Як показує численна практика, дуже рідко людини все спочатку влаштовує в його квартирі. З’являється бажання хоч трохи, але змінити щось. І досить часто хочеться поміняти не тільки інтер’єр якоїсь окремої кімнати, але і в цілому планування. Досить часто перебудов піддається ванна кімната і туалет.

На сьогоднішній день люди можуть вибирати різні типи планування ванної кімнати і санвузла. Деякі вибирають той варіант, де ці суміщені санвузли, вони заради цього можуть навіть прибрати стіну. Інші ж вважають за краще, щоб все це знаходилося окремо один від одного. І той, і інший варіант санвузли мають свої переваги і недоліки, про які необхідно дізнатися ще до того, як ви почнете зносити стіни або ж будувати.

Планування за суміщенням невеликої ванної кімнати з туалетом повинна проводитися дуже ретельно і бажано за допомогою фахівців. Якщо ж ви вирішили все-таки самостійно зайнятися цим питанням, то подивитеся на надані нами численні фото дизайну суміщення даних кімнат. Крім того, вони допоможуть вам вибрати той варіант, який найкраще підійде у вашому індивідуальному випадку.

Переваги і недоліки суміщених санвузлів

Об’єднаний санвузол має одну величезну перевагу. Таким чином, можна значно збільшити корисну площу. Як показує практика, у більшої частини людей суміщена ванна з туалетом викликає досить неприємні асоціації і вони згадують «хрущовки» і тісноту, яка в них спостерігається.

Але, якщо розглянути дане питання більш детально, то можна зрозуміти, що те місце де можна поставити, наприклад, пральну машинку просто вкраде стіна. І подібне можна спостерігати не тільки в «хрущовках», але і в багатьох сучасних будинках, де туалет знаходиться окремо від ванної.

Ще однією перевагою такого варіанту планування є те, що можна здорово заощадити на ремонті. Можна використовувати практично наполовину менше плитки, фарби та іншого матеріалу. Це можливо тільки тоді, коли не буде стояти стіни. У той же час потрібно буде купувати тільки одні двері, а це також економія.

Ну і варто сказати про те, що поєднану з туалетом ванну кімнату мити і прибирати в кілька разів простіше. Будь-яка жінка погодиться з тим, що мити підлогу в тісному приміщенні вкрай незручно, немає можливості нормально розгорнутися і дістати в усі куточки кімнати.

В той же час не обійшлося і без кількох недоліків, які можуть бути присутніми в тій ситуації, якщо ванну кімнату об’єднати з туалетом. Першим незручністю стане те, що почне з’являтися чергу. Адже якщо хтось піде в душ, то потрібно буде почекати для того, щоб сходити в туалет. Звичайно, з подібним цілком можна змиритися, якщо дотримуватися шанобливого графіка користування приміщенням.

Якщо ви купували квартиру і там був роздільний санвузол, то для того, щоб прибрати стіну, необхідно в обов’язковому порядку отримати погодження на перепланування. Звичайно, що власники квартир не завжди виконують це правило, але все ж воно існує.

Основні етапи планування ванної кімнати

Для того щоб отримати ідеально поєднану ванну з санвузлом, необхідно дотримуватися деякі етапи планування даного приміщення. Їх усього п’ять, але їх потрібно строго дотримуватися, якщо ви хочете, щоб вона була комфортною для вас.

  1. В першу чергу зніміть виміри. Потім можна приступити до позначення на плані комунікацій, які будуть в подальшому бути присутнім.
  2. Потім вирішите, де можна встановити туалет так, щоб можна було збільшити кількість вільного простору в квартирі.
  3. Приблизно сплануйте становище у цій кімнаті побутової техніки.
  4. Необхідно розглянути і варіант переміщення комунікацій, для якого надалі можна буде використовувати спеціальні гофровані труби або ж сучасні водопровідні шланги.
  5. Спочатку зробіть кілька варіантів планування і потім виберіть той, який буде краще у вашому індивідуальному випадку.

Ідеї для ванної поєднаної з туалетом

Як показує численна практика, люди намагаються вмістити у ванну кімнату велику кількість побутової техніки, яка часто стає непотрібною. Краще використовувати мінімальну кількість техніки і різного роду елементів для інтер’єру. Приміром, пральну машинку та деякі шафки можна зробити вбудованими, що дозволить заощадити простір.

Для того щоб візуально зробити кімнату більше, можна використовувати для її оформлення світлі тони. Для того щоб не виникало ніякого дискомфорту, не варто ставити унітаз безпосередньо біля ванної. Бажано також зробити шторку для ванни. Якщо ж кімната під ванну невелика, то виберіть ванну поменше або навіть душову кабінку, яка не буде займати половину приміщення.

Якщо є бажання, то можна на стіни встановити дзеркала великого розміру, що зробить кімнату візуально більше. Додайте трохи яскравих кольорів і дрібних деталей. Це дозволить отримати гарну, оригінальну сучасну ванну.

Кілька корисних хитрощів

Для планування невеликої ванної кімнати поєднаної з туалетом в хрущовці, передбачає кілька цікавих хитрощів, які можна застосувати, щоб зробити кімнату більш просторою і сучасної. Як уже неодноразово говорилося, необхідно ідеально розташувати побутову техніку, щоб вона не займала занадто багато місця. Для того щоб це зробити, потрібно виконати наступні вимоги:

  • Для того щоб не переносити комунікації і не робити перепланування, поставте ванну напроти вхідних дверей, а все інше розмістіть уздовж стін.
  • Якщо вона у вас великих розмірів, то краще замінити її на душову кабінку або на сидячу модель. Тоді з’являється можливість встановити додаткові шафки для збереження побутової хімії і різного роду засобів гігієни, встановить пральну машинку і так далі.
  • Якщо не виходить забрати стандартну ванну, то пральну машинку можна поставити під умивальник, який має спеціальну форму. В іншому випадку її можна просто трохи підняти. Висота умивальника не повинна перевищувати півтора метра, а вага не більше трьох кілограм.
  • Зверніть увагу на комунікації, які можна розташувати у кутах приміщення або заховати, що також дозволить значно заощадити простір.

Такі маленькі хитрощі допоможуть навіть саму маленьку ванну в панельному будинку зробити візуально більш просторою і при цьому акуратною. Якщо правильно спланувати розташування комунікацій, то в невеликий санвузол можна помістити досить багато побутової техніки, і вона не буде здаватися зайвою або ж заважати.

Якщо ви не знаєте, як правильно можна спланувати розташування комунікацій в санвузлі, то скористайтеся послугами фахівців. Планування поєднаної ванної кімнати з туалетом — це дуже відповідальний етап ремонту і до нього необхідно ставитися вкрай серйозно. Якщо у вас немає абсолютно ніяких ідей, то подивіться в інтернеті численні фото і, можливо, якийсь варіант доведеться вам за смаком.

Планування ванної кімнати поєднаної з туалетом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code