Сьогодні будівельний ринок настільки переповнений різноманітністю ванн, що вибрати її без порад фахівців стає все важче. Як ми всі знаємо, що ванни за матеріалом виготовлення, діляться на три групи, це сталеві емальовані, чавунні і акрилові ванни, і кожна з них має свої значні плюси і мінуси.
як вибрати акрилову ванну
На сьогоднішній день лідируючу позицію продажів, займає акрилова ванна, технологія і матеріал виготовлення, якої, найбільш відповідає сучасним вимогам, за оцінками споживачів.

У даній статті ми хочемо зупинитися саме на ній, викласти докладну пояснювальну інформацію, про те, які бувають плюси та мінуси акрилових ванн, що, безсумнівно, дасть зрозуміти, чи підходять такі порівняльні критерії під ваші потреби і вимоги.

Отже, давайте спочатку розглянемо плюси акрилових ванн:

 • До першого плюса можна віднести її відносну легкість, на відміну від чавунної ванни. Якщо ви збираєтеся піднімати її на верхні поверхи без ліфта, робити заміну або установку, то це безсумнівний плюс, адже в середньому акрилова ванна важить в порядку 15-20 кг.
 • Завдяки теплоізоляційним характеристикам акрилу, вода в ній остигає дуже повільно, за 30 хвилин вода може знизитися лише на 1 градус, що незрівнянно вважається хорошим показником і плюсом на відміну чавунної, де вистигання того ж показника відбувається всього за 5 хвилин.
 • Ще показник, це широкий асортимент як у формах, так і в розмірах. Завдяки технології виготовлення методом нагрівання і охолодження, акрилової ванни можна задавати будь-які форми і розміри, аж до прямокутної, трикутної та овальної, що, безсумнівно, розширює асортимент і вибір продукції.
 • Ванна акрилова стійка до утворення іржі і жовтих плям, так як її склад не містить частинки металу. Добавки в конструкцію ванни — скловолокна, дають виробу додатковий плюс як міцність. Що характерно така ванна, витримує сильні удари не давши тріщини.
 • Ще важливі плюси, це його безшумність при набиранні води у ванну, тобто поглинає звук. Також потрібно відзначити її антибактеріальні властивості. Сам по собі акрил, завдяки гладкій поверхні, менш схильний до утворення цвілі, грибка і різного роду бактерії.
 • Якщо розглядати акрилова ванна плюси і мінуси то вона легко піддається реставрації, це ще один плюс. При невеликих механічних пошкодженнях поверхні ванни, можна нанести на ділянки спеціальну пасту затирку, при значних пошкодженнях можна скористатися рідким акрилом або акриловим вкладишем.
 • Ще один плюс, що деякі ванни оснащені опцією гідра і аеромасажу, користування якими, надають сприятливий і лікувальний вплив на організм людини.
 • Сюди можна віднести і простота в догляді за ванною. За доглядом акрилової ванни, вам не знадобляться дорогі засоби, достатньо скористатися рідкими миючими засобами, що не містять абразивних речовин, пам’ятайте, категорично забороняється використання порошкоподібних миючих засобів.

Крім того, що даний виріб має значні плюси, потрібно відзначити і мінуси:

 • Перший і значний мінус цієї акрилової ванни, тобто оригіналу, це відносно висока вартість в порівнянні зі сталевою ванною і чавуном. Що може бути доступною не кожному покупцеві.
 • Другий мінус, це дуже важко знайти оригінал, навіть можна заплутатися при виборі, так як на даний момент, ринок досить переповнений підробленою продукцією, що може вплинути на експлуатаційний термін служби ванни.
 • Ще один мінус, врахуйте, акрилові ванни бояться занадто гарячої води, достатньо 70 градусів за Цельсієм, щоб поверхня ванни розм’якшилася і потріскалася.
 • Поверхня виробу легко схильна до подряпин, але цей недолік або мінус, від ступеня пошкодження легко можна усунути шляхом реставрації. Але все ж, наша порада, дбайливо ставитися до будь-ванни, не ставте в неї важкі предмети, як залізні тази і відра. Не купайте домашніх улюбленців без гумового килимка, не робіть чистку ванни речовинами що містять абразиви, тим більше що містять луги, кислоти, хлор та аміак.

Як бачимо, вивчаючи плюси і мінуси акрилової ванни, недоліків не так багато ніж переваг, так що зробіть власний висновок під ваші вимоги, якій ванні віддати перевагу: сталевій, чавунній або ж акриловій ванні, вибір завжди залишається за вами.

Акрилові ванни плюси і мінуси

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code