Коридор — це місце, яке зустрічає відвідувачів при вході в квартиру. Саме він створює перше враження про обстановку будинку в цілому. Тому дуже важливо обробити це приміщення таким чином, щоб воно створювало приємне враження, але при цьому не виглядало занадто химерно.

Типи шпалер

Как выбрать обои для коридораАсортимент

Для коридору можуть підійти кілька типів шпалер. Всі вони мають кілька відмітних характеристик. В першу чергу, такі шпалери повинні відмінно протистояти пилу, бруду і вологи. Адже в коридорі знімають взуття, обтрушують парасольку, вішають мокрі плащі. Також може зіпсувати обробку собака після прогулянки або дитина. Поверхня повинна легко митися, бути не надто світлою, але при цьому і не створювати похмурого враження. Які шпалери вибрати для коридору з безлічі різновидів?

  1. Как выбрать обои для коридораЗ дрібними квітами Для коридору ламіновані відмінно підійдуть шпалери. Вони покриті спеціальною плівкою, яка захищає поверхню від вологи та бруду. Такі шпалери добре піддаються вологого прибирання.
  2. Металеві шпалери покриті тонким шаром алюмінієвої фольги. Вони не тільки добре піддаються чищенню, але ще і мають цікавий вигляд. Такі шпалери відкриті для творчих рішень. Малюнок на поверхнях формується майстром самостійно за його смакам і бажанням.
  3. Рідкі шпалери теж відмінно підійдуть. Вони легко наносяться, не створюючи дефектів, і приховують нерівності стін. Такий матеріал може врятувати положення, якщо стіни в коридорі нерівні і горбисті. На таких поверхнях не тримаються звичайні шпалери, і фарба на них тріскається. А рідкі шпалери володіють особливими якостями, які дозволяють їм протистояти більшості негативних факторів. Перед тим як вибрати шпалери для коридору, треба обов’язково розглянути рідкі. Це один з кращих варіантів обробки. До речі, в цьому разі власник може сам визначати колір шпалер у коридорі. Рідким шпалерам можна легко надати будь-який відтінок.
  4. Шпалери з корковим покриттям підійдуть для світлих коридорів. Вони екологічні, мають гарну фактуру, кольору, і у них дуже цікава на дотик поверхню. Такі шпалери можна мити і протирати.

Зміна простору обробкою

Как выбрать обои для коридораСмугасті шпалери За допомогою обробки можна виправити основні недоліки приміщення. До них відносяться висота стель, обсяг коридору, освітленість та інші параметри.

  1. Якщо коридор дуже маленький, як це зазвичай буває в малогабаритних квартирах, то краще не використовувати шпалери і покриття з великим малюнком. Вони лише ще більше зменшать розмір приміщення. Цей закон працює не тільки у випадку з коридором, але і щодо більшості інших кімнат. У маленьких коридорах і передпокоях можна створити ілюзію простору з допомогою шпалер з дрібним малюнком. Наприклад, відмінно підійдуть дрібні квіточки.
  2. Якщо в коридорі маленький низька стеля, то його треба візуально підняти. Для цього підійдуть шпалери з вертикальними смужками. Також можна підібрати більш світлий відтінок поверхні. Підбір шпалер у коридор повинен проводитися з урахуванням того, які меблі буде тут перебувати. Важливо, щоб матеріали поєднувалися з підлогою та стелею.
  3. Как выбрать обои для коридораДва виду При недоліку освітленості треба уникати не тільки темних і похмурих кольорів у передпокої. Яскраві кричущі шпалери теж поглинають світло. Щоб коридор став світлішим, треба обклеїти його шпалерами пастельних тонів. Це може бути, наприклад, персиковий відтінок.

Декор

Как выбрать обои для коридораФлізелінові

В коридорі можна встановити різні декоративні елементи. Звичайно, особливо не розгуляєшся, якщо розмір приміщення всього пара метрів в обидві сторони. Однак, так чи інакше, тут можна поставити цікаву стійку для взуття або вішалку для пальто.

Как выбрать обои для коридораКвіти в коридорі Квіти в коридорі теж можуть знаходитися. Головне, щоб це були не дуже світлолюбні рослини. Інакше вони просто загинуть в таких умовах.

Елементи декору в коридорі повинні перегукуватися з декором інших кімнат у квартирі. Це дозволить створити єдиний стиль, який буде гармонійним і своєрідним.

Не обов’язково оформляти всі приміщення згідно якомусь одному дизайну. Можна вдало поєднати деталі одного дизайну з іншим. Головне, щоб в інтер’єрі відчувалася певна ідея.

При бажанні можна створити освітлення в коридорі з допомогою додаткових світильників і ламп. Тільки це збільшить витрату електроенергії. Красиво виглядають в коридорі підлогові світильники в поєднанні з рослинами у вазах.

Занадто довгі коридори не слід оформляти монотонно, щоб вони не наганяли нудьгу. Особливо не треба використовувати тут шпалер з горизонтальними лініями. Краще зробити в такому приміщенні два різних кольори обробки. Тоді коридор стане набагато світліше і затишніше. Можна навіть створити тут якусь театральність, адже простір дозволяє. Для того щоб придумати оригінальну ідею, власник може звернутися до ескізами дизайнерів і фотографіями майстрів.

Фото

Как выбрать обои для коридораСвітлі з дрібним малюнком

Как выбрать обои для коридораСмуги в дизайні

Как выбрать обои для коридораОздоблення каменем

Как выбрать обои для коридораШпалери в смужку

Как выбрать обои для коридораНасиченого кольору

Как выбрать обои для коридораФотошпалери

Якщо ви визначилися з шпалерами для коридору і передпокою, рекомендуємо придбати їх через інтернет-магазин. При покупці шпалер з допомогою інтернету ціна буде на 15-20% дешевше.

Як вибрати шпалери для коридору

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code