Не багато знають про те, яким повинен бути мікроклімат в приміщенні, щоб у ньому хотілося жити і працювати.  

Главная / Бытовая техника для дома / Микроклиматические установки - как выбрать

Ось деякі цифри: процентний вміст кисню – 21, вуглекислого газу – 0, 3, температура від 20 до 24 градусів, вологість не більше 60%. Перераховані лише основні показники. У комфортному приміщенні і самопочуття прекрасне, і продуктивність праці вище. Якщо ваш будинок або офіс не відповідає яким-небудь параметрами, саме час подбати про придбання кліматичного обладнання. Кондиціонер, обігрівач, вентилятор, зволожувач, іонізатор, очищувач – ось список пристроїв, які вам неодмінно допоможуть. На щастя, є і більш універсальні прилади, здатні виконувати безліч функцій. Хочете дізнатися про них? Не чули про таких – тоді ця стаття написана спеціально для вас.

Про даних приладах напевно непогано обізнані люди, які страждають хронічними захворюваннями дихальної системи. До них відносяться астматиків та алергіків, адже їх самопочуття і здоров’я безпосередньо залежить від чистоти навколишнього повітря. Використовувати микроклиматическую установку рекомендують у тих приміщеннях, де перебувають діти, адже їх незріла імунна система потребує чистому і вологому повітрі.

Мобільні мікрокліматичні установки мають кілька режимів роботи, а саме: вентиляція, охолодження, очищення і, нарешті, зволоження повітря. Пристрої володіють високою продуктивністю і потужністю. Ефективна повітряна очищення здійснюється завдяки наявності вугільного, а також миється целюлозного фільтра. Таким чином, протягом години відбувається двенадцатикратная фільтрація повітря, який звільняється від неприємних запахів і дрібних пилових частинок. Якщо це необхідно, можна використовувати режим іонізації, коли навколишній повітря наповнюється негативно зарядженими іонами. Вони благотворно впливають на ваше самопочуття і імунну систему. У літню пору року микроклиматическую установку можна використовувати в якості відмінного охолоджувача повітря. Комфортна температура і вологість досягається за годину роботи даного пристрою.

У холодну пору року, даний прилад служить чудовим зволожувачем, який так необхідний у багатьох квартирах після початку опалювального сезону. Купуйте мобільні мікрокліматичні установки Slogger – і свіже повітря стане вашим незамінним супутником.

 

Мікрокліматичні установки – як вибрати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code