поговоримо докладніше.

Женіть самоделкиных, не довіряйте їм ремонт свого планшета!

Загальний недолік сервісу (будь-якого, не тільки обслуговування складної техніки) призвів до того, що з’явилася ціла каста «фахівців-умільців», що ремонтують все підряд: від праски та пральної машинки до автомобілів і айпедів. І, що найгірше – ми в більшості своїй безоглядно довіряємо таким майстрам, і, в бажанні заощадити, звертаємося до них із завданнями, які неможливо вирішити кустарним способом навіть теоретично. Ще раз: якісно, без наслідків відремонтувати техніку Apple без спеціального обладнання, кваліфікованих інженерів і технологій не-мож-можна.

У створення, проектування, в кожну дрібну деталь iPad вкладені тисячі годин роботи вчених і інженерів, мільярди доларів і, без перебільшення, космічні технології. Втручання в це все людини, який рік тому навчився паяти – не просто загрожує, а гарантовано веде до того, що невдалий власник пристрою все одно звернутися в сервісний центр Apple, але тільки тепер ціна ремонту (і так чимала) зросте в кращому випадку вдвічі, а в гіршому – вже нічим допомогти не можна.

Чому так дорого?

Так, кваліфікований ремонт iPad коштує дуже дорого, часто – до половини, а то й вище, від початкової вартості пристрою. Але така вартість послуг зумовлена аж ніяк не віднесенням «яблучних девайсів» до сегменту «лакшері», а суто технічними причинами.

За все потрібно платити. І мова не стільки про буквальному платіж, а про те, що за легкість, зручність і якість техніки розплатою йде її підвищена складність і точність. Звідси – труднощі в обслуговуванні та ремонті.

Природно, предусмотревший все Apple подумав і про те, як будуть ремонтуватися його пристрою. Технології і процедури ретельно опрацьовані, створено спеціалізоване обладнання, розроблені методики і центри навчання інженерів. Ремонт повинен давати такий же ідеальний результат, як і створення нового пристрою – корпорація не відходить від своїх принципів і тут.

Але це все – дуже затратно, а, відповідно, досить дорого обходиться для клієнта.

Натомість, звернувшись в сервісний центр Apple, наприклад, Apple-Helping в Єкатеринбурзі на Антона Валека,15 – ви можете бути впевнені, що ваш пристрій гарантовано буде повернуто до повноцінного життя, буде таким же швидким, легким і зручним, таким, яким ми і любимо техніку Еппл.

 

Ремонт iPad: чому так дорого і чого не варто робити ні в якому разі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code