Как крепятся жалюзи на пластиковые окна инструкция

 

Процес установки жалюзі на вікна не є таким трудомістким і дуже складним. Сучасні моделі можна кріпити на будь-які вікна і балконні двері, і також має декілька способів кріплення як, усередині віконного отвору, поза віконного отвору і на стулках вікон. Крім способів установки розрізняють і види жалюзі, вони бувають вертикальними, горизонтальними і рулонними.

Але у багатьох може виникнути цілком закономірне питання – як своїми руками кріпити жалюзі на пластикові вікна? І оскільки свої нюанси є у кожної конструкції, ми постаралися підготувати статтю детально описує весь процес установки. Однак якщо ви не впевнені, що після прочитання матеріалу і перегляду відео інструкцій зможете впоратися з ним самі, то краще зверніться до фахівців, щоб не пошкодити вікно та самі жалюзі.

 


 

Установка горизонтальних жалюзі на вікна


 

 

Розглянемо зручні варіант кріплення матеріалу безпосередньо на раму ПВХ або металопластикову основу. Чому варто монтувати жалюзі прямо на вікно? В цьому випадку вам буде легко відкривати його у будь-яку сторону.

Як кріпляться жалюзі горизонтальні відео інструкція

Перед покупкою матеріалу виміряйте ширину і висоту кожної віконної або балконних стулки окремо. Для установки вам знадобиться шуруповерт, але деякі майстри обходяться навіть звичайною викруткою. Як правило, набір вироби жалюзі має повний комплект настановних деталей, але додатково потрібно буде придбати кліпси – по дві, три на кожну стулку.

Отже, починаємо установку жалюзі на пластикові вікна. Заміряйте, де буде розміщатися кожен кріпильний куточок – їх потрібно встановлювати зверху на рамі. Перевірте, щоб вони не заважали механічній системі вікна. По розмітці просвердліть у пластиці отвори для куточків з допомогою свердла в 2.5-3 мм діаметром. В отримані отвори вставляти саморізи, а на них кріпите куточки.

Верхня планка жалюзі гарантує конструкції жорсткість і стабільність, тому ніяких додаткових укріплень (клей, піна тощо) не потрібно. Планка вішається на куточки таким чином: спочатку закріпіть планку на один з гачків, а після вона відтягується і легко фіксується на другий гачок. Для того щоб добре зафіксувати планку і вона добре її, зніміть верхню кришку, яка служить тільки в декоративних цілях.

Як кріпити горизонтальні жалюзі на пластикові вікна відео інструкція

Коли верхня планка жалюзі закріплена, розпустіть полотно вниз і відзначте, де розміщуватимуться нижні куточки. Повторіть перший крок: вкрутіть саморізи, встановіть куточки і вставте нижню планку в паз.

 


 

Установка вертикальних жалюзі на вікна своїми руками


 

 

Вертикальний вигляд являє собою направляючий карниз з механізмом, що виконує, розсування і порот жалюзі. Смуги тканини або пластика, захищають вас від сонця – це ламелі. Тому і процес кріпити жалюзі вертикальні поділяється на 2 стадії: монтаж карниза, в якому встановлена напрямна і кріплення ламелей.

Установка вертикальних жалюзі на пластикові вікна відео інструкція

При підготовці і розмітці потрібно точно визначити відстань направляючої від стіни: воно повинне бути дорівнює 6 див. Таким чином, матеріал не буде торкатися стін. Часто буває так, що у верхній частині стіни знаходиться перешкода, наприклад, водопровідна труба. В таких випадках ставлять додатковий кронштейн, він не продається в комплекті з жалюзі, тому придбайте його окремо.

Кронштейни можуть регулюватися по довжині, для потрібного відстані відпустити центральний гвинт. Дана установка повинна мати затиски, на які ви закріпіть напрямну. При цьому затискачі повинні розташовуватися по всій довжині направляючої на відстані 50-70 см один від одного. Дані затискачі добре встановлюються як на кронштейн, так і безпосередньо на стелю. Якщо ви вирішуєте монтувати їх на стелю, використовуйте дюбелі швидкого монтажу або шурупи. Кронштейн утримує затискачі на гвинтах і гайках.

Коли затискачі стоять на своєму місці, монтуйте напрямну. Для цього заведіть карниз з одного боку затискач, коли карниз постає правильно, з’являється клацання. Ламелі повинні розташовуватися в механізмі, що забезпечує поворот і розкриття полотна. Вони вставляються окремо, у кожної смуги є петля, яку потрібно вставляти в засувку так, щоб вона її.

Як кріпляться вертикальні жалюзі на вікна відео інструкція

Перед установкою визначте правильний напрямок, в якому ви будете вставляти ламелі. При правильному розташуванні в закритому вигляді шов на матеріалі не повинен бути назовні. Не забудьте прикріпити висок на шнур, яким ви керуєте жалюзі. Він завжди є в комплекті, але у різних фірм такий схил виготовляється різної форми.

Як кріпляться жалюзі на пластикові вікна інструкція

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code