Кількість настільних ламп вражає своєю різноманітністю, практичністю, а іноді і незвичністю.  

Але в основному всі вони поділяються на 2 типи: робочі і декоративні. Звичайно, за назвою ясно, що декоративні не несуть якийсь робочої функції.

Трохи про декоративних лампах

Вони найчастіше представлені як світильники, високі лампи на одній ніжці, невеликі для маленьких околокроватных столиків або ж, недавно стали популярними, лампи в еко-стилі. Тут вибір дуже великий і можна підібрати освітлювальний прилад під ваш інтер’єр. Вона повинна не тільки вписатися в інтер’єр за кольором і розмірам, але і стати хорошим доповненням для нього. Головне, щоб лампа створювала затишок і була приємна для погляду.

Вибір робочої лампи

Вона далеко не завжди буде мати гарний вигляд, але точно допоможе вам зберегти свій зір при роботі за столом, якщо ви правильно виберете її. Купити настільну лампу можна тут, в Інтернеті представлений великий вибір моделей з невеликою ціною. Перш за все зверніть увагу на фіксацію. Вона повинна спокійно підкорятися деформації, після якої стійко перебувати в заданій позиції. Регулювання висоти і кута падіння світла важливі при роботі за столом.

Далі вибираємо колір лампочки. Лікарі рекомендують білий колір, так як він не шкідливий для очей, як, наприклад червоний або помаранчевий може дратувати вас під час роботи. Матова лампочка зможе рівномірно розподілити світло по столу, що буде набагато краще, ніж лампочка з фокусуванням.

Колір і форма абажура. Абажур повинен бути у формі сфери або конуса, в залежності від лампи. Бажано, щоб абажур відображав світло від лампочки. Колір абажура залишається на ваш вибір, але ні для кого не секрет, що зелений колір більш приємний для очей і не напружує їх.

Потужність лампочки. Норма для потужності лампочки – 60 Ват, але в деяких випадках у вас може бути лампа з регулятором потужності.

Якщо ви підбираєте настільну лампу для частої роботи, то важливо, щоб вмикачі і абажури не відвалювалися і міцно трималися, щоб не було такого, що кожен раз вмикаючи її, вам доведеться весь час вставляти вмикач на місце або поправляти хитний абажур.

Зверніть увагу на шнур. Шнур повинен бути довгим і міцним, щоб не порватися, плутаючись у вас під ногами і діставати до самої далекої розетки.

Хоч з появою комп’ютера люди стали працювати за столом і з паперами все менше, однак, темним ввечері настільна лампа зможе підсвітити вашу клавіатуру, щоб ви не промахувалися по клавішах і не псували зір.

Настільні лампи зроблені головним чином для того, щоб людина, яка працює за столом залишав свій зір здоровим. Сподіваюся ця стаття допоможе вам вибрати прилад освітлення для себе правильно.

 

Як вибрати настільну лампу?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code