Міжкімнатні двері – функціональні елементи інтер’єру, які піддаються інтенсивній експлуатації.


В результаті, на їх поверхні з’являються виразні сліди зносу – подряпини, вм’ятини, подряпини і інші механічні пошкодження.

Несприятливим чином впливає на фарбовані, лаковані і шпоновані натуральним деревом двері часте вологе прибирання, без якої не обійтися в житловому або офісному приміщенні. Часто доводиться використовувати дорогі засоби і поліролі, щоб зберегти презентабельний зовнішній вигляд дверей, але через кілька років вони все-таки потребують заміни.

Демонтаж дверей разом з коробками – це не тільки великі часові і матеріальні витрати, але ще й пил, бруд і будівельне сміття.

Практичний і доступний вихід з положення – оздоблення міжкімнатних дверей поливиниловой самоклеючою плівкою. Ознайомитися з результатами такої роботи (саме професіоналів, а не любителів – щоб оцінити всі можливості технології) можна на сайті http://recolors.ru/.

Даний матеріал універсальний, стійкий до механічних впливів, вигоряння і вологи. Недороге покриття прослужить не менше 5 років, після чого його можна замінити новим, і знову насолоджуватися естетичністю інтер’єру.

Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы /   Как обновить старые межкомнатные двери при помощи виниловой пленки?

Технологія обклеювання міжкімнатних дверей плівкою ПВХ

Відреставрувати міжкімнатні двері за допомогою вінілового покриття не так вже складно, маючи деякі навички в ремонтних роботах, але якщо вам потрібен ідеальний результат, краще довірити виконання цього завдання майстрам.

Порядок дій професіоналів такий:

  • Перший етап – вирівнювання поверхні. Потрібно затерти всі щілини, подряпини і вм’ятини фінішної шпаклівкою чи мастикою, «втопити» капелюшки цвяхів, вышкурить наждачним папером шорсткості.
  • Другий етап – очищення. Для металевих та скляних поверхонь потрібно використовувати обезжирюючі склади.
  • Третій етап – заміри та розрахунки. Важливо точно визначити потрібну кількість необхідного матеріалу, враховуючи запас.
  • Четвертий – додаток плівки до вихідної точки. Для цього потрібно звільнити невеликий її ділянка від транспортувальної підкладки і почати приклеювати зверху вниз, справа наліво.
  • Тепер залишилося лише, поступово видаляючи підкладку, розгладжувати покриття гумовим малярським валиком, уникаючи утворення бульбашок.

Точність розрахунків, акуратність рухів – запорука успіху в цій справі. Найменший перекіс призведе до необхідності починати роботу заново. Краще діяти в парі з помічником або звернутися за допомогою в компанію, що займається реставрацією міжкімнатних дверей вінілом.

Головна / Дизайн приміщень та ремонтні роботи / Як оновити старі міжкімнатні двері за допомогою вінілової плівки?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code