Власний будинок за містом для багатьох — довгоочікуване втілення мрії. Купуючи заповітні квадратні метри, всім хочеться створити справжній затишок і облаштувати його найкращим чином. Про те, які незвичайні і ефектні стилі оформлення інтер’єру сьогодні диктує мода? Про них і піде мова далі.

 

стиль фьюжен фотоФ’южн

 

Почнемо, мабуть, з самого незвичайного і нестандартного стилю — «фьюжн».

З’явившись не так давно, він встиг міцно проникнути в різні сфери сучасного життя: архітектуру, мистецтво, кулінарію. І дизайн не став винятком. Говорячи простими словами, це поєднання непоєднуваного. Більш того, ф’южн часто називають філософією, він настільки простий і складний одночасно.

У чому «родзинка»?

Особливість ф’южн в тому, що він дозволяє поєднувати те, що, здавалося б, поєднати неможливо. Це змішання різноманітних дизайнерських віянь і фактур, поєднання абсолютно несхожих по стилістиці деталей і елементів. Наприклад, крісло в стилі хай-тек і доричні колони або антична статуя, яскраві принти на стінах і стримана, класична шафа і так далі. Для даного стилю просто не існує жорстких рамок і обмежень. Дозволено все! Головне, дотримуватися основного правила: все повинно в результаті скластися в цілісну картину.

Важливі нюанси

Не можна перевантажувати інтер’єр. Деталі можуть бути різними, але вони не повинні забивати простір. Все повинно бути продумано до дрібниць, щоб не створювалося відчуття хаосу. Загалом, в цьому і криється складність ф’южн, оскільки вкрай складно знайти правильне місце для кожного елемента, але зробити це необхідно.

У заміському будинку ф’южн буде виглядати гармонійно і стильно одночасно. Він дозволить вам розкрити свій творчий потенціал по-максимуму. Просто підключіть свій естетичний смак, почуття міри і емоційність — і все вийде.

 

стиль хайтек фотоХай-тек

 

Думаємо, багато хто знайомі з даним стилем, хоч і не зовсім усвідомлюють його можливості та функціональність. Хай-тек — це напрямок, де в інтер’єрі переважають сучасні технології. Трохи суворий і лаконічний, він відмінно підійде всім тим, хто звик чітко розставляти пріоритети і для кого комфорт прирівнюється до функціональності.

Особливості стилю

Хай-тек, на відміну від ф’южн, підкоряється певним правилам, тому давайте з ними ознайомимося. По-перше, обов’язково наявність сучасної техніки. Великі плазмові панелі, система «розумний будинок», інтелектуальна кухонна техніка — все це, як не можна краще, підходить до даного стилю. По-друге, прямі лінії і витримані форми, які повинні бути присутніми у всіх деталях інтер’єру. По-третє, — особливе освітлення. Світла має бути багато, але при цьому він не повинен зосереджуватися в одній багаторіжковій люстрі під стелею. Точкові світильники, які підсвічують різні по висоті площині — ідеальний варіант. І, по-четверте, використання холодних матеріалів для оздоблення, таких як метал, скло, пластик.

Важливі нюанси

Стиль хай-тек не любить занадто яскравих фарб і яскравих декорацій. Найчастіше використовується білий і сріблястий колір. Наливні підлоги, натяжні стелі, ідеально рівні стіни без шпалер — все це хай-тек. Даному напрямку притаманний мінімалізм, тому варто використовувати тільки функціональні предмети інтер’єру. Відмінно підійдуть модульні системи, завдяки широким можливостям, які вони надають, займаючи при цьому мінімум місця. Вкрай важливо також, щоб було максимум вільного простору.

Використання хай-тека краще всього виглядатиме у великих заміських котеджах з високими стелями і великими кімнатами по квадратурі.

 

стиль лофт в інтерьєріЛофт

 

Це також один із сучасних стилів, до якого ми радимо придивитися, вибираючи дизайн для свого будинку за містом. Лофт переводиться з англійського як «горище» і прийшов він до нас саме з нью-йоркських фабричних приміщень. Тому йому притаманні багато індустріальних деталей і деяка недбалість в оформленні.

Переваги лофта

Для цього стилю характерні високі стелі, необроблені стіни (або ті які створюють враження необроблених), великі вікна. Одне з головних його відмінностей — відсутність стін між кімнатами. На зони приміщення ділиться з допомогою квітів, грамотно розставленою меблів, допускаються також перегородки зі скла, але не більше того. Лофт любить світло і простір. Цегляна кладка або груба штукатурка на стінах, поперечини на стелі, бетонні підлоги — все це відноситься до лофт.

Важливі нюанси

В даному стилі допускається змішання сучасної техніки і класичних елементів у вигляді меблів, світильників і т. д. Розбавляють інтер’єр яскраві плями у вигляді постерів, картин або графіті на стінах, а також барвистих пуфів, ваз та інших деталей.

Використовувати стиль «лофт» бажано в заміських будинках з вільним плануванням і досить високими стелями. Він прекрасно підійде непересічним особистостям, які перебувають у творчому пошуку.

Який би стиль ви не вибрали для свого котеджу, головне — підійти до питання дизайну грунтовно, не забуваючи про нюанси та характерні риси того чи іншого напрямку. Інакше існує ризик перестаратися, і порушити гармонію в приміщенні. Включайте фантазію — і творіть. Якщо немає навичок або ідей — звертайтеся до професійних дизайнерів. І нехай ваш заміський будинок завжди радує вас і вселяє почуття впевненості в завтрашньому дні!

Стилі дизайну інтерьера з поясненнями

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code