Якість виготовлення і дизайнерське оформлення повинні бути пріоритетними критеріями при покупці міжкімнатних дверей.

Главная / Строительство и ремонт / Межкомнатные двери: как правильно выбрать?

Широкий асортимент міжкімнатних дверей дає можливість вибрати конструкцію, найбільш підходящу для того чи іншого інтер’єру. Виготовлене на замовлення дороге скло здатне надати інтер’єру особливої вишуканості. Матеріали, які використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей можуть мати суттєві відмінності в плані якості.

Щоб отримати максимально довговічну і надійну конструкцію, перевагу варто віддавати натуральним матеріалам, наприклад, шпоні або деревного масиву. Вони не тільки забезпечують міжкімнатних дверей необхідну довговічність, але і не містять у собі яких-небудь токсичних речовин.

У якісно виготовленої конструкції поверхня повинна бути рівною і певною мірою гладкою. Ці параметри можна перевірити, якщо по поліровці провести долонею. Покрита лаком і ретельно відполірована двері, як правило, приємна на дотик. Найбільш дорогим матеріалом для виготовлення міжкімнатних дверей є лак. Щоб перевірити якість її нанесення на поверхню конструкції потрібно просто натиснути нігтем. Якщо лакове покриття якісне, то ніяких слідів від цього зазвичай не залишається.

У разі використання дешевого лаку він може розтріснутися вже через 1-2 роки після монтажу конструкції. Більш того, він може містити токсичні компоненти. Саме тому при покупці міжкімнатних дверей обов’язково потрібно перевіряти якість лаку.

Міжкімнатні двері, виготовлені з натурального дерева, зазвичай має рівномірний, чистий відтінок. Ніяких сторонніх плям на ній бути не повинно. Ідеально оброблена поверхня завжди демонструє природну структуру деревини. Якщо при виготовленні міжкімнатних дверей використовувалися неякісні матеріали, то про якусь красу виробів можна забути. Також можлива нерівномірне фарбування торців і лицьової частини конструкцій.

Вибираючи міжкімнатні двері, увагу варто звернути також на підгонку багета. Яких-небудь зазорів, так само як і нахлестів бути не повинно. Різниця у відстанях між кутами в діагональному напрямку не повинна перевищувати 1 мм.

З метою зниження собівартості виготовлення ряд виробників використовують дешеве, неякісне скло. Такий матеріал, як правило, завдає серйозної шкоди інтер’єру приміщень. Більш того, якщо конструкція інтенсивно експлуатується, то може послабиться кріплення такого скла. Це можна виявити заздалегідь, легенько потрусивши полотно дверей. Якщо чути гуркіт, від такої покупки варто відмовитися, оскільки кріплення скла в ній довго не прослужить.

Конструкцію при покупці бажано відразу оглянути в зборі. Увагу при цьому варто звернути на відповідність відтінків дверного полотна і наличників.

Якщо врахувати всі вищеперелічені критерії та вимоги, то можна придбати міжкімнатні двері, яка буде надійно служити протягом багатьох років.

 

Міжкімнатні двері: як правильно вибрати?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code